Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 71/96 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik... :D Manapság fordítva is szokott lenni. x)
2010. aug. 3. 16:01
 72/96 anonim ***** válasza:
Még nem tapasztaltam :/
2010. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:

Ebben a sorrendben kb. Illetve ronda nem hiszem, hogy lennék mert rendszeresen megbámulnak a pasik, szóval nem hiszem hogy ronda lennék. Igaz magamat sokszor annak látom, bár a visszajelzések nem ezt bizonyítják. De amúgy visszahúzódó típus vagyok + otthonülős + az önbizalmam is nulla. Gyanítom ez lehet a gond. Illetve hogy hosszabb ideig nem keltem fel senkinek sem az érdeklődését, pedig azt mondják buta sem vagyok, szeretek viccelődni, nevetni. Nem tudom mi lehet a gond velem.


"21 éves lány" :)

2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:

Látom, nagyon nem vagyok egyedül.:D

Még nekem sem volt barátom.

Ne aggódj, még bőven van időd megtalálni az "igazit".:))

18/L

2010. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:

Második 16:05-ös vagyok.:D

Pontosan olyan vagyok, mint Te, kedves előttem szóló!:))

2010. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét mindannyiunknak :)
2010. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:

21 éves lány


higgy magadban, mert pl. amiket leírtál azok alapján ha magamat nézem nem lenne gond veled. nem vagy ronda már jó, de az se kell h bombázó legyél.visszahúzódó+otthonülös?még tetszene is. önbizalom 0? ha összejönne vki már több lenne, sőt ő még folyamatosan tudná beléd verni a lelket.buta se vagy?nagyon jó.szóval kitartás, sztem nem csak én vagyok ilyen gondolkodású:)

2010. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:
cfc, megkaptad a képet? xD
2010. aug. 3. 16:13
 79/96 anonim ***** válasza:
cfc miért kap és én nem? :/
2010. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:
Ide is berakhatnám, de nem szeretném ha mindenki rajtam csámcsogna az meg pláne nem hiányzik, hogy valamelyik ismerős itt felismerjen. xD 1-2 embernek küldtem képet... x)
2010. aug. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!