Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 51/96 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet ez nem véletlen. xD :D
2010. aug. 3. 15:35
 52/96 anonim ***** válasza:
barbi te a torokra gondolsz nem a szájra:D
2010. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim válasza:
szerintem ha kellően nagy a szája (teszem azt pofazacskóval rendelkezik :DDD) akkor már teljesen mindegy mekkora a torka :D
2010. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 A kérdező kommentje:
Na még eltérünk az eredeti témától...xD
2010. aug. 3. 15:37
 55/96 anonim ***** válasza:
sztem inkább menjen neki a mélytorok, minthogy hatalmas szája vagy pofazacsijai lennének:D:D:D
2010. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ronda nő aki ne találna magának valakit.

Ha meg tényleg nem vagy ronda akkor simán lesz barátod.

Küldj képet privátban és megmondom hogy szép vagy vagy sem.

A szép lányok általában mindenkinek tetszenek, legalábbis aki szerintem szép az mások szerint is az.

F19

2010. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy küldtem képet, de senki nem tudott válaszolni. x) Vagy nem nyitja meg senkinek? :/ xD
2010. aug. 3. 15:46
 58/96 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed fel ide? Ha már annyi embernek elküldted, akkor majdnem mindegy.
2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kijelenthetem, hogy nem vagy ronda. Sőt, szerintem kifejezetten helyes lány vagy, de egy jó frizura rádférne, mert nagyon sok a hajad, és kicsit rendezetlen :)


Szóval fel a fejjel, önbizalom, társaság, buli, és megfelelő barátok.


Csak egy kis szösszenet még: a már korábban idézett ismerőseimnek a másik problémája, hogy nem tudnak kiszakadni a meglévő társaságukból, és mivel szinte mindannyian ugyanazzal a gonddal küzdenek, és ugyanúgy reagálnak rá, csak egymást rántján vissza a szarba. Arról nem beszélve, hogy nem is igazi barátok, már ha létezik nők között igaz barátság, de ez egy másik történet...:)


Keress új barátokat, akikkel új helyekre járhatsz el, és ne hagyd, hogy lelombozzanak. Legyen tartásod, önbizalmad, ezt értékelik a pasik.


Meg persze azt is, ha tudod, hogy mi kell nekik. Ne játszd az eszed, mint egy hülye p*csa, és a legfontosabb: add önmagad. Ennél jobb plasztikai műtét nem kell :)


22/F

2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:

Küldjél nekem iiiiis

Én vagyok a 21 éves LÁNY, akinek nem volt még barátja. Miért gondoltátok, hogy fiú vagyok? :D

2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!