Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség néha tesztelni a páromat titokban, hogy mennyire szoknyapecér?

Figyelt kérdés

kitaláltam új e mail címet, más nevet, és írtam neki mailjára, hogy véletlenül találtam rá egy adatlapon, és hogy szeretnék vele ismerkedni, és pont olyan hobbikat írtam le, amiket ő is szeret, de nem túl gyanúsan. Kiváncsi vagyok hogy reagál rá, ha elmondja neki hogy van párja, és szereti, nem csalja meg, akkor hűséges :)


és több teszt nem lesz


2010. júl. 20. 22:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Néhány hónap után felesleges tesztelgetni. Akkor még nagy a szerelem és a szerelmes pasik hűek. Majd 2 év múlva...Rá se fogsz ismerni.
2010. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

lehet két év múlva meg lesz házasság, gyerek és fontosabb leszek :)

csak azért merült fel bennem a dolog, mert én mentem látogatni, mikor beteg volt, meló után mentem, ő viszont nem, meg volt pár csaj ismerőse fenn msn en, és mindig nézegette ki jelentkezett be, és gondoltam azért nézi, mert fél, hogy valaki olyat ír, amit nem kéne, mikor én ott vagyok.

De most bizonyította, hogy szeret, mert negyed órákat beszél velem telefonon, meg fél órákat, órákat msn ezünk,

volt hogy egymás után háromszor hívott, meg sms.

Meg ő mondja mindig hogy alugyak nála, és ha szabadnaposok vagyunk akkor másfél két napokat együtt vagyunk. Ha közbe hívják haverok akkor vagy lemondja, vagy engem is elvisz sörözni, üdítőzni.

Meg tök figyelmes, mindig kérdi hogy szeretnék e zuhanyozni, ad csere polot, meg kaját.

És meséli hogy anyukájának is tökre hiányzom, meg szeret engem, és hogy a presszós csaj is felőlem érdeklődött, és mondta Zoo nak, hogy reméli hűséges lesz hozzám, és nem szakítunk sose, mert kedvel. Sőt az a csaj, akiről küldtem képeket mintha én ő lennék, bemásolta nekem az összes levelet, meg elküldte nekem fotóit, meg törölte msn címét és e mailjét is, és csinált újat, amit csak a legjobb barátja tud, egy munkatársa, tesója meg én.

Meg ha rejtegetni akarna valamit, akkor amíg lemegy a boltba, nem hagyná ott velem a telefonját, meg nem maradna belépve msn en.

Mikor itthon vagyok ő meg otthon, és beszélünk, akkor meg mindig azt írja ki, hogy nem elérhető, nehogy mások irogassanak neki, ha meg nem beszélünk akkor kilép, vagy rejtve kapcsizik.


iwiw ről is törölte magát, meg én is


:) most már levizsgázott :)


az előző barátommal majdnem két évig voltunk együtt, sose csalt meg, együtt melóztunk, meg szinte mindig nála ovltam vagy ő nálam, jelenlegi párommal is egy helyen dolgozunk és egy műszakban, csak neki más a beosztása.

2010. júl. 25. 09:05
 43/44 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg nem húz csőbe téged. Én pl. simán megkérném az egyik régi barátomat, hogy környékezzen meg téged, aztán vagy elbuksz a teszten vagy nem. Neked hogy esne? Meg tudnál bízni a párodban a történtek után? Én nem.


Nem kellett volna eljátszanod a bizalmát.

2011. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ha velem ezt jatszanad el, csomagolhatnad is a cuccaid meg aznap.
2015. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!