Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség néha tesztelni a páromat titokban, hogy mennyire szoknyapecér?

Figyelt kérdés

kitaláltam új e mail címet, más nevet, és írtam neki mailjára, hogy véletlenül találtam rá egy adatlapon, és hogy szeretnék vele ismerkedni, és pont olyan hobbikat írtam le, amiket ő is szeret, de nem túl gyanúsan. Kiváncsi vagyok hogy reagál rá, ha elmondja neki hogy van párja, és szereti, nem csalja meg, akkor hűséges :)


és több teszt nem lesz


2010. júl. 20. 22:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"és több teszt nem lesz"


barátod lennék szakítanék veled vagy minimum megcsalnálak nyugi csak egyszer ha így tesztelgetnél

2010. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

nem akarom kalitkába tartani, és már nem vagyok féltékeny, és nem mondtam hogy baj, ha beszélget valakivel, csak egyszer rábasztam már másnál, ráadásul olyannal, akinél egyértelmünek tűnt h szeret, igaz nem megcsalás volt az sem, csak visszament a feleségéhez :) megszokásból, anyagiak miatt stb, persze nem tudtam h van felesége, mer külön költöztek, válni akartak, és a nő lelécelt a férje legjobb barátjával, szal szemét volt a nő, a pasi meg azt mondta nekem mikor meg akar velem ismerkedni h elvált :)

szal erről ennyit. Csak szimatolok, nem kutakodok a cuccai közt.

De nem megcsalós tipus, szerinte vagy szeret valakit és együtt van vele vagy nem, sose csalt meg senkit. De ha tönkre ment egy kapcsija az sem egy harmadik miatt, hanem mer a volt csaja megcsalta a haverjával két hét után. Szal a barátom az komolyan gondolja a dolgokat, és amint látom nem csak nekem adja be úgy, hanem másnak is elmondja, hogy szeret :)

2010. júl. 22. 23:45
 33/44 A kérdező kommentje:

csak azért valakit megcsalni, mert titkolóznak utánam, nem tenném, mégha engem csalnának meg, akkorsem csalnám meg a párom hogy egyenlítsünk, vagy kibékülünk és hűségesek vagyunk, vagy szakítok vele ha megcsal, de annak h visszacsalom nincs értelme, akkor egy harmadik ember érzéseivel játszadoznék.

Azért az sem mindegy ha veled vannak, hogy közbe kire gondolnak nemde? :)

2010. júl. 22. 23:48
 34/44 anonim ***** válasza:
hogyha szakítani akarsz vele akk tedd azt és ne kreálj indokokat arra h miért szakítanál vele
2010. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

én nem mondtam hogy szakítani akarok vele, nem akarom hogy becsajozzon, csak kíváncsi vagyok rá mennyire tud ellenállni a csábításnak

ha annyira hűtlen lenne, vagy más tetszene neki úgyis megcsalna, nem az én levelem miatt fog nekiállni csalni :)

ez csak megerősíti abban, hogy mit érez, hogy mennyire is vagyok neki fontos

2010. júl. 22. 23:52
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

komolyan kérdezem miért írsz ide a gyakorikérdések.hu-ra?

az itt elhangzó válaszokra nem is reagálsz legyen az + vagy -. Teljesen mindegy az h mit írunk le válaszként elbeszélsz mellettünk. Én úgyérzem h mindegy az h mit írunk le te már eldöntötted h ezt megcsinálod eldöntötted h hogyan azt is tudod h ez szemétség ezért is csinálod meg csak "egyszer". Most akk mi a kérdés?

2010. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

én olvasom amit írtok!


Mi az amit megcsinálok? Én semmit nem csinálok!


A levelet már rég elküldtem, válaszolt rá, nem akar megcsalni, hűséges, én csak őt teszteltem. Én szeretem a pasim, csak meg akartam bizonyosodni a hűségességéről :)


Sose szakítanék vele!

2010. júl. 22. 23:56
 38/44 anonim ***** válasza:
Te nem is, de ő biztos fog!
2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
nem fog, mert nem tudja, hogy én vagyok, de ha tudná se szakítana velem, mivel nem voltam se hűtlen, sem pedig a cuccai közt nem turkáltam, tegnap a Mónika showba is volt egy ilyen tesztelés, csaj ikertesója beadta a testvére pasijának h belészeretett, és hogy biztos nem e akarná lecserélni őrá a tesóját, rossz vicc volt, és a faszi barinője mindenekit beavatott csakhogy tesztelje a srácot, és a gyerek mégsem lett mérges rá. Átment a teszten és együtt vannak :) ha megcsaltam volna, akkor lenne oka felháborodni, de egy veszekedés vagy kis féltékenykedés még nem ok a szakításra, főleg ha szeret, ha eddig nem szeretett, ez csak jó ürügy lenne.
2010. júl. 23. 13:09
 40/44 A kérdező kommentje:

jaj de jó, pasim minden képet elküldött a csajról nekem, és a leveleket is elmesélte, meg írta neki, azaz nekem, olvastam, hogy honnan tudom a címét, meg hogy msn ezhetünk, de nem akar találkozni, meg kapcsolatot, mert neki van barátnője (azaz én) és nem hagyja el, meg nem csalná meg.

A postafiókját meg is szüntette barátom, msn címét se tudja egy volt barátnője sem, új ismerősök se tudják (munkatársak pl) iwiw en még a volt osztálytársai se haverjai nem voltak fenn ismerősei közt, akik fenn vannak iwiw en, de már se pasim, se én nem vagyunk fenn iwiw en, majdnem minden honnan töröltük magunkat. Ahol fenn volt, ott se volt se fotója, se elérhetősége megadva :D

2010. júl. 23. 22:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!