Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség néha tesztelni a páromat titokban, hogy mennyire szoknyapecér?

Figyelt kérdés

kitaláltam új e mail címet, más nevet, és írtam neki mailjára, hogy véletlenül találtam rá egy adatlapon, és hogy szeretnék vele ismerkedni, és pont olyan hobbikat írtam le, amiket ő is szeret, de nem túl gyanúsan. Kiváncsi vagyok hogy reagál rá, ha elmondja neki hogy van párja, és szereti, nem csalja meg, akkor hűséges :)


és több teszt nem lesz


2010. júl. 20. 22:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
36%
Utolsó: jee! Aki bedőlne ennek, és elkezdene flörtölni stb... az menjen a fenébe. A teszt pedig egyáltalán nem gerinctelen.
2010. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fals eredményt ad és szemétség is. Élőben egészen másképp képes reagálni az ember, mintha online keresi valami ismeretlen.. Viszont ha lebuksz, akkor az nagyon rosszul fog neki esni.
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Tégy legjobb belátásod szerint, de nekem személy szerint a bizalom épp olyan fontos egy párkapcsolatban, mint a hűség. Nekem biztosan csalódást okozna, ha megtudnám, hogy a barátnőm tesztelget, mert képtelen bízni bennem. Valószínűleg nálam ok lenne a szakításra.
2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
30%
Sztem pont az email a jó módszer mert személyesen nehezebben bukna le,de ha van ideje gondolkodni a dolgon mert ugye választ másnap is irhat akkor jobban lebukik.Személyesen lehet pont beparázna,irásban általában bátrabbak,jobban lebukik.
2010. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam ilyenen, de több dolog visszatartott:

Kinyithatom a csipáját másra.

Mondjuk én elő akartam adni, hogy egy munkatársnője vagyok és belezúgtam, és azért írok név nélkül, mert bizonytalan vagyok abban, van-e barátnője. Kíváncsi voltam, felvállalná-e, hogy van.

De aztán arra gondoltam, hogy ekkor elkezdené nézni valóban a munkatársnőit, vajon ki írhatott neki, na ezt hagy ne ragozzam...


Van egy menhelyi kutyám. Nagy vágyam volt, hogy menhelyről menthessek meg egyet. Már 3 éve az enyém, de egyszerűen nem tudom úgy szeretni, mint azokat, akiket pici koruktól én neveltem. Mostanában jöttem rá, hogy az a baj, hogy a menhelyi kutyám nem bízik bennem. A többi kutyusom vakon bízik bennem, és ez olyan csodálatos érzés. Viszont az, hogy ő nem bízik bennem, azt eredményezte, hogy nem tudom úgy szeretni.


Ha nem mondod ki, a bizalmatlanság akkor is érződik. Ha nem jön rá, hogy te írtad, akkor is köztetek áll a bizalmatlanság.

Nekem a mostani kapcsolatom arra ment rá majdnem, hogy nem tudtam úgy megbízni benne egy különös gátlása miatt, mint az elején. Azt hittem, nem szerelmes belém már, és megtört bennem a bizalom. És ezt megérezte. Amikor hónapokon át némán gyötrődtem, vajon szeret-e még, és hajnalokba menően neteztem menekülésképpen, akkor meg ő képzelődött, hogy talán pasizok a gépen, és ez oda vezetett, hogy már nem szeret úgy. Minden ott romlott el, amikor már nem bíztunk egymásban.

Sokszor csak annyit írnak ide, hogy megcsalt, elhagyott, stb...Mint derült égből a villámcsapás. Pedig én azt gondolom, nagyon meg kell azért dolgozni, hogy két ember szemében megszűnjön a ragyogás. Az én párom többek közt 1 év folyamatos internetezéssel érte ezt el. 1 éven át napi tizenakárhány órai kemény melóval. Végül sikerült neki.


Csak azt akarom írni, hogy vannak félrelépős pasik és lányok is biztosan.


De amíg ragyogóm szemmel tudunk minden találkozásnál egymás nyakába borulni, és nincs ott a félelem a szemünkben, hogy kivel voltál amíg nem láttalak, addig nagyon nehéz megcsalni azt, aki annyira bízik bennünk.


Én így gondolom, de akár tévedhetek is.

2010. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
majd írj h válaszolt-e, kíváncsi vagyok az eredményre :)
2010. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, azoknak is, akik megvetnek :)

de végülis nem csalom a párom, és nem turkálok a cuccaiban, csak tesztelem

múltkor párszor látta, hogy féltékeny vagyok, de azért nem gyanakodna rám, mert tudja, hogy ha zavar valami, akkor én elmondom, sőt nagyon szókimondó vagyok, néha megbántok lehet másokat, de túl őszinte voltam mindíg.


Vannak akik ezt vagy díjjazzák, vagy visszaélnek vele.

Sokat csalódtam, és szeretnék biztosra menni, mielőtt elkütelezem magam és már késő és összetörnék.


Persze folytogatni sem szeretném őt, de hanyagolni sem. Ő nem féltékeny tipus, főleg ha látja a szememben a tűzt ahogy ő mondta. De azt mondta nem zavarja ha féltékeny vagyok, akkoris ha ok nlkül, mert így tudja, hogy szeretem. De nem akarom h bebiztosítva érezze magát, hisz az a jó ha harcol értem, ha meg akar tartani, de féltékenykedésre tényleg nem adtam okot.


Attól meg csupán hogy felvillantom a szemét más nők felé, még nem fog elhagyni, hisz eddig is voltak körülötte nők, szal ha meg akar csalni, vagy szimplán nem szeret, akkor ez nem miattam lesz, neki is van szeme, de ha igazán szeret akkor nem foglalkozik mással.


Az ha nem bízok totál valakiben, az nem azt jelenti hogy én is megbízhatatlan vagyok, vagy problémák vannak a kapcsiban, de tudom hogy sokan kedvelik őt, és interneten ki tudjak ivel beszél az ember, nameg munkahelyen stb.


Egy dolog nyugtat, hogy mikor volt pasim helyett véletlenül azt mondtam az exemre hogy pasim, akkor olyan féltékeny lett :) és utólag jött rá hogy nem baj, mert már érzi, hogy mennyire szeret engem.


azzal próbálom nyugtatni magam, hogy amit két hónap alatt írt sms eket, és hogy írta h szeret, szal mégcsak most vettem észre igazán.

De ő nem szokott a szavakkal dobálózni, inkább kimutatja mint írja, csak ő hiszi azt h nem mutatja ki eléggé, és említette h zavarja ez a dolog, h hátha én is érzem h nem mutatja ki. Igazából nem érzem, csak mikor msn en beszélgetünk, akkor közbe másfele is figyel, és akkor egyből szarul esik a dolog, meg hogy láttam van pár szép csaj ismerőse közt akivel egy városban lakunk és szinglik, meg barátom sem írja ki iwiw re h kapcsiban és nem tudom miért, közös képet eddig nem engedett csinálni mondván h nem szereti ha fotózzák.


nem akarom h rejtegessen engem


meg msn en is látok neveket hogy renczike, meg vendi, meg Noncsi,

és a telefonszámai is megvannak neki


lehet csak azért mert megbízik bennem, de lehet azért meri otthon hagyni telefonját pl amikor haverral lemegy udvarra bagózni, mert gondolja ugysincs rejtegetni valója, vagy lehet szereti ha féltékeny vagyok mert akkor mégjobban tudja h szeretem, ki tudja????


amúgy nem szoktam turkálni cuccai közt, csak egy ismerőse telefonszáma kellett nekem, és akkor nagyon zavart h annyi csaj nevet látok al istán, de ez gondolom beteges :)


lehet osztálytárs, vagy rokon is....

2010. júl. 21. 11:38
 18/44 A kérdező kommentje:

sajna csak msn címére tudtam küldeni, mert a másik szerintem megtelt, de azt is szokta nézni, de remélem nem fogja furcsálni hogy hogyan találta meg az a lány


a lényeg hogy nem írtam a levélbe, hogy az sem zavar, ha van barátnője, mert akkor lehet csak azért koptatja le, mert ledérnek hiszi, de ha visszautasítja így is, akkor írok neki, hogy tán van barátnőd? mert ha van az sem zavarna, és kiváncsi vagyok h így titkos kapcsiba belemenne e, ha az sem, akkor már megnyugodtam és soha többé nem ellenőrizgetem vagyis tesztelem

2010. júl. 21. 11:54
 19/44 A kérdező kommentje:

Volt fenn neten, elvileg látnia kellett ha jött msn postafiókjába üzi, mondta is annó h szokta azt is nézni.

Hát még nem írt a "leányzatnak" :) várok még mi lesz, vagy szerintetek próbáljam meg a rendes mailjére írni, hátha most van hely és megkapja az üzenetet? Vagy ez egy jel h ne írjak neki....Lehet olvasta már csak nem említette, jaj bárcsak megnézhetném h kibontotta e vagy sem, lehet h olvasatlanul törli.. :) izgis, de azt se bánnám ha írna neki, mondjuk egy kis lerázó szöveget


:D

2010. júl. 21. 20:32
 20/44 A kérdező kommentje:

vagy sejti hogy csapda lehet, és kiderülne ezért nem ír, áááá

lehet tényleg nem akar elveszíteni, ha gyanakodna rám csak megbeszélné velem, vagy rám hagyná a dolgot, de szerintem nem haragudna nagyon .... :D


jaj írjatok :)

2010. júl. 21. 20:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!