Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség néha tesztelni a páromat titokban, hogy mennyire szoknyapecér?

Figyelt kérdés

kitaláltam új e mail címet, más nevet, és írtam neki mailjára, hogy véletlenül találtam rá egy adatlapon, és hogy szeretnék vele ismerkedni, és pont olyan hobbikat írtam le, amiket ő is szeret, de nem túl gyanúsan. Kiváncsi vagyok hogy reagál rá, ha elmondja neki hogy van párja, és szereti, nem csalja meg, akkor hűséges :)


és több teszt nem lesz


2010. júl. 20. 22:11
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

mondta nekem h törölni fogja magát iwiw ről, meg is tette, én is töröltem magam

szal már az ismerős csajokkal nem nagyon tartja a kapcsit, msn en van egy kettő, de nincs ideje beszélni vagy találkozni szinte senkivel, amikor ír nekem akkoris elfoglaltat jelez msn en, mikor rejtve vegyok azaz nem dumálok senkivel csak nézem ki van fenn, akkor többnyire ő is rejtve van, olyankor vagy filmet szokott nézni, vagy játszik.

mikor nála vagyok szabadnapokon mindig (másfél napot kb) akkorsem keresi senki telefonon, max haverok

de ha megy akkor engem is magával visz, vagy inkább lemondja mer velem, akar lenni :)

az anyja meg annak élettársa és kutyusa is nagyon kedvelnek .... ha nincs otthon akkor meg többnyire hegyen kapál vagy öntöz :) de mindig mondja hogy nincs e kedvem vele tartani


:) olyan édi

a héten melózik, egy műszakba vagyunk egy cégnél, de én operátor vagyok ő javítós már, bulizni nem szokott, sokat túlórázik, én meg most a héten táppénzen vagyok


már azt is megtervezte h jövő nyáron nyaralni visz :)

2010. júl. 21. 20:41
 22/44 A kérdező kommentje:

JAJ KÉPZELJÉTEK EL, HOGY ROSSZÚL ÍRTAM BE AZ E-MAIL CÍMÉT, ÉS EZÉRT NEM KÜLDTE EL NEKI, KIVÁNCSI VAGYOK MIT REAGÁL :)

EZT A POSTAFIÓKOT MINDEN NAP OLVASSA, HOLNAP DÉLUTÁN FOG NEKI VÁLASZOLNI, HA VÁLASZOL EGYÁLTALÁN. éS ÉRTESÍTŐT IS KAPOK RÓLA, HA OLVASSA AZ ÜZENETET :)

2010. júl. 21. 21:09
 23/44 A kérdező kommentje:

Képzeljétek! Felhívott ma a barátom, hogy nem e tudok arról a levélről, amit az a bizonyos csaj írt neki.

Most már nem gyanakszik, de mondta, hogy senkinek nem adta meg az msn címét, ez fura, és hogy megkérdi a csajtól van e valami elérhetősége, meg hogy honnan van a cím, mert ha nem tud rá magyarázatot adni, akkor kamu az egész ismerkedés dolog. Lehet egy ismerőse kavarja a szart kettőnk között. De mondta akárki is volt, törölni fogja a postafiókját, mert nem akarja, hogy zaklassák, iwiw ről is törölte magát, még mielőtt olvasta volna az üzenetet :)

azért leellenőrzöm h tényleg nem akar e semmit a csajtól. Írtam neki most levelet, mármint szerelmemnek, hogy Kanizsai vagyok, és hogy egy ismerősének a munkatársától kaptam meg az msn címet, de az ismerőse az valamilyen Viki, akivel régen chateltem. Mindegy, a lényeg hogy a Zolinak van Viki nevü ismerőse, kettő is volt az iwiw en, meg a volt barátnője is Viki. A lényeg, hogy úgy néz ki hűséges és szeret :)

2010. júl. 22. 22:46
 24/44 anonim ***** válasza:
Rohadtul átlátszó, már mindenki tudja az ilyen gyenge próbálkozásokat. Inkább ugorj te is egyet a Szabadsághídról.
2010. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Mégis bevette! :) Pedig gyanakodott!

Mért is ne tetszhetne valakinek, én is számtalan levelet kapok. Nincs okom leugrani, hisz imád engem :)

Csak unatkoztam és gondoltam játszok egyet.

2010. júl. 22. 22:57
 26/44 anonim ***** válasza:
Jajj, te! Nekem is elég szoknyapecér előéletű barátom van, előttem hetente, kéthetente váltogatta a csajait, én vagyok az első komoly barátnője. 5 hónapja vagyunk együtt. Szokott mesélni, pl. múltkor elment a haverokkal (akikkel én is jóba vagyok) iszogatni 1-2 órára, és kiderült, hogy egyik haver vitt két csajt szórakozni. Egy másik srác bíztatta a barátomat, hogy tessék, válassz. A barátom erre azt mondta, hogy kenje a hajára a csajokat, neki barátnője van, nem kellenek neki ilyen ringyók. Aranyos nem? Meg szokta mondani, ha bejelölik itt-ott, még tőlem kérdezi, hogy ismerem-e az illetőt, ha egy ismeretlen lány bejelöli. Ha mondom, hogy nem, és ő sem, akkor nem igazol vissza. Legalábbis, ez az a része, amiről én tudok, ki tudja mi van a háttérben... Ennyi kis "játszadozás" szerintem még nem gáz, van aki ennél komolyabb dolgokhoz is folyamodna. Amúgy barátom 18 éves, én 20.
2010. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Hogy a rákba tudsz ennyit írni kedves kérdező?? Tipikus jaaj de aggódom hogy szercsi-e a barcsim vagy nem szercsi, de már tudom hogy szercsi ugyhogy minden oxi.
2010. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Hallod, nem akarod vaskalitkába tartani a csávód? akkor tuti nem fog semmi rosszat csinálni.


utálom ha nekem megmondanák, hog kivel ismerkedhetek és kivel nem. Félrelépni úgyse fogok, de ha valaki szimpatikus, akkor hagy beszéljek már vele bár böffenetnyit... a megcsalás nálam a csóknál kezdik és a gerincre vágásnál...

Nem ott hogy "Szia ki vagy?"...

2010. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

bizalom a kapcsolatok alapja

ha van esze akk szakít veled

2010. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
ez a leghosszabb kérdés+leirás amit valaha láttam gyakorikérdéseken
2010. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!