Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség néha tesztelni a páromat titokban, hogy mennyire szoknyapecér?

Figyelt kérdés

kitaláltam új e mail címet, más nevet, és írtam neki mailjára, hogy véletlenül találtam rá egy adatlapon, és hogy szeretnék vele ismerkedni, és pont olyan hobbikat írtam le, amiket ő is szeret, de nem túl gyanúsan. Kiváncsi vagyok hogy reagál rá, ha elmondja neki hogy van párja, és szereti, nem csalja meg, akkor hűséges :)


és több teszt nem lesz


2010. júl. 20. 22:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
67%
nem szép dolog de én is csináltam már..és tedd is meg nyugodtan. ismerek olyat aki így bukott le..tehát merj belevágni,nem nagy dolog.
2010. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
40%
Egy hülye liba vagy.A pasid meg egy segg ha bedől a trükknek.
2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
50%
Csináld csak.A féltékenység,a veszekedés és a szakítás melegágya.Te nem válaszolnál ??? Talán fordítsd meg a helyzetet gondolatban.
2010. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
50%
Elég gyerekes dolog. Ha nem bízol meg benne, akkor hagyd ott most, ha meg másba se tudnál megbízni és ilyen tesztekre van ingerenciád, szerintem előbb nőlj föl egy párkapcsolathoz.
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlenül baj, ha válaszol... Ha nem flörtöl, akkor nincs baj.
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
48%

Én is csináltam már,tedd te is nyugodtan,miért baj az ha észnél vagy?

Nem lehet mindig vakon bizni mindenkiben,jobb óvatosnak lenni mint egy nagyot égni.

2010. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

nem a válasszal van a baj, hanem ha flörtölgetne mással, szal nekem írtak már pasik egy oldalra, amit alig nézek, de egynek se válaszolok, és ha mondjuk csal és ő a szemét, én meg a keblemen melengetem mer nem derül ki?

Azóta nem bízom a pasikban, amióta egy megbízhatónak tűnő pasi visszament az exéhez, pedig ő akart velem járni, és még a szüleimnek is bemutatkozott, az összes barátja elött felvállalt és mégis.

Szeretek biztosra menni. Nekem pl nem esne szarul ha kiderülne, h a kicsim féltékeny, és egyszer kétszer tesztel, sokkal szarabbul esne ha megcsalna :)

és ez a képzeletbeli lány úgysem tudja elcsábítani, mert már nem fog neki írni utána. Szal inkább leszek szemét mint naív.

2010. júl. 20. 22:18
 8/44 anonim ***** válasza:
50%
Ha kiderülne, hogy a párom ilyen teszteknek vet alá úgy vágnám ki, hogy a lába sem érné a földet. Keressen olyat, akivel ezt el lehet játszani, velem nem és szerintem mindenki megsértődne ha ilyet csinálnának vele.
2010. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
83%

Én nem sértődnék meg ha tesztelnének,inkább betudnám annak hogy fontos vagyok a páromnak és fél h elveszit.

Csak az tartja ezt rossz ötletnek akinek vaj van a füle mögött a saját kapcsolatában.

2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

jogos, de egy kis féltékenykedés miatt még nem vágna ki, csak akkor van oka megijedni, ha van titka előttem, márha vannak ilyen dolgai, akkor jobb tudni, és akkor szégyelje magát.

különösebb okot nem adott rá, vagyis ő nem, de csajoknak azért bejön ő, és engem az is zavarna ha csak flörtölne, vagy másra gondolna amíg velem van, csak egy ilyet akartam eljátszani,

csak én jobban kimutatom hogy szeretem, meg van egy két kétértelmü dolog, amit le szeretnék zárni ezzel kapcsiban.

2010. júl. 20. 22:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!