Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Én az egészet végigröhögtem:) Igaz, én minden napomat végigröhögöm, mert sok ilyen szánalmas f*szt látok! xD
2010. júl. 24. 17:46
 62/65 anonim ***** válasza:

az első szánalmas f*szt a tükörben látod, mi? :P

és nem érdekel h milyen zenéhez mennyi tudás kell... egyszerűen a diszkó zenét szeretem és kész...


írtad h "leszarod mit gondolunk rólad"... ha leszarod a véleményünket akkor miért írtál ide? :D

ritka gyökér lehetsz az életben már bocs... :)

2010. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

végigolvastam az egészet.

vicces és érdekes, hogy azt gondolod a te látásmódod a normális és a felfogásoddal is minden rendben.

(amúgy azt a beszólást nem értettem a pszichológiás csajszinak, hogy az adófizetők pénzén tanul.. mert ha hülye lenne és fizetősre járna, meg azt mondanád, hogy 'csak azért tanulhatsz mert apuci mindent kifizet')

az sem fura neked, hogy az ide írók 90%-át lehordtad, meg lenézed? Összevissza általánosítasz(tipikus magyar szokás) és végig teljesen biztos vagy az igazadban(tipikus buta felfogás).

(ja, és Petőfiről sem tudsz sokat, mint látszik, csak amit a tankönyvekben olvastál..(: )

Tudod, vannak emberek(te) akik túl okosnak hiszik magukat, lásd még kultúrált vitatkozásra sem vagy képes. Valaki véleményt ír, te támadsz, ugatsz, szidsz. Azt hiszed különbül viselkedsz a cigányoknál?:)

2010. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem el marakodni... Én csak kiálltam a magam igaza mellett. Lehurrogtam őket? Mert talán nincs igazuk...
2010. júl. 24. 22:29
 65/65 anonim válasza:
Régi szép idők....
2011. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!