Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

Ha te nem adsz tiszteletet, akkor mit vársz? Hogy majd a másik fog? Ébresztő... ez itt a Nyugat, ahol szép az élet, lehet tanárt verni, és lehurrogni az olyan szervezeteket, amik megoldást kínálnak a cigány problémára.

Olvastad te a Jobbik programját? Vagy te nem törődsz az ilyen "nácikkal"?(Félreértés ne essék, nem vagyok Jobbikos, de ha egyszer az a legjobb, amit ők kínálnak...)

A tuctucról csak annyit, hogy azt 5 perc alatt össze lehet dobni, csak 1 régebbi szám kell. Szóval még 1 ötéves is meg tudja csinálni. Ezért műveletlenség. És onnan tudom, hogy már próbáltam.

2010. júl. 21. 00:41
 32/65 anonim ***** válasza:

TIRPÁK VAGY! zene alapjáán válogatni, pff

:D deathmetalt hallgatok, és képzeld nem folyt ki a herém a szememen attol , hogy a barátnőm rappet hallgat, divatos cuccokat hord és nem náci.

2010. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:

07-19 23:51

NA ez egy BAROMSÁG!

modnjuk rád igaz, írásodbol megállpítom hogy tényleg egy félkegyelmű paraszt vagy, egyszerű mint a tányér kapcsolási rajza:D

2010. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

ez nem nagy elvárás szerintem xD én ilyen vagyok xD

nem hordok répanacit, rasszista vagyok és felvállalom és nem érdekelnek, hogy ha megvernek..de engem nem lehet megverni:D mert én megverem hamarabb:P

régebben bakancsot hordtam fehér fűzővel..de mostmár úgy ahogy mindent felveszek..vagyis "normálisan" öltözöm..tehát nem látszik h én milyen zenét hallgatok vagy, hogy rasszista vagyok..de belül igen..

14/L

2010. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Engem emg irritál... És a te bajod, h elfogadod a nigazenét... A nemzeti érzelem meg mióta nácizmus? Ne oktass olyanról, amiről semmit se tudsz! Ez olyan, mint ha Petőfit, vagy Kossuthot lenáciznád, mert harcolt és kiállt az országért!
2010. júl. 22. 23:03
 36/65 anonim ***** válasza:
gáz mert én a rockot is utálom :D
2010. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
23:03-as vagyok és a 22:49-esnek szeretném ajánlani Adolf Hitler Mein Kampf c. könyvét, olvasd el és majd utána használhatod azt a kifejezést, hogy "náci"...de akkor se arra aki nemzeti érzelmű..mert ő nem náci..
2010. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
én biztos nem választanék olyan párt aki rock zenét hallgat xD hányok az olyanoktól
2010. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Én is az olyanoktól, akik nem azt hallgatnak. :)
2010. júl. 22. 23:16
 40/65 anonim ***** válasza:

(23:03)


most az mind1, hogy ki kiktől hány..de azért aki szereti a rock zenét rossz ember nem lehet:D és még ha nemzeti rockost is hallgat:P az már tényleg nem lehet rosszember:P

2010. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!