Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

fosok én arra hogy miaz a hiper magyar, meg a náci, egy és ugyan az, DIVAT!!!

pont úgy hogy ti lezsidóztok mindenkit aki pénzes. hülyegyerekek...

2010. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

sorolgatjátok magatokat 30124235 féle "rokkzenébe" és politikai nézetbe, ez a röhejjes,

mikor megkérdezi vki hogy mit hallgatok, és mondom hogy deathmetalt, az a kövi kérdésük, hogy "milyet"?

hát pont olyat te csicska poser...

nácibol is meg hiperfehér magyarbol is van má 13254féle... mia pélónak?

számomra mind náci, mint ahogy nektek minenki nigger meg zsidó, aki nem "rókker".

hidd azt hogy egyedi vagy és különleges, de amíg vmi szerint öltözködsz, és szabályokat követsz e terén, ADDIG AZ CSAK DIVAT MARAD.

Aztán jöttök azal, hogy ez nem divat,hanem élet, cask az nem tűnik fel a hosszú hajatok alatt lévű rövid eszeteknek, hogy MINDENKI ezt mondja, akármit is hallgat/csinál.

2010. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Én 3 éve "csinálom", vertek már meg cigányok. Ha divat lenne, akkor már rég velük haverkodnék. Te sem tudod mit beszélsz. :) Lezsidózunk mindenkit? Mikor mondtam én itt, hogy zsidó? Idézed? Te honnan ismersz engem? A kérdésből is látszik, hogy kib@szottul utálom azokat a dolgokat, amiket divatból csinálnak... Akkor majd pont az tűröm el ami az életem? Ne okoskodj, pszichológusnak készülök, ezáltal sok ilyen témájú könyvet olvastam már.:) Te is csak egy megvezetett antifa vagy, akit uszítanak, hogy csúnya nácik... Te náciztál itt, ami én nem vagyok. És még jöttök, hogy mi használjuk a zsidót sziktokszó ként. Te kezdtél bunkózni, ergó te vagy egy állati nagy paraszt, akinek szociális felvilágosítás kellene!
2010. júl. 22. 23:32
 44/65 A kérdező kommentje:
Egyedi lennék? Hol említettem? Egy vagyok a 15 millió Magyarból... Dehogy vagyok egyediség!:) Nem is akarok az lenni. Azért vagyok talán egyediség, mert ki merem mondani amit érzek, vagy akarok. De ezzel nem csak én vagyok így szerintem...
2010. júl. 22. 23:34
 45/65 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest h pszichológusnak készülsz beszűkült a látóköröd! (Ld.: csak rockot hallgasson, nemzeti érzelmű legyen... Kicsit szállj magadba sztem)

Lexy*18

2010. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leírom hogy nekem hol volt a kiakadásom ezel kapcsolatban

NEm rajtad,

De, 13 évesen elkezdtem növeszteni a hajam és katonai cuccokba járni, ez úgy ment 17-18ig,

PKM-SZ gépfegyver lőszer lánc volt az övem, katonai surranó, zubbony, könyékig érő haj stb, deathmetal, és semmi más még csak black se.

aztán láttam ezt hogy divatbol nyomja mindenki, meg egymást és a MTV-t koppincsolják,még olyanok is mint én.


Kiakadtam, nem akartam elhinni,


skinheadekkel spanoltam velük lógtam és 2 évre rá csaldótam az egészbe...

levágtam a hajam, tágítottam a zene listámon, de azért rock-metalon belül maradtam.

és elkezdtem utláni az egészet, hogy elvették tőlem, mert kemény volt és ők, akiknek esmmi köze nem volt ehhez, kemények akartak lenni, és elkezdtek zsidózni, meg niggerezni, cél és ok nélkül. Aztán láttam hogy ugyna úgy nézek ki mint ez a hulladék divat söpredék, és ráhagytam,

fél évgi nem akartam elhinni hogy ez történt.

Jó eddig persze én is rocker csajok közt szemezgettem, de ezen a forduláson volt az , hogy egy teljesen más ízlésú csajt szereztem mint én, és 3 éve bajunk nincs, csak néha a másikunk zenével.

2010. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Öltözködés... Az valaminek a kifejezése. Szabályok szerint... Nem kötelező utálni például a cigányokat. Nekem van okom. Az, hogy havrommal áltunk, beszéltünk, erre minden ok nélkül(akkor még nagy ívben leszartam őket) odajön egy 18 éves kancigány, és lebasz a földre, megrugdos. Te itt erőlteted rám az "okosságod", addig én mikor pofáztam itt neked, hogy így meg úgy utáld a cigányokat? Hosszú haj? Jobb, mintha például rövid lenne, és fel lenne zselézve, mint egy b*zinak. Meg egy ápolt, hosszú haj sokkal tetszetősebb, mint egy agyonvasalt, zselézett, vagy éppen fésületlen rövid!
2010. júl. 22. 23:42
 48/65 A kérdező kommentje:
A kopaszokat én is utálom... Azok végignézték, ahogy megvernek. De én ugye még mindig náci vagyok. Mert minden ok nélkül megvert egy cigány, és ezért utálom őket...
2010. júl. 22. 23:44
 49/65 A kérdező kommentje:
Lexy, a pszichológia nem arról szól, hogy mindenkit elfogadunk. Csak próbáljuk rávezetni őket a problémájuk megoldására! Az, hgy párválasztás terén milyen elvárásaim vannak, az a magánügyem. Személyes meglátásom szerint az a"klikk" a legértelmesebb tehát onnan.
2010. júl. 22. 23:46
 50/65 A kérdező kommentje:
Eddig én pont, hogy nem rockker csajokat nézegettem, mert azok ittak meg stb... De látom most már, hogy azok még mindig értelmesebbek, mint a többi!
2010. júl. 22. 23:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!