Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
LOL
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:

pf én csőnacit hordok de fiúkon nem szeretem. viszont minden más stimm.

ha ezt elnézed nekem akkor nem is olyan eget rengetően nehéz ez az ügy=)

L/16

2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy tökéletes..........
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
meg szeresse a tablettásbort
2010. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nekem a csőnadrág a legvisszataszítóbb, szóval...
2010. júl. 19. 22:48
 6/65 anonim ***** válasza:
Ebben az az egetrengető hogy a mai világban a répanaci és az emo a menő és a sok idióta tizen éves ezt látja hogy mindenki ezt csinálja akkor mi is és ebbe nőnek bele ezért egyre debilebb a mai társadalom eltünnek a férfiak és kialakul egy harmadik faj ez a nyálgombóc.A lányoknál pedig nincs más mint szar az életem és sajnáljon mindenki... hányni tudnék ezektől.Az a gond végül is az én meglátásom szerint,hogy aki nem áll be a sorba azt kinézik ha nem vagy tucat ember akkor nem állnak veled szóba és nem tud a középiskolába érvényesülni.Ezért elvesztik az egyéniségüket és nem merik felvállalni azt hogy ők a rockot szeretik, vagy a komoly zenét. Inkább fejet hajtanak a divat elött :S
2010. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok :D szerintem ebben semmi egetrengető nincsen :)
2010. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy gumibabát,és az olyan lesz,amilyennek Te akarod.
2010. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:

22:50 vagyok!

22:48-nek. :)

én felvállalom magam , igaz emiatt jelenleg egy barátom sincsen csak nagyon messze tőlem, de inkább utáljon mindenki,minthogy színészkednem kelljen bárki szeretetéért :)

2010. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:

hát én nem azért hordok répa nacit(2 válaszoló vagyok) mert ez divat.

emlkeztek mi volt a divat még anno, mikor igazi rockerek voltak az utcákon, nem ilyen nyálbu*i emósok? nah ők viselték a csőnacit. én azért hordom, mert szeretem azokat a zenéket, és tetszik. viszont ettől nem leszek emós, sőt nem tartom normálisnak hogy minden rossz dolgon siránkozzanak. de a csőnaci attól még rajtam marad, hogy ők magukra rángatták.

az emo egy nagy koppintás, csak sok kis érzelmileg túlcsordult nyálas kölyök, de attól még nem leszek olyan mint ők, ha répa gatya van rajtam.

kössz^^

2010. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!