Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

Most akkor b*zi vagyok mert rövid a hajam meg zselézem?:OVicces lenne...másrészt,tuctuc zenét hallgatok,kiállok mo-ért,cigányok ellen pedig úgy vagyok,h akik sírnak h nincs pénz,stb és nem dolgozik,meg akik olyanok mint amit te leírtál,na én az olyanokat küldeném el egy szebb világba,és nem ide mo-ra.Ennyi.Egy csomó cigány ismerősöm van akik dolgoznak és mégsem sír a szájuk.Csak ez egy pont olyan,mikor a csinos,szexi lányokat le ribancozzák,pedig nem mind az,ezt ugy hívják ÁLTALÁNOSÍTÁS.Szval egy szó mint száz,nem minden cigány lop,csal,hazudik,verekszik,stb.

Másrészt rólam,a tuctuc zene mellett énis hallgatok néha néha szelídebb rockot,márha a Kárpátia annak számít.Szval te is általánosítasz:S

F/17

U.i.:bocsi ha néha értelmetlen mondatok sikeredtek:S

2010. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Mondtam én, hogy minden cigány olyan? Nekem van cigány ismerősöm, aki utálja a többi cigányt. Dolgozik, ergó meg tud élni. És ja, nem sír a szája. De tudod ha 100 cigányból 1 ilyen van... Ez nem általánosítás, hanem az, amit az arányok mutatnak. A Kárpátia meg egy rakat f*s, mivel pénzért csinálják az egészet. Kiállsz Magyarországért? Akkor miért úgy nézel ki, mint egy amcsi, és miért hallgatsz igénytelen zenét? Leribancozzák a csinos lányokat... Hát az azért van, mert azok!:) Tudod nem mindenki találja vonzónak, hogy a fél segge kivan, hupilila a haja, és szexy latexnaciban flangál...
2010. júl. 23. 06:20
 53/65 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam h erről szól a pszichológia. De ha te nem tudod elfogadni az embereket olyannak amilyenek, akkor hogy segitenél másoknak?


És ha olyan páciensed lesz, aki ezeknek homlokegyenest ellentmond? Kidobod? Csak gondolj bele kicsit!


Lexy*18

2010. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
szerintem téged utálnak a csajok, egyszerűen visszataszító, ratyi jellemed van... a kommentjeidből adódóan kedves kérdező :)
2010. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

szerintem meg te hallgatsz igénytelen zenét...

és szerinted a rövid, felzselézett haj a b*zis???

nézz már magadra te ratyi! egy csomó hosszú hajú gyerekről csak onnan tudod meg h fiú h a lába közé nyúlsz...

a techno/disco zene igenis jó, de nincs bajom a rockkal se... akármit mondasz le van szarva! itt nem a kérdező véleménye számít hanem a válaszolóké szóval nem tudom mit pofázol vissza itt minden válaszolónak...


ja és kívánom h még sok kancigány földhöz b*sszon...

tipikus pszichológus leszel, a saját szarjaidat fogod kántálni a betegeidnek akik még jobban meg fognak hülyülni

2010. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Láttál már te pszichológust? Nézz szét egy melegfelvonuláson, hogy hány hosszú hajút látsz, és hány felzselézett hajú b*zit. Ha csak a válaszolók véleménye számítana, akkor nem lenne ott a komment gomb.:) Abban a zenében, aminek a megalkotásához kb fél évet kell tanulni, mi igénytelen? És a fél év még csak az alap. Tuctuc zenénél mi van? Ott kb 3 hónap maximum, aztán csak egy régi szám kell és azt feldolgozni. Én nem csak a levegőbe beszélek, mivel van dj ismerősöm. Utálnak a csajok? Szándékosan csinálom, hogy az ilyen pózer ribancok ne közeledjenek. "De a belső számít" szöveggel az a baj, hogy ugyan olyan hülyék, mint amilyennek mutatják magukat. Meg hogy "Jó hülyének lenni, ez az élet!" Gratulálok! És mivel mind ilyen, ezért nem is kérek belőlük. Én arról kértem véleményt, hogy mi nagy elvárás abban, hogy olyan csajt akarok, aki igényes és nem birka? Erre jönnek a "Büdös nácik", meg hasonló értelmes válaszok, a nem ratyiktól. Szarok rá, hogy mit gondoltok rólam, mert én tudom ki vagyok, és mit/kit akarok. És amúgyis... nem én kezdtem a fikázást, én csupán megvédtem az álláspontomat! Remélem eljutott a csöppnyi agyadig!:)
2010. júl. 23. 17:24
 57/65 anonim ***** válasza:

Én már sírok..:DD

Félelmetes, hogy akkora az egód, hogy ennyi komment után sem veszed észre magad. Egyszer azt írod, nem általánosítasz, egyszer meg,(mint az előző kommentben) általánosan beszélsz slányokról.

Mondjak valamit? Szeretek nőiesen öltözködni. Szeretem a magassarkút, a színes ruhákat, sőt a rövid szoknyákat. A zenei ízlésem egyre bővítem, kedvenceim között van a Beatles, janis Joplin, The Doors, és számos mai alternatív zene. Bírom a Jazz-t is. Sminkelem magam, még diszkóba is járok a barátaimmal.

Magyar vagyok, megvannak a saját nézeteim. Gyűlölöm a rasszistákat.

És szeretnéd hallani a poént? (csak mert szerinted agyatlan vagyok, ahogy a többi csinos és nőies lány) Másodéves vagyok ELTE-pszichológián, A legjobb érettségim 98%(filozófia), a legrosszabb 86%(matek) lett. Van egy felsőfokú angol nyelvvizsgám. (és az osztályban mégsem tartoztam a stréberek és pedálok közé)

És mindemellett 2 éve van egy barátom, aki szeret(elsősorban a belsőmért, hiszen egy jó ideig csak barátok voltunk).

Siralmas, hogy mennyire felszínes vagy..

(Amúgy nem volt türelmem végigolvasni a sok hülyeséget, de amikbe beleolvastam jót röhögtem. Pl. h Petőfivel jössz példaként.:D Petőfiről olvastál/hallottál valamit azon kívül amit az iskolában tanítanak? Amúgy a jelleme mellett arról már nem is mondok semmit, hogy akinek kis érzéke van a művészetekhez, látja, hogy Petőfi versei szart sem érnek. Lehet, hogy tehetséges volt, de szerencsétlennek nem adott elég időt a sors, hogy bebizonyítsa mennyit ér)

2010. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Nem nagy az egóm, csak realista vagyok. Elszámolással pedig nem nektek tartozom, megvezetett embereknek. Általánosítanák? Ha azt tenném, akkor nem írtam volna ki a kérdést, hanem húztam volna egy faházba, az erdő közepére!:) Nőies öltözködés... Hát ezen jót röhögtem. xD Egy nő kecses, nem pedig magamutogató, erkölcstelen. Az, hogy a pasidnak ez is tetszik, arra mutat, hogy ő is felszínes. (Ejj ezek a férfiak milyen mocskos disznók!xD). Ha szerinted csinos a pózolós, magamutogató, az önkioldó létezéséről nem tudó p*csa, akkor gratulálok!:) Ha a kérdésben szubkultúrába tartozó nők képviselik amit akarok, akkor ilyet fogok keresni. Nem lehet, hogy mindenkinek az egyforma, futószalagon gyártott, konverz cipős ribancok jönnek be, akik álomvilágban élnek, mint te is(hogy te miért, ahoz olvasd tovább). Általánosítok? Pont te mondod, aki megbélyegez, és utálod a rasszistákat? Ez nem rasszizmus? Két oldala van az éremnek... Jó neked, hogy olyan széles a zenei ízlésed! Ez csak annyit bizonyít, hogy nem vagy elkötelezve valami mellett. Igény a változatosságra, a régi dolgok unalmasak számodra. :) Felszínes lennék azért, mert rühellem a pitsákat, és nem fogadok be minden sz@r embert? Neked az nem tetszik, hogy én ezt nem várom el viszont a befogadást, nem álomvilágban élek, és nem a futószalagról jöttem le. Petőfi művei értéktelenek? Ha az neked értéktelen az, amivel megmozdította a Magyar népet Európa akkori legnagyobb birodalma ellen, akkor megint csak neked rossz a felfogásod!:) Gyűlöld a rasszistákat, te mindenkit elfogadó libis. xD Ez ugye nem gyűlölködés. És te jössz azzal, hogy te mennyivel különb vagy. xD Abba bele se gondolsz, hogy mindennek van oka, és nem csak az "elvakult Hitlerizmus". De viszont a ti elvakul nemzetellenességeteknek egy oka van, az, hogy nem tudjátok elfogadni a valóságot. Nézz rá a kuruc.info-ra. Kb napi 1x van kint, hogy cigányok öltek Magyart. De ezt tv-ben nem látod, mert olyan okos, diplomás emberek vezetik, mint te, és az igazság felfedése rasszizmus... Szállj magadba és gondolkozz. Az visz előre, nem a sablonszöveg nyögése. Ezért tart itt az ország. Neked nem tetszik, hogy vannak, akik kiállnak a hazáért? Akkor menj Amerikába, hisz a Magyarok adójából már megvan az iskola...
2010. júl. 23. 23:45
 59/65 anonim ***** válasza:

NE etessük a trollt!

ne álljunk le vele veszekedni, mert meggyőződéses hülye, kár a fáradtságért.

2010. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel.

sajnálatos, hogy ilyen emberek léteznek.. tényleg szomorú.

az meg vicces, hogy valaki ír neked, de meg kiemelsz belőle pár mondatot és teljesen kiforgatod.. ha most megnézed az utolsó hozzászólásodat és az előtted szólóét. hát.. :DD

kíváncsi vagyok milyenek azok a szülők akik így félrenevelnek egy gyereket. siralmas.

(azon meg jót röhögtem, hogy aki utálja a rasszistákat, az rasszista..:DD)

2010. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!