Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:

és ha te abból ítélsz meg valakit hogy hogyan öltözködik akkor te sem vagy több és jobb.

még mindig 2.

2010. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:

22:48 vagyok :)

22:50-nek,ezt örömmel hallom hogy felvállalod magad.Én is így voltam ezzel még annó hogy olyan vagyok amilyen tetszik nem tetszik ha utálnak utáljanak én azért nem leszek más.Nekem sok barátom/barátnőm volt a suliba. Örökös lázadó voltam,de akkor is valahogy visszataszítónak tartom a ami irányzatokat amit sok fiatal követ.Tele van velük a napiszar puruttya aztán csodálkoznak hogy mért vannak ott,magukra kéne nézni.

2010. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
Mi a répa az a répanaci?
2010. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim válasza:
Én is olyasmi vagyok, mint ami a leírásban szerepel, és a tinik táborát erősítem, szóval azért csak vagyunk egy-ketten :)
2010. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
ebben az az eget rengető, hogy léteznek ilyen felszínes emberek..
2010. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
A felszínből látszik milyen a belső... És a külső a belsővel változik:)
2010. júl. 19. 23:51
 17/65 A kérdező kommentje:
Akik ilyenek, azért írhatnak privátot... xD
2010. júl. 19. 23:57
 18/65 anonim ***** válasza:

Már nem azért de miért baj a csőnaci?

Szerintem magassarkú cipőben igenis nagyon csinos..és sokkal szebb mint egy hatalmas nadrág amiben nem látszik a szép formás lábam:D

És ha szeretsz vkit nem az öltözködése miatt kell megszeretned..ha jön egy csodás lány aki mindenben tökéletes csak szereti a csőnadrágot akkor lapát vagy mi?

Ez szerintem eléggé gyerekes dolog..

19/L

2010. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Neked is vannak dolgok, amik taszítanak... Engem a csőnadrág...
2010. júl. 20. 00:34
 20/65 anonim válasza:

Én inkább kihagyom a privát írást (23:20 vagyok) mert ha jól vettem le, akkor te párkapcsolat miatt vágysz ilyen csajra, én pedig nem akarok egy fiúval se összejönni. Bocs ha rosszul vettem le, de mondjuk a párkapcsolat témában szerintem elég nehéz volna azért félreérteni. :)

15/L

2010. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!