Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi olyan nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Amilyen csajjal összefutok, sosincs meg benne minden ami kéne. Nekem egyedül annyi kell, hogy nemzeti érzelmű legyen, rockzenét hallgasson, és utálja a répanacit... Ebben mi olyan egetrengető??? 16/f
2010. júl. 19. 22:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:

Pech, szerintem ha hosszunadrág, akkor legyen csőnaci, a többi olyan hülyén néz ki... =D

Rockzene stimm.

deha ilyen feltétleeid vannak, amik megjegyzem tényleg nem sokak, de merő hülyeségek, akkor igencsak éretlen lehetsz még :)

2010. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Ebben mi a hülyeség? Az, hogy nekem ez a fontos, nem jelenti azt, hogy éretlen vagyok, csak tudom mi kell nekem, mert nem kezdek ki fűvel fával. Nemzeti érzelem azért fontos, mert nem akarok olyannal együtt lenni, aki kissebbségpárti. Rockzene műveltségre utal, mivel nem hallgat minden jött-ment tuctucistent, akikre 10 év múlva senki sem emlékszik. Répanaci... ez meg simán undorító, ahogy mutogatják magukat.
2010. júl. 20. 01:18
 23/65 anonim ***** válasza:
mocskos rasszista vagy te is..(félreértés ne essék, nem vagyok cigány. de mielőtt nagy szavakkal vagdalózol, majd tanuld meg a cigányok történelmét, aztán ha mondasz nekem egy lehetséges,ésszerű és reális megoldást a 'cigányproblémára', akkor én kérek elnézést) meg 'Éljen a Nagy-Magyarország?' esetleg? :D tudod. az ilyenek a lehető legbutábbak. Abba nem gondolnak bele, konkrétan hány országot kellene megszüntetni a régi Magyarország visszaállításához... Nembaj. Az ilyen buta embereken, már rég nem húzom fel magam. Nekem ti vagytok a háttérzaj. :)
2010. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
Ment a privát :D XD
2010. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:

nemzeti érzelmű :PP

szarok a nemzetemre...

2010. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

Drágaságom! :)

Hány országot kellene megszüntetni? Inkább hányat hoztak létre ebből. Te is csak ebbe tudsz belekötni, mert egy kötekedős nyomi vagy :D Miért kéne elolvasni a cigányság történetét a probléma megoldásához? Nem az számít, ami volt, hanem ami most van... Ti mondjátok, hogy haladni kell a korral. Van egy jó irány, és egy rossz irány. Az, hogy te az enyémet minek tartod, tebajod :D És elárulom, hogy én is utálom azokat, akiknek csak a szája nagy. A tettekkel lehet kifejezni az igazságot!:)

2010. júl. 20. 13:15
 27/65 A kérdező kommentje:
Ajj 22:50:( Fel se jössz? xD
2010. júl. 20. 18:24
 28/65 anonim ***** válasza:

Drágaságom? :D hány éves is vagy pontosan, aranyom? :D

azért kíváncsi lennél a frappáns megoldás-elméletedre a 'cigányproblémával' kapcsolatban.

igen. több országot csináltak egyből. szóval ha ismét egy ország lenne, akkor pontosan olyan mocsok szinten lennénk, mint azok, akik szétszakították.

de a lényeg, a lényeg, a mai tizenévesek biztosak benne, hogy ők a legokosabbak a világon.

2010. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

01:13-as vagyok.

szerintem azért hüyleség, mert igy párt nem keres magáak az ember, hogy msot ez és ez stimmeljen, akkor jöhet.

az, hogy valaki nem szereti a rockzenét, nem jelenti azt, hogy műveletlen, és csak tuctucot hallgat, valamint az hogy nem "nemzeti érzelmű" sem garantálja, hogy nem utálja a cigányokat. a csőnaciban meg simán nem értem, mi a magamutogatás, de még ez a legérthetőbb indok, nekem is vannak ilyen hülyeségeim, mondjuk bajszos-szakállas pasival az életbe nemjönnék össze =D

mindeesetre igy csak egyedül maradsz, ha nem párt, társat keresel, hanem konkrétan valakit, aki megfelel az elvárásoknak. ráadásul nagyban általánositasz, és rögtön nekiugrasz annak, aki nem a te véleméyneden van: ezek nem utalnak túl érett és/vagy szeretetreméltó jellemre.

2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
Bla-bla-bla:)
2010. júl. 21. 00:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!