Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehető jóvá? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető jóvá? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de tiszteletlenül viselkedtem vele és megcsaltam. Nagyon nehéz időszakom volt nekem is, de tudom, hogy ez nem mentség. Mindenesetre szeretem őt, rengeteget gondolok rá és minden nap hiányzik.

Értelmesebb válaszokat várok, esetleg olyanoktól is, akik átéltek hasonlót és megoldódott, jauvult a viszonyuk idővel. Köszönöm előre is!



2019. febr. 5. 21:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket a durva szavakat pedig tényleg megérdemled. Nem fogod fel a tetted súlyosságát, sem azt, hogy nem te vagy az áldozat itt. A párod fájdalma nagyban le van sz.rva, de rájöttél, hogy rossz lenne egyedül maradni.


Ha pedig szeretnéd őt, tényleg a boldogságát akarnád. Ezt csak már egy olyan személy mellett fogja megtalálni, aki tiszteli és szereti. Nem melletted. Te már elárultad őt.

2019. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
15%
51: Nem mindenki olyan mint te. Én mindenféle ártatlan dolgot is sérelemnek élek meg sokak szerint, de pont a megcsalás nem hagy bennem különösebb nyomott. Olyan csalt meg akikért évekig oda voltam, de ez nem zavart, csak a többi dolog. Ha megmondja hogy félévente valaki mással is szexelni akar egyszer-egyszer, az se zavart volna.
2019. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem lesz már olyan a kapcsolatotok mint régen. Jobb meg főképp nem. Én amikor rájöttem, hogy a feleségem megcsalt teljesen összeomlottam. Majd átgondoltam, hogy én miben hibáztam, mit kereshetett a másik kapcsolatban amit tőlem hiányolt. Próbáltam rendbehozni a házasságot, de idővel letisztult minden rájöttem, hogy ha az aki mellettem van, ahelyett hogy elmondaná mi bántja, milyen problémát kellene megoldanunk, inkább másnál keresi a boldogságot annak én már nagyon keveset jelentek lelkileg. Nem érdekelte, hogy ha kitudódik mekkora fájdalmat okoz.
2019. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a válaszokat. Minden jót mindenkinek!
2019. febr. 7. 14:24
 55/56 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2020. okt. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.

Hát, sajnos semmi. Mostanában egyre inkább eltávolodtunk egymástól. Én meg próbálom lezárni magamban a kapcsolatot, mert a mai napig visszajönnek az emlékek és nehezen fogadom el, hogy ennek vége.

2020. okt. 22. 12:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!