Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm azthiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azthiszi, hogy megcsalom, mitévő legyek? 25F

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnak kölcsönadtam az autómat csajozni. Tudtam, hogy mire kéri, de jóbaráthoz hiven természetesen odaadtam. A probléma azzal van, hogy ezekután az autóban maradt némi bizonyiték arról, hogy mire volt használva az autó...Barátnőm hosszú hajszálakat és egy darab letört mükörmöt talált, és azthiszi, hogy én kefélek félre. Elmeséltem neki a sztorit, hogy miről is van szó, de úgy látom, hogy nem hisz nekem. Azis nagyon gyanús neki, hogy nem voltam hajlandó megmondani, hogy melyik barátomnál volt az autó mert akkor kisülne, hogy a haver csalja az asszonyt aki mellesleg nagyonjó barátnője az én páromnak. Szappanoprába illő történet, de sajnos igaz. Mit tegyek? Nagyon szeretem a barátnőm, 5éve együtt vagyunk, sose merült fel bennem, hogy félrelépjek

2016. júl. 27. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy tudod, hogy csalja a párját, te pedig segédkezel ebben.
2016. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ha megmondám neki az igazat akkor biztos vagyok benne, hogy elmondá a barátnőjének, én is ezt tenném. Biztos sokan azt gondoljátok ezekután, hogy megis érdemelné a srác hogy kitudódjon a dolog, de én ezt nem szeretném. Attól függetlenül, hogy én nemtudnám megtenni amit ő csinált még nem itélem el. Semmi közöm a magánéletéhez, és ezekután is ugyanúgy nézek rá
2016. júl. 27. 12:20
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg vess magadra, ha megcsalásban segédkezel.
2016. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajna 2 szek koze esel,vagy a baratnod vagy a haverod!figyu en sem hinnem el a paromnak ha ilyen dolgokat talalnek a kocsiban.vagy elmondod neki az igazat vagy elveszited.
2016. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg várd meg, hogy a haverod a te barátnődet fektesse meg (lehetőleg nem a te kocsidban).
2016. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor döntsd el, mi a fontosabb, a csajod, vagy a haverod légyottjai. Autót és nőt amúgy sem adunk kölcsön, mert meghúzzák.
2016. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Amugymeg gratula!!remelem a bnod felrelep aztan mindenki tudja csak te nem,aztan jo hulyenek neznek.mond meg a haverodnak hagyja ott a nojet mert az h csalja undorito.gratula az ilyen haverhoz.nem hagynam h egy masik embert atverjenek akarki is legyen.
2016. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd táskájából vagy valamelyik ruhája zsebéből egy bontott csomag óvszer kerülne elő, neked mennyire lenne hihető magyarázat a részéről, hogy csak kölcsönadta valamelyik barátnőjének, és biztos ő felejtette benne?
2016. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Amugy amilyen a barat olyan vagy te de sztem te csaltad meg csak magadnak sem mered bevallani inkabb menekulsz a haver temaba de ha ezt mondanad a nodnek es kiderulne h hazudsz es a haverod nem is csalja a nojet nagyobb baj lesz
2016. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Normalis az az ember aki kolcsonadja az autojat egy dugasra?a haverod meg kipucolhatta volna az autot!!!de leszarta h nalad kelt e gyanut v sem.undorito ember lehet neharagudj ha ilyen haverra van szukseged legyen,de a bnod elfog hagyni
2016. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!