Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm azthiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azthiszi, hogy megcsalom, mitévő legyek? 25F

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnak kölcsönadtam az autómat csajozni. Tudtam, hogy mire kéri, de jóbaráthoz hiven természetesen odaadtam. A probléma azzal van, hogy ezekután az autóban maradt némi bizonyiték arról, hogy mire volt használva az autó...Barátnőm hosszú hajszálakat és egy darab letört mükörmöt talált, és azthiszi, hogy én kefélek félre. Elmeséltem neki a sztorit, hogy miről is van szó, de úgy látom, hogy nem hisz nekem. Azis nagyon gyanús neki, hogy nem voltam hajlandó megmondani, hogy melyik barátomnál volt az autó mert akkor kisülne, hogy a haver csalja az asszonyt aki mellesleg nagyonjó barátnője az én páromnak. Szappanoprába illő történet, de sajnos igaz. Mit tegyek? Nagyon szeretem a barátnőm, 5éve együtt vagyunk, sose merült fel bennem, hogy félrelépjek

2016. júl. 27. 12:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
egy anonim oldalon miért ne merném bevallani? És igen-barátnőm helyében én is egyértelmüen azthinném, hogy én vagyok a ludas. Pont ezért ennyire nehéz ez a szitu
2016. júl. 27. 12:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A haverodnak annyi esze se volt h kitakaritson???nem gondolt rad!!le se szarta h mit talaltok a kocsiban!ilyen embert vedesz????komoly?
2016. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A haverod meglatjuk mennyire fess ember!!mond el neki mivan,vagy bevallja h o volt es a te kapcsolatod megmenti v gyava es nem akarja h kitudodjon.v az o kapcsolata v a tied!
2016. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen egy igénytelen ember vagy:

1. Amiért ilyen haverod van

2. Amiért hagyod hogy ezt tegye

3. A TE kocsidban ember (fújjjj)

4. Hagynád, hogy inkább a barátnőd szakítson veled emiatt


Csak ismétleni tudom magam: minden téren egy borzalmasan igénytelen ember vagy!!

2016. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
5 evet eldobnal egy ilyen emberert?a bnojet nem tudja megbecsulni,tisztelni akkor szted melled mikor fog allni?szted ez haver?kiderul mennyire jo haver vallalja tetteinek kovetkezmenyeit v hagyja h ti menjetek szet,es te dontod el mit teszel,beszelsz v hallgatsz!a parod v a haverod!ki a fontosabb?
2016. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 gybhg válasza:
100%
Egyszerű. Mondd meg a barátodnak, hogy jobb lesz, ha bevallja a csajának a dolgokat, mert te kitálalsz a tiédnek, mielőtt rámenne a kapcsolatod. A többiek meg már elmondták a véleményüket a gyáva haverodról.
2016. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, amint egy magcsalásos kérdés vetődik fel, mindjárt előkerül ezen az oldalon kismillió gerinctanulmány. Itt is téged szidnak, mintha te léptél volna félre.

Ami a problémádat illeti, mondd meg a barátnődnek, hogy keressen meg privátban, és én elmagyarázom neki, hogy mi a különbség férfi és női barátság között. És hogy micsoda évmilliós, evolúciós okai vannak ezeknek a különbségeknek. Ha ezt megérti, rögtön rájön arra is, hogy miért nem akarod bemártani a barátodat.

2016. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Havert oda hivod es vele egyutt elmondod a szitut a baratnodnek. Most a te kapcsolatod vagy a haver hazassaga, csaja fontosabb?
2016. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik haverodat (akinek nincs barátnője) megkéred hogy "játsza el" hogy ő neki adtad kölcsön!
2016. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!