Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehető jóvá? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető jóvá? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de tiszteletlenül viselkedtem vele és megcsaltam. Nagyon nehéz időszakom volt nekem is, de tudom, hogy ez nem mentség. Mindenesetre szeretem őt, rengeteget gondolok rá és minden nap hiányzik.

Értelmesebb válaszokat várok, esetleg olyanoktól is, akik átéltek hasonlót és megoldódott, jauvult a viszonyuk idővel. Köszönöm előre is!



2019. febr. 5. 21:27
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Igazatok van, akik azt írták, hogy ilyen meg olyan voltam. Elfogadom. De úgy érzem, hogy fontos még a számomra, nagyon is, ezért próbálok megoldást találni.

Előtte egyik kapcsolatom sem érintett meg túlságosan, amiknek vége lett.

2019. febr. 5. 21:55
 12/56 A kérdező kommentje:
8: Azért nem hinném, hogy a nőknek jobban elnéznék a megcsalást. Ez inkább személytől függ szerintem, nem pedig nem kérdése.
2019. febr. 5. 21:56
 13/56 anonim ***** válasza:
79%

"...mert sok közös dolog is összeköt bennünket, ezen kívül szinte mindenben remekül megértettük egymást, jó beszélgetéseink is voltak, tehát nem csak a testiségen alapult a kapcsolat.


Több okból is nagyon bánt a dolog, mert nagyon megbántottam őt és mert ő volt az egyetlen nő az életemben, akivel el tudnám képzelni, hogy családom legyen."


Ha így lenne, nem lettél volna képes félrekefélni, de te megtetted. Ez csak üres duma most, mert elvették az egyik játékod, és ez bántja az önérzeted. Most leígéred a csillagokat is az égről, de ha visszafogadna, egy idő múlva újra megtennéd, ha jönne a kísértés. Ezért is mondják az öregek, hogy aki egyszer megtette, megteszi másodszor is, csak idő kérdése. És igazuk van. Ha van egy kis esze, nem cseszi el az életét miattad.

2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
93%

Hát tudod gyakran úgy van, hogy az emberben érnek a dolgok.

Mivel szeret eleinte próbálta feldolgozni, nem tudott hirtelen elengedni mert derült égből jött ez neki. De ahogy múlik az idő lassan megérik benne a felismerés és ezzel az elhatározás, hogy ebből nem kér. Ezért lehetett megértőbb eleinte és ezért durvább most.

Ez egy lehetőség csak, de elég esélyes. És ha így van akkor nektek lőttek. Ilyenkor nem nagyin tudsz mit tenni. Minden közeledést zaklatásnak vehet és ezzel még jobban ellened fordul. Már csak az időben bízhatsz, hátha megoldja.

Vagy nem.

2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira szereted és csak vele tudtad volna elképzelni, hogy családot alapítsatok, akkor miért csaltad meg? Miért nem lehet előre gondolkozni, hogy milyen hatásai lesznek a tetteidnek a kapcsolatotokra, az ő érzelmeire nézve? Kissé ambivalens azt olvasni, hogy mennyire szereted, ha nem érdekelt, hogy ne bántsd azzal, hogy megcsalod őt.
2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
17%
Legközelebb okosabb leszel és nem mondod el:)
2019. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi ideje voltatok együtt?Hány évesek vagytok?Mert mondjuk ha pár hónap után csaltad meg akkor,ha eddig beszélt veled és már nem lehet úgy döntött nem ad több esélyt kettőtöknek esetleg már másnál vigasztalodik.Ha csak pár napja nem beszél veled még bármi lehet,de szerintem ilyen esetben a nagy hallgatás nem sok jóval kecsegtet.
2019. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, a párod most azt sem tudja merre van arccal, beletiportál a lelkébe, az önbecsülésébe, a feléd érzett bizalma szétesett. Amikor engem csaltak meg, és kiderült, nem szakítottam meg rögtön a kapcsolatot, mert nagyon szerettem, de folyton a "tény" járt az eszemben, meg az a titok, hogy miért vágyott másra, miért ment félre, vajon máskor is megtörténik-e majd. Tele voltam fájdalommal és kérdésekkel. De nem mondtam inkább, mert akkor újra felerősödött bennem az egész sztori. Egyszerre akartam tudni az okokat a részleteket, ugyanakkor kitörölni az elmémből végleg, de nem lehetett. Hiányzott ő, de egyben gyűlöltem. Fél évig igyekeztem túljutni rajta, de mivel ő nem igazán segített a bizalmat visszanyerni, így vége lett, nem akartam bántani azzal, hogy folyton kételkedem a szavaiban, annak semmi értelme.

Hagyd most egy picit a párodat lenyugodni (bár ebből jó darabig nem lehet) aztán ha menni akar, engedd el, ne erőltesd. Tanulj az esetből, akár kibékültök, akár nem, mert máskor is lehet nehéz időszakod...

2019. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

13: Értem a te nézőpontodat is, de nem ismersz engem sem és a helyzetet sem pontosan, csak annyit tudsz, amennyit eddig röviden írtam.


14: Köszönöm a válaszod. Lehet, hogy így van, de nemrég még beszéltünk és úgy tűnt neki is hiányzom annyira, hogy közösen megoldást találjunk. Igazad lehet, lehet, hogy több időre van szükség.


15: Igazad van, nem gondolkodtam és elkövettem az életem legsúlyosabb hibáját. Ezzel nekem sem könnyű együtt élnem, mert tudom, hogy nem lett volna szabad ilyet tennem. Megtörtént sajnos, de bízom benne, hogy javíthatok rajta, és amilyen fájdalmat okoztam neki ezzel, idővel annál is több örömben részesíthetem majd. Tudom, hogy nem lesz könnyű és hosszú időbe fog telni, de meg akarok próbálni mindent, amit csak tudok tenni érte.

2019. febr. 5. 22:11
 20/56 A kérdező kommentje:

17: 5 éve voltunk együtt. 30 évesek vagyunk.


18: Köszönöm, hogy leírtad. Igen, érthető, hogy neki is nagyon nehéz emiatt. Hogy érted, hogy nem igazán segített a bizalom visszaszerzésében? Szerinted mivel tudnék én is segíteni neki ebben?

2019. febr. 5. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!