Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom lehet, hogy megcsal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet, hogy megcsal? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat.

Sok nehézségen mentünk keresztül(nem velünk kapcsolatban, hanem családi dolgok, stb.)Mindig mindent megtudtunk beszélni.

Aztán pár hete elkezdett furcsán viselkedni, kevesebbet találkozik velem, de ugyanúgy mondja, hogy szeret.

Aztán a következő történt: mentem be a szobába, épp telefonált és gyorsan lecsapta a telefont. Mondom mi van, titkos beszélgetés? Mondta, hogy a haverjával beszél de mindjárt folytatják és kiment. Miután visszajött megkérdeztem, hogy ez mi volt, de kiakadt.

Rá egy napra találkoztunk, és mondta, hogy ne értsem félre, de hatalmas KAROMNYOMOK voltak a testén mindenütt. Azt mondta vakarózott, és azért szól, hogy nehogy félre értsem.

Akármikor kimegy a wc-re, viszi a telefont, és 20 perceket van a wc-n minden egyes alkalommal. Rákérdeztem, hogy a telefonodat nyomkodod? Mire az volt a válasza, hogy nem, had ne részletezze, mit csinál a wc-n.

Elmondta ezerszer, ha meg akarna csalni, akkor nem lenne velem, nem velem töltené a szabadidejét. Eddig 3 HOSSZÚ, komoly kapcsolata volt rajtam kívül, és sosem lépett félre.

Ugyanakkormeg nekem ez furcsa. A telefonját nem adja oda az anyjának sem(elkérte az anyja, erre ott állt felette, hogy nézze, mit csinál rajta).

0-24-ben rezeg a telefonja, hogy írt neki valaki, de mindig mondja, hogy ez meg az a fiú haverja, és ha nem hiszem el kérdezzem meg a srácot.

Nem akarok fölöslegesen gyanakodni, de nem tudom, hogy lehetne tisztázni ezt a helyzetet, mert ez részemről mérgezi a kapcsolatot, de a bizalmát sem akarom elveszteni.


2018. jan. 15. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A karomnyomnál kiakadtam... Szerintem előzd meg a bajt és szakíts. Amiket írsz, elég gyanús dolgok. Ő pedig nem vallaná be, ha csalna. :(
2018. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, hogy nem akarsz feleslegesen gyanakodni, de szerintem, ez igy együtt sok. Nem hinném, hogy "felesleges" a gyanú.
2018. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is ezt érzem, viszont ha meg nem jogos, akkor szétrombolom az (amúgy) jó kapcsolatomat.

Sajnos az előző barátom majdnem megcsalt, egy lánnyal írogatott, és kérdezgettem, de sose vallotta be, csak a végén, amikor sarokba szorítottam. Miatta szakított is velem, de akkor se mondta el, hogy a lány az oka.

Várok egy kicsit, de ha nem, akkor lehet, hogy választás elé állítom, hogy mutassa meg a telefonját, vagy nem lát többet. :(

2018. jan. 15. 20:56
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi.
2018. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
nem lehet,biztos,buta naivka.
2018. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ezek mind elég gyanús körülmények. nekem pl a barátnőm simán tudja a feloldójelét a telefonomnak, szóval amikor akar akkor simán belenézhet. persze nem teszi, de megtehetné. és nem venném rossz néven amúgy. főleg ugye az a fura, hogy eddig nem vitte a klotyóra is a telefont, eddig nem rezgett 0-24ben a haverok miatt, eddig nem kellet hirtelen kinyomnia a telefont... látszik, hogy hazudik, mert ha tényleg haverral beszélne, nem nyomná ki. ha nincs mit titkolni, simán beszélgetne a haverral a jelenlétedben, nem a wc-n irogatná a leveleket, nem dugdosná a telefonját, hanem amikor melletted ül, akkor is simán tudna írni a havernak. ezek elég egyértelmű jelek sajnos. és főleg az, hogy utána agresszíven is reagált... érted azért ha nekem gyanakszik a barátnőm, vagy utal rá, akkor ha tiszta a lelkiisemretem azonnal adnám oda a kezébe a telefont, hogy tessék, akkor nézd meg nyugodtan amire kiváncsi vagy... de tényleg azért fürdőbe is meg mindenhova hurcolja magával a telót, az nálam egy beismerő vallomással egyenlő kb...

én szerintem szakítanék.

ez meg elég gyengusz magyarázat azért, hogy ha meg akarnálak csalni simán nem lennék már veled... itt arról van szó, hogy téged addig nem akar elveszíteni, amíg a másik csaj nem biztos... mert akkor két szék közül az asztal alá esne... most még udvarol, aztán ha pár hónap múlva összejönnek, meg a csaj cs*szegeti, hogy szakítson már, na majd akkor bejelenti neked, hogy bocs van más, szakítsunk... ha már biztos a dolgában. ha a csajjal mégsem működik, akkor meg ott vagy neki te. mert azért p**na nélkül meg nem szeretne maradni emberünk, ez evidens...

2018. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Mit tudnál csinálni? Megcsalod te is, azt akkor
2018. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromi messze van "az amúgy jó kapcsolat" kategóriától.
2018. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Azt akkor szar az oldal, és csak a felét küldi el az írásomnak 😥😥😥
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kêsz! Vakargatta magàt!

😂hát itt kifeküdtem. Jó, hogy nem harapásnyomok voltak, mert rákente volna a kutyára! 3èv nem nagy idő, kicsit bánatos leszel, aztán majd keresel egy normálisat!

2018. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!