Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsal a barátom!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsal a barátom!?

Figyelt kérdés

Van egy nőcske akinek tetszik a barátom, és most küldött egy fényképet messengeren, azóta nem reagál. Konkrétan az üzenetküldési funkciót le is tiltotta tőlem. A barátom sem elérhető, nincs online, telefont nem veszi fel.

[link]

Ez a kép, ez nyilvánvalóan egy kórház. A keze nyilván azé akitől kaptam, és eleinte nem értettem miért panaszkodik itt pont nekem ezzel a képpel, de aztán jobban megnéztem, az a térd... Van egy így végződő nadrágja a barátomnak! A lába is kb. így szőrös.

Mi a szar??? Féltékennyé akar tenni??? Vagy mi ez az egész, és miért nem elérhető, lehet megcsal?


2017. aug. 10. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Na ebből aztán semmit nem lehet megérteni... Értelmetlen zagyvalék!
2017. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fogadjunk lesz, aki megérti.
2017. aug. 10. 22:24
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mivan?
2017. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy csak te "akarod" úgy látni, hogy az a barátod lába. Amúgy meg nem hiszem, hogy a kórházban randiznának.
2017. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,beszedett valami szarokat,hogy a barátodat odacsalja. Nem hiszem,hogy a kórházba dugnának!

De meg értem az idegességed. Írj egy sms-t a barátodnak,hogy " Bocsi,a sok keresésért,de aggódsz.Hívjon mielőbb! "

Nyugodj meg és várj.

2017. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Igen,megcsal! Ne aggódj,előbb-útobb minden ffi félremegy! Te most még jól is jártál,ha csak barátod,nem a férjed! :)
2017. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csaj küldte neked vagy a pasid?
2017. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy miért küldte a képet?
2017. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na mi történt, kiderült?
2017. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A csaj küldte a képet, valaki kérdezte.

Később a barátom hívott telefonon, azt mondta le volt némítva, nem akarta hogy az elfekvőben zavarja a többi beteget. Szóval igen, az ott az ő térde a képen.

Arról nem tudott, hogy a csaj lőtt egy képet, és elküldte nekem. Nem érti, mi értelme volt ennek. De én értem. Azt akarta, féltékeny legyek, hogy a barátom ott őrzi az ágyát.

Elvileg felhívta a barátomat, mondván nagyon rosszul van, és hogy a szülei meg a barátnői nem érnek rá. Találkozott vele a barátom, és bekísérte orvosi ügyeletre. Szerintem lehet ráértek volna neki a közeli ismerősei, csak kihasználta az alkalmat.

2017. aug. 11. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!