Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom lehet, hogy megcsal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet, hogy megcsal? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat.

Sok nehézségen mentünk keresztül(nem velünk kapcsolatban, hanem családi dolgok, stb.)Mindig mindent megtudtunk beszélni.

Aztán pár hete elkezdett furcsán viselkedni, kevesebbet találkozik velem, de ugyanúgy mondja, hogy szeret.

Aztán a következő történt: mentem be a szobába, épp telefonált és gyorsan lecsapta a telefont. Mondom mi van, titkos beszélgetés? Mondta, hogy a haverjával beszél de mindjárt folytatják és kiment. Miután visszajött megkérdeztem, hogy ez mi volt, de kiakadt.

Rá egy napra találkoztunk, és mondta, hogy ne értsem félre, de hatalmas KAROMNYOMOK voltak a testén mindenütt. Azt mondta vakarózott, és azért szól, hogy nehogy félre értsem.

Akármikor kimegy a wc-re, viszi a telefont, és 20 perceket van a wc-n minden egyes alkalommal. Rákérdeztem, hogy a telefonodat nyomkodod? Mire az volt a válasza, hogy nem, had ne részletezze, mit csinál a wc-n.

Elmondta ezerszer, ha meg akarna csalni, akkor nem lenne velem, nem velem töltené a szabadidejét. Eddig 3 HOSSZÚ, komoly kapcsolata volt rajtam kívül, és sosem lépett félre.

Ugyanakkormeg nekem ez furcsa. A telefonját nem adja oda az anyjának sem(elkérte az anyja, erre ott állt felette, hogy nézze, mit csinál rajta).

0-24-ben rezeg a telefonja, hogy írt neki valaki, de mindig mondja, hogy ez meg az a fiú haverja, és ha nem hiszem el kérdezzem meg a srácot.

Nem akarok fölöslegesen gyanakodni, de nem tudom, hogy lehetne tisztázni ezt a helyzetet, mert ez részemről mérgezi a kapcsolatot, de a bizalmát sem akarom elveszteni.


2018. jan. 15. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti,hogy megcsal.
2018. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szex közbeni karmolásnyomokat elég nehéz összekeverni a vakarózással...
2018. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is csinálj úgy mintha lenne titokban valamit, nézd meg, hogyan reagál...
2018. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha egy meztelen nőt találsz a farkán, majd akkor is mondja, hogy ne értsd félre, csak viszketett neki és szegénynek pont tele volt keze? :D
2018. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett.
2018. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez nem egy jó kapcsolat. Ha nem is csal meg, de lazán szrik rád. Kell ez neked?
2018. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez szerintem több, mint gyanús... Ha eddig nem csinálta ezeket, akkor meg pláne, ennél árulkodóbb nem lehetne.

A vakarás meg egyenesen nevetséges... tetves lett mégis, vagy mi? :D :D

2018. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Megpusztulok én már ezektől a hülye önáltatásoktól:

"(amúgy) jó kapcsolat" - persze, összekarmolja a saját testér, meg a többi... vakságot is fogadtál?

Hány ilyen szerencsétlen van, tök jó kapcsolat, csak 2 hónapja elmarad a szex, csak néha leordítja fejét, csak éppen nem tudnak miről beszélgetni.


Minden változásnak van oka, ha eddig nem viszketett a bőre, ha eddig nem rejtegette a telefonját, ha eddig nem ült 20 percet a WC-n....


És TE nem akarod az Ő bizalmát elveszteni????

2018. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
:( igen, megcsal. Szakíts.
2018. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hat sajnos valoszinuleg igen..Megcsal..Sajnos ha valami valtozas van az ember parjan, plane ennyire egyertelmu dolgok vannak a hatterben, en 90%-ban biztos vagyok benne, h megcsal!A masik verzio, ketes ugyei vannak..De a karmolas nyomok eleg egyertelmuek...
2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!