Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsal egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsal egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, lehet vak vagyok a szerelemtől.:)22 évesek vagyunk.

A barátom egy másik városba jár iskolába, kollégista, de nem vagyunk messze egymástól.

Nyáron lementek fürödni a haverjaival a Duna partra, és az egyik srác hozta a lány ismerőseit(4-5 lányt). Azok be is jelölték a páromat facebookon de rögtön, meg írtak neki.

A lényeg, hogy a barátom ezt 1x említette nekem, majd egyszer nyáron, mikor velem fürdőzött megemlítette, hogy ÉN milyen jóba lennék ezekkel a lányokkal. Mondom 22 évesen nem 15-6 évesekkel szeretnék beszélgetni meg barátkozni, erre kiakadt, hogy én milyen előítéletes vagyok. Aztán rá egy hétre egyedül lement fürödni, de a háttérben lányokat hallottam közvetlen közelről, és mikor megkérdeztem, kivel van azt mondta egyedül.

Aztán a lényeg, hogy még 1x-2x megemlítette őket, majd csillapodott a téma, egészen most januárig.

A barátom sokszor eljárkál iskola után, és amikor megkérdezem, hol volt, az a válasza, hogy csak autózott(ilyenkor telefonon sem tudom elérni). Ma történt, hogy hívtam, 1 óra múlva visszahívott, és úgy vette fel a telefont, hogy valakinek odaszólt. Megkérdeztem, hogy mit csinál, és azt mondta EGYEDÜL autózik meg beül ide-oda. Mondom egyedül? Azt mondja igen. Aztán kb. egy hete rákérdezett, hogy mit szólnék, ha lenne egy 16 éves lányom és egy idősebb pasival járna? Megkérdeztem, hogy mit takar az idősebb, erre azt mondta, hogy annyit mint ő, azaz 22-t. És egy csomó ilyen megjegyzése van.

Néztem képeket a lányról, és bevallom, szebb mint én 22 évesen. :)

Van okom félni szerintetek? Vagy csak túldramatizálom?

Bevallom egyszer meg akartam nézni a telefonját(tudom, nem szép), és pont bejött és elvette tőlem és lekódolta, azóta kódolva van és azt sem engedi meg, hogy előtte az időt megnézzem rajta, sőt azt se, hogy ha vezetés közben hívják, megnézzem, hogy az anyja vagy bárki.

Beteges vagyok, vagy van valami?


2018. jan. 8. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőzős rész egy dolog, annak nem kerítenék nagy feneket... De hogy egyfolytában egyedül autózik és beül ide-oda... Hát ilyet azért napi szinten nem szoktak csinálni az emberek.
2018. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús..

Főleg ez a telefonos dolog, akinek nincs titkolni valója az bátran oda adja szerintem a telefonját..

Persz most sokan le pontoznak majd de igazából mindenki tudja hogy ez az igazság.

2018. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús.
2018. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez lányom már vastagon qrogatja a kiscsajt, de ha mégem akkor is cerkát 1000% hogy már lepippantotta.
2018. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem is ez a telefon kódolás-dugdosás aggasztana leginkább. Valamit titkol, annyi szent.
2018. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a napnál is világosabb, hogy vaj van a füle mögött. Vesszőparipám: apád csinál ilyet anyáddal? Na ugye, amit apád nem tenne meg azt te se tűrd. Ha a szüleiddel elképzeled ezt a jelenetsort, akkor azonnal érzed, hogy ez nem helyes, csak a mi generációnkba sulykolják állandóan ezt a ne korlátozd, ne légy féltékeny baromságot. Pedig ha kicsit magasabbak lennének az elvárások kevesebb lenne a csalódás, de hát a szent tolerancia nevében minden megaláztatást, bolondnak nézést tűrni kell.
2018. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félremegy. És még ostoba is.
2018. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megcsal.
2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!