Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehető jóvá? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető jóvá? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de tiszteletlenül viselkedtem vele és megcsaltam. Nagyon nehéz időszakom volt nekem is, de tudom, hogy ez nem mentség. Mindenesetre szeretem őt, rengeteget gondolok rá és minden nap hiányzik.

Értelmesebb válaszokat várok, esetleg olyanoktól is, akik átéltek hasonlót és megoldódott, jauvult a viszonyuk idővel. Köszönöm előre is!



2019. febr. 5. 21:27
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
67%
Soha többé nem lesz olyan jó, mint előtte volt.
2019. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod visszaszívni. Max az idő megoldja. Olyan 10 év múlva talán "viszonylag tiszta lappal" akár újra kezdhetnéd nála; de énszerintem mégsem. Ezt szerintem már nem tudod jóvá tenni,visszacsinálni.
2019. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
85%
Van aki nem jobban bírja a megcsalást, van aki rosszabbul. Hogy melyik, az majd kiderül, ha eddig még nem volt hasonló tapasztalata. Ha ő a rosszabbul reagáló típus, akkor jobb ha szétmentek, mindkettőtök érdekében, mert egyszerűen nem fog tudni úgy nézni rád, még akkor sem, ha nagyon akarja.
2019. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
80%
Folytatás: ajánld fel, hogy menjetek párterápiára. Az sokakon segített. Van aki tényleg jobb kapcsolatban jön ki belőle, mint a megcsalás előtt volt, de ez a ritkább.
2019. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
70%

Köpd le magad. Jobbat érdemel nálad.


Akkor persze nem érdekelted ennyire, mikor félrekúrtál.


Ezt már soha nem teheted jóvá. Aki egyszer ilyen, máskor is megteszi. "Rossz időszak"? Lesz még több is, mint mindenkinek. Majd akkor is hátbaszúrod és megalázod? Undorító vagy.


Javulni nem fog. Sokan lenyelik, de ez akkora törést okoz a másikban, hogy soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint régen. Mégis mire számítottál?...

2019. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
86%

Kérj bocsánatot és engedd el.

Majd te is fogsz olyat találni akit soha semmiért nem csalnál meg.

Meg ha most nem is ezt gondolod.


Meg reméljúk ő is talál egy becsületes embert.

2019. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
26%

2 lehetőséged van

-minél hamarabb megkéred, hogy beszéljen veled és megpróbáljátok folytatni a kapcsolatot, de számíthatsz arra, hogy nem azzal a nővel fogsz kapcsolatban élni akivel korábban és az egész kapcsolat átmegy egyfajta rajongásba,mert ezerrel próbálsz kompenzálni a hűtlenségedért. Ezt egy ideig bírod, aztán egyszer rájössz, hogy ez számodra sem jó.

-találkoztok, elmondod, hogy mennyire sajnálod és elköszönsz. Nem győzködöd, nem erőltetsz rá semmit, rábízod a döntést. Lehet hogy soha nem jelentkezik, lehet hogy 1-2 év múlva csörren a telefon, de ha lesz folytatás az a saját döntése lesz és így talán lehet harmónikus kapcsolat belőle.

Mindkét forgatókönyvet megéltem, az első nem jött be, ráadásul ott nem is történt igazi megcsalás, de ez már más tészta. A második esetben viszont voltak érzelmek és nem véletlenül csaltam meg és nem egyszer. bő 2 évet voltunk külön, megpróbálta mással élni az életét, de nem jött össze neki és utána megkeresett.Nem bántam meg, hogy újra összejöttünk, szerettem vele lenni.

2019. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

"Nem bántam meg, hogy újra összejöttünk, szerettem vele lenni."


Ő viszont újra megbánhatta, hisz újra múltidőbe került a kapcsolat.

2019. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a hsz.okat.

Nagyon teperned kell, és tűrnöd, ha minden veszekedéskor a fejedhez vágja, és azt is ha ellenőriz, és bizalmatlan veled.


De ez van.Ha nem csalod meg, nincs ilyen probléma.

2019. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

34: Párterápiára én is gondoltam, de még nem említettem neki, a legközelebbi találkozásunkkor megkérdezem tőle, hogy benne lenne-e.


36: Ha biztosan nem akar már velem lenni, akkor valóban ez lenne a legjobb megoldás, és remélhetőleg idővel mindketten találunk magunknak valakit, akit szeretni fogunk. De az a legrosszabb, hogy szerettük igazán szerettük egymást, ő is engem és én is őt.


37: Az első lehetőséget szeretném, de igazad van abban, hogy lehet, hogy már más lenne ő is a kapcsolatban, mint amilyen korábban volt.

A második lehetőség talán tényleg megoldás lehet, nem csak meggondolatlan újrakezdés. Idővel talán megbocsát és ő is át tudja gondolni, hogy mit szeretne, így saját döntése alapján kezdené velem újra, ha úgy dönt, hogy én is vagyok számára annyira fontos.


Igazából szerintem szinte mindegy, hogy mit mondok vagyis ígérek neki, ezért nem is akarok mindenfélét ígérgetni, hogy mennyivel jobb leszek stb. Ezt bebizonyítani szeretném, de amíg távolságtartó velem, addig nem ad erre lehetőséget sem. Azért én igyekszem minél inkább helyesebb irányba változni és fejlődni olyan dolgokban, amivel a javát tudnám szolgálni és én is gondoskodhatok majd róla. Ha egyszer megengedni, hogy bizonyíthassam neki. Ő ugyanis a kapcsolatunkban törődött velem és gondoskodó volt vele. Én nem igazán tudtam, hogy lehet valakiről gondoskodni, de egy ideje -mások szerint- nagyon sokat fejlődtem ebben, de még sokkal többet fogok fejlődni. Ha szerencsésen alakul kettőnk között akkor róla gondoskodhatok majd, de ha nem tudjuk újrakezdeni, akkor ha egyszer találok valakit, akivel el tudom képzelni az életemet, vele alakíthatok ki egy sokkal jobb minőségű kapcsolatot, mint amilyenben eddig valaha részem volt.

2019. febr. 6. 09:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!