Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehető jóvá? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető jóvá? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de tiszteletlenül viselkedtem vele és megcsaltam. Nagyon nehéz időszakom volt nekem is, de tudom, hogy ez nem mentség. Mindenesetre szeretem őt, rengeteget gondolok rá és minden nap hiányzik.

Értelmesebb válaszokat várok, esetleg olyanoktól is, akik átéltek hasonlót és megoldódott, jauvult a viszonyuk idővel. Köszönöm előre is!



2019. febr. 5. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezt semmivel sem lehet jóvátenni. Ennél nagyobb sebet nem is lehet okozni a másiknak.
2019. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Izabella220 ***** válasza:
92%
Velem megtörtént 13 év után megcsalt a párom,szakítottam majd sokat könyörgött és új esélyt adtam,lett 1 gyerekünk de nagyon sokszor eszembe jut,hogy nem minden az ami látszik.Szeretem de már semmi nem lehet a régi.Mert ha meg is bánod akkor is ezt elfelejteni a másik fél nem fogja,maximum próbálja soha fel nem hozni.Fájdalmas dolog ez de helyre lehet hozni ha szívből megbántad.De eleinte ne vedd sértésnek ha fentartásokkal kezel.
2019. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
12%

Rolex óra vagy BMW.


Nem vicc! Több kapcsolatot tudok, ahol ezek segítettek!

2019. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
22%
Jól gondolom, hogy te vagy a női fél?
2019. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm, hogy leírtad. Örülök neki, hogy nálatok jól alakult végül és még családot is alapítottatok. Bár biztos nem lehet elfelejteni, mégis meg tudtaál bocsátani neki és úgy tűnik megérte. Remélem sokáig együtt lesztek még!


4: Nem, férfi vagyok.

2019. febr. 5. 21:43
 6/56 A kérdező kommentje:

És hogyan érdemes közelednem, mert nem hajlandó beszélni velem.

Szeretném, ha még együtt lehatnénk majd, mert sok közös dolog is összeköt bennünket, ezen kívül szinte mindenben remekül megértettük egymást, jó beszélgetéseink is voltak, tehát nem csak a testiségen alapult a kapcsolat.

Több okból is nagyon bánt a dolog, mert nagyon megbántottam őt és mert ő volt az egyetlen nő az életemben, akivel el tudnám képzelni, hogy családom legyen.

2019. febr. 5. 21:46
 7/56 anonim ***** válasza:
68%

Mint mindenhez egy párkapcsolatban,ehhez is két ember kell.Te hiába fogsz megtenni tiszta szívből mindent,ha a párod nem akar vagy nem tudja feldolgozni,megbocsátani.

Ha mindketten akarjátok,akkor van esélyetek csak.

A bizalom visszaszerzése a legnehezebb,amihez nagyon sok időre van szükség.

2019. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
18%
Akkor ezt sajnos elszabtad. Az a helyzet, hogy a nőknek sokkal gyakrabban nézik el a megcsalást, a férfiaknak a legtöbb esetben nincs bocsánat. Kivéve, ha mondjuk tizenév házasság után volt 1 félrelépés. De ha még csak jártatok, és már megcsaltad, akkor kukázni fog, és lássuk be, jogosan.
2019. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%
Görény voltàl, most szívsz. Ennyi. Legközelebb légy valódi férfi.
2019. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

7: Ez igaz, mindketten kellünk hozzá, de eddig úgy tűnt hogy ő igyekszik feldolgozni. De mostanában egyre furcsábban viselkedik, és egy ideje nem hajlandó beszélni sem velem. Lehet, hogy időre van szüksége, de ezt mondhatta volna, de ehelyett most hirtelen eltűnt. Többször is kerestem azóta, de nem akarom, hogy zaklatásnak érezze.

Szerinted, mit kéne most tennem? Ne keressem egy darabig?

2019. febr. 5. 21:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!