Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehető jóvá? Mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető jóvá? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, de tiszteletlenül viselkedtem vele és megcsaltam. Nagyon nehéz időszakom volt nekem is, de tudom, hogy ez nem mentség. Mindenesetre szeretem őt, rengeteget gondolok rá és minden nap hiányzik.

Értelmesebb válaszokat várok, esetleg olyanoktól is, akik átéltek hasonlót és megoldódott, jauvult a viszonyuk idővel. Köszönöm előre is!



2019. febr. 5. 21:27
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
87%
#20 Biztos recept nincs. Nem ismerem sem a barátnődet, sem a kapcsolatotokat. Az biztos, hogy maximális őszinteség és rengeteg türelem szükséges, még akkor is, ha ugyanazt megkérdezi többször, vagy rosszabb passzban egy nem megfelelő hangsúly, szituáció összeomlasztja az addig újraépítetteket. Nem tudom, valakinek sikerül, de ez a ritkább verzió, van, aki inkább szenved, minthogy kukába dobjon x évet, és valakinek ez jelenti a kapcsolat végét. Tőletek függ. (#18)
2019. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
78%

Tudtad mit teszel, tudtad mekkora fájdalmat okozol vele a párodnak, tudtad mi lehet az ára, mégis megtetted. Mert neked ez nem jelentett semmit.


Aki képes állatokat kínozni, sosem lesz finom, érzékeny lelkű ember, ígérhet bármit. Max eljátszhatod egy ideig.

2019. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
22: Az a baj, hogy nem gondolkodtam, és akkoriban fel sem fogtam, hogy mennyire megbántom vele a páromat. Ez nem mentegetőzésként írom, tényleg így éltem meg. De amikor belegondoltam, hogy elveszíthetem őt az borzasztó érzéssel töltött el és az is hogy neki mekkora fájdalmat okoztam.
2019. febr. 5. 22:33
 24/56 anonim ***** válasza:
77%

"Az a baj, hogy nem gondolkodtam, és akkoriban fel sem fogtam, hogy mennyire megbántom vele a páromat."


Nem tizenéves vagy, hanem 30. Egy felnőtt ember. Úgyhogy ne mondjad azt, hogy nem fogtad fel, meg nem gondolkodtál. Egyszerűen nem volt számodra jelentősége, mivel egy érzelmileg sekély ösztönlény vagy. A saját önző vágyaid motiváltak, a pillanatnak éltél, miközben lövésed se volt az igazi emberi értékekről. Az ilyen ember sok mindenre jó, de Társnak nem.

2019. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
24: Kemény szavak, de el kell fogadnom, hogy van bennük igazság. Valóban úgy viselkedtem mint valami buta kamasz. Hidd el tényleg nem gondoltam át és nem vettem figyelembe a valódi emberi értékeket. Éppen emiatt is, tudom, hogy miket rontottaam el, nem csak ezt, hanem egyebekben is, a kapcsolatban, és azt is tudom, hogy milyen értékeket adhatok a páromnak, ez egyre világosabbá válik előttem. És szeretném, ha ezeket a jó dolgokat is megadhatnám neki, nem csak amilyen rosszak már megtörténtek. Egyébként volt számos különösen szép, értékes időszakunk is, élményeink is, többek között ezek miatt is megérné számomra és számára is, hogy helyrehozzam, amit elsőre nem sikerült jól csinálnom.
2019. febr. 5. 22:59
 26/56 anonim ***** válasza:
95%

Bele gondoltal mar, hany es hany nappalt sirt miattad at? Hany es hany remalmokkal gyotort ejszakaja volt? Aterzed, hogy miota tudja hanyszor szakadt a leleke szet es a szive tort darabokra? Mert akarhanyszor eszebe jut a szive ujra es ujra osszetorik.


Parom "elvileg" testileg nem csalt meg, addig nem kerult a sor, bar nem hiszem, de legyen igy szerettem, imadtam, de az elejen tagadott, mindent, utana hazudott a vegen lett oszinte. Te ha teheted legy oszinte, ha kerdez valaszolj, megha faj is neki, oszinten, mert ha az vagy azokbol ertheti meg, hogy mi miert tortent, o hol rontott te hol rontottal. De ez meg keves... nem egyszer omlottam ossze ujra es ujra, erre is keszulj fel. Eloszor ne visszakapni akard, hanem kiengesztelni, segiteni abban, hogy feldolgozza. Aztan szepen lassan ujrakezdeni mindent az elejetol. A bizalmat ujra kell epiteni. Ha sir oleld at szorosan. Feleslegesek az ajndekok, persze egy egy virag, rendben, de ez nem hozza helyre a dolgokat. Kell, hogy lassa, te is szenvedsz, kell hogy erezze szereted. De egyet sose felejts, ha megbekel es te egyszer is okot adsz a gyanakvasra ott vege mindennek. Kerdezd meg mivel teheted jova, mit tegyel, min valtoztass. Az ido ami segit, de sosem feledtet,ha kibekultok szamits arra, hogy fel fel jonnek benne a dolgok. Ido es kitartas kerdese minden. Az en parom, addig aludt a foldon a hidegbe, amig nem adtam eegy utolso eselyt, hgy bizonyitson, megkapta, de itt korantsem volt szo megbocsaltasrol, sose bocsajtottam meg neki , de tulleptem rajta. Azota a ferjem es van egy kislanyunk! Kitartast!

2019. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
25: Akkor ezt mondjad el a volt párodnak is, hogy lássa, hogy végre felfogtad, hogy mit jelent egy párkapcsolat, és mennyi mindent csináltál rosszul. Mondjad el neki, hogy megérted azt is, ha sosem bocsájt meg neked, mert olyat tettél, ami nem megbocsájtható. És azt is, hogy nagyon nagyon megbántad, és rájöttél, hogy a világon semmi, és senki nem olyan fontos neked, mint ő. És nem kéred, hogy fogadjon vissza azonnal, csak adjon neked esélyt arra, hogy beszélhess vele, hogy bizonyíthass neki, hogy mennyire megbántad amit tettél, és hogy megmutathasd neki, hogy megváltoztál. Az én párom ezt mondta nekem anno, és azt, hogy ha soha többé nem fekhet le velem, akkor se akar mást, csak azt, hogy a közelemben lehessen, és bizonyíthasson nekem élete végéig. Látszott rajta, hogy tényleg rettenetesen megbánta, és utána eszébe se jutott szexuálisan közeledni hozzám, de minden szabad percét velem szerette volna tölteni. Azt mondta, hogy semmit se szeretne jobban, mint helyrehozni a kapcsolatunkat, és ő bármeddig hajlandó várni, de azt is elfogadja, ha soha nem bocsájtok meg neki. Én később adtam neki még egy esélyt, aminek már több, mint 15 éve. Azóta is bizonyít, és 500%-on odateszi magát, de semmi se lesz már olyan, mint előtte. Még ennyi idő elteltével sem csökkent semmit a fájdalom, és soha nem is fog.
2019. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
93%

Én anno úgy tudtam feldolgozni, hogy minden apró részletre rákérdeztem. De tényleg minden részletre. Milyen bugyi volt rajta, hol történt, hogy történt, milyen volt a csaj szex közben, mit érzett, mit mondott... stb a végtelenségig. Arra emlékszem csak, hogy minden nap újra, és újra el kellett mondania, újabb kérdésekre válaszolni, neki, aki előtte soha semmit nem beszélt a régi kapcsolatairól, de tényleg egy szót sem. De most megértette, hogy nekem ezt tudnom kell, hogy rohadtul őszintének kell lennie, és kitartóan állnia kell a sarat addig, amíg én újra meg újra feltépem a sebet, amíg bele nem fásulok a fájdalomba. És ő szó nélkül újra, meg újra megtette, válaszolt, türelmesen, gyengéden, megértően, a végtelenségig. És soha, egyetlen egy szóval nem panaszkodott emiatt, csak értem aggódott.

Sose fog begyógyulni ez a seb, sose.

2019. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
26, 27, 28: Köszönöm szépen az őszinte válaszokat, és a tanácsokat. Jó látni, hogy többeknek is sikerült rendbehozni a kapcsolatukat és hogy ha újra felépíti a pár a kapcsolatát akár még egy minőségibb párkapcsolat is kialakulhat.
2019. febr. 5. 23:49
 30/56 anonim ***** válasza:
87%
Erről az oldalról nem minőségibb a kapcsolat. Inkább olyan, mint egy tolószékből emlékezni a tragédia előtti életre, amikor még felszabadultan szaladgálhattam a réten, boldogan.
2019. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!