Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet szerelmes egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes egy férfi a párjába, ha megcsalja? (Ha lehet, férfiak válaszoljanak!)

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Barátnőimmel csajos iszogatást tartottunk és jól összevesztünk, mert mindenki mást mondott.XD Abban ugye kiegyeztünk, hogy mi nők, ha tényleg szerelmesek vagyunk, akkor eszünkbe se jut más pasi, nem még a félrelépés. Na de hogy vannak ezzel a férfiak? Nem tudunk férfi aggyal gondolkodni, tegyétek helyre a vitánkat. Ha ti igazán szerelmesek vagytok egy nőbe, meg tudjátok csalni?
2023. ápr. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ ki mit nevez szerelemnek egyáltalán. Nagyon sok ember úgy van együtt, hogy max szeretik egymást de az már nem szerelem és igazából sosem volt az az igazi valódi szerelem. De szerelmesnek titulálják magukat. A kapcsolatok bőven 90%-a ilyen a környezetemben.
2023. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

9# Jó, akkor vegyük az én példámat. Reménytelen szerelem 6 éven át. Megfogadtam a tanácsokat, hogy elfelejtsem, ismerkedni kezdtem. Belekezdtem 1-2 kapcsolatba, volt, akivel csak szexeltem, de mindig ugyanott lyukadtam ki, őt szeretem. Na látod, hogy lehet nőként is szerelmesen mással szexelni, ha nem vagy a nagy Ő-vel együtt…

Gondolom nem tudod milyen ez, mert nincs tapasztalatod. De te sem gondolhatod komolyan, hogy ilyen helyzetben inkább 6 évig nem szexelnél senkivel fiatalon. Na hagyjuk…

2023. ápr. 1. 19:31
 13/47 A kérdező kommentje:
10# pontosan, én is így gondolom. Szerintem ez egy férfinál sem más, ha igazán szerelmes.
2023. ápr. 1. 19:32
 14/47 anonim ***** válasza:
95%
6 évig nem lennék szerelmes, számomra az már nem szerelem hanem obsszeszív állapot. Pszichológushoz mennék.
2023. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
14# mennék én is, ha lenne rá pénzem🤷‍♀️
2023. ápr. 1. 19:38
 16/47 anonim ***** válasza:
85%
Ha 6 éven át vágyakozol valakire, aki nem a tied, az már régen nem szerelem. Te beleragadtál egy érzelmi állapotba, és nem is nagyon akarod elengedni.
2023. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
16# dehogy nem akarom, azért próbálkoztam másokkal. Inkább nem tudom.
2023. ápr. 1. 19:41
 18/47 A kérdező kommentje:
*dehogynem
2023. ápr. 1. 19:41
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel egy ominózus éjszakán megcsalt a partnered.

Olyan részeg volt, hogy lefeküdt más nővel. Igen, megcsalt, de attól még szerethet téged.

Vagy azért csalt meg, mert sok a veszekedés, nem elégíted ki szexben mint ahogy ő szeretné, ő meg nem szól, nem mer fél, hogy elveszít. Jön a harmadik személy, aki felizgatja, vagy kedves hozzá és a gyenge állapotban félredug. Szerelmes beléd, de megteszi.

Persze azt mondjuk, hogy nem az, mert ha az lenne nem tette volna meg, de attól még ő érzi amit érez.

(U.i.Nők ugyanúgy megteszik.)

2023. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
19# persze, kifogás az mindig van. Ha bepiált és úgy csalt meg, lapát, ha nem tud felnőtt módra kommunikálni szintén lapát. Nálam.
2023. ápr. 1. 19:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!