Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet szerelmes egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes egy férfi a párjába, ha megcsalja? (Ha lehet, férfiak válaszoljanak!)

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Barátnőimmel csajos iszogatást tartottunk és jól összevesztünk, mert mindenki mást mondott.XD Abban ugye kiegyeztünk, hogy mi nők, ha tényleg szerelmesek vagyunk, akkor eszünkbe se jut más pasi, nem még a félrelépés. Na de hogy vannak ezzel a férfiak? Nem tudunk férfi aggyal gondolkodni, tegyétek helyre a vitánkat. Ha ti igazán szerelmesek vagytok egy nőbe, meg tudjátok csalni?
2023. ápr. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
73%
Nálam is, de nem tudod, hogy mit érez,mert nem vagy az ő helyében. Mennyi nő ad második esélyt és nem kefél többet félre,sőt még jobb lesz a kapcsolat, nem a megcsalas lesz az okozója hanem, hogy rajonnek, hogy tényleg szeretik egymást és tesznek azért, hogy ne történjen semmiféle galiba.
2023. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
0%

20: ha jól értem, akkor a kérdésed nem arra vonatkozott, hogy mit kell tenni, ha életed párja megcsalt, hanem arra, hogy hogyan tudta megtenni, ha szeret.


Arra szerintem megkaptad a választ.


Az egy teljesen más kérdés, hogy kivágod érte, mint a macskát... de ettől még a tény az, hogy a férfiak úgy működnek, ahogy az első pár kommentben megírták neked.

2023. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
22# rosszul érted. Ott van a leírásban, hogy miért tettem fel a kérdést.
2023. ápr. 1. 20:28
 24/47 anonim ***** válasza:
72%

14, 6 évig nem lennel szerelmes?? 😂 de szép kilátások a jövőre nézve

Akkor egy párnak meg kell elégednie azzal hogy csak 1 évig szerelmes aztán együtt maradnak muszájbol meg mert jött egy gyerek? Hagyjuk már

Nekem is van olyan platoi szerelmem ami 5 éve tart

2023. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
95%

Azért különbség, hogy valakivel együtt vagy és szerelmes vagy belé, vagy rád se bagózik te meg vágyakozol 6 évig!

Szerintem nem egészséges és tönkre vághatja még a jövőbeli kapcsolatod is. Kösz, de inkább pszichológiai segítséget kérnék.

2023. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
Jó nagy baromságokat írtak itt páran. Szerelmesen SENKI nem bszik félre. Aki megteszi, az nem szerelmes, ennyi.
2023. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
46%

Én azért nem lépnek félre, mert félek, hogy kiderülne. Félek a következményektől. Elveszíteném a családomat, a gyerekemet, a lakhatásomat, az egész életemet. Egy nő sem ér ennyit.

De attól még nyilván szívesen dugnék más nőt is.

2023. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

27


Es amikor szerelmes voltál, akkor félreléptél volna, ha jött volna szebb, belevalóbb nő, vagy észre se vetted volna?

2023. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
27# a kérdés nem az volt, hogy te miért nem lépsz félre, hanem az, hogy igazán szerelmesen is félrelép-e egy férfi?
2023. ápr. 1. 21:39
 30/47 anonim ***** válasza:
38%

Igazán szerelmes férfi nem lépne félre. Vagyis vannak ilyenek, akik fú így meg úgy szeretlek, ajándékok minden. De mindez csak álca, sok csaj meg bekajálja és aztán végigdöngetik a barátnőket is. Van ilyen is.


De amúgy az igazi szerelmes férfi az tényleg nem vesz észre más nőt. Én utolsó 2 kapcsolatomban így voltam. Az már más kérdés, hogy ez az állapot csak ideig tartott, 1-2 év aztán megnéztem a csajokat. Nem csaltam, mert nem kerestem az alkalmat (nem irogattam senkinek, nem flörtöltem, nem jártam el sehová stb.). Ha viszont lett volna alkalmam később (miután a szerelem elmúlt) lehet nem utasítottam volna vissza.

2023. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!