Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet szerelmes egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes egy férfi a párjába, ha megcsalja? (Ha lehet, férfiak válaszoljanak!)

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Barátnőimmel csajos iszogatást tartottunk és jól összevesztünk, mert mindenki mást mondott.XD Abban ugye kiegyeztünk, hogy mi nők, ha tényleg szerelmesek vagyunk, akkor eszünkbe se jut más pasi, nem még a félrelépés. Na de hogy vannak ezzel a férfiak? Nem tudunk férfi aggyal gondolkodni, tegyétek helyre a vitánkat. Ha ti igazán szerelmesek vagytok egy nőbe, meg tudjátok csalni?
2023. ápr. 1. 18:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%
Igen. A szex és a szerelem két különböző dolog, amely néha egybe esik.
2023. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak sokkal jobban szét tudják választani a szex és az érzelem fogalmat. Egy férfi megdug egy csajt, és 5 perc után nem emlékszik rá, nem ábrándozik róla, szex volt, és kész. A nők azért általában eleve akkor mennek bele megcsalásba, ha érzelmileg is érintettek, és utána ritkán ér náluk véget úgy, hogy a másik pasi nem marad meg csábításként.



(nyilván van férfi aki nem képes, és van nő, aki ugyanúgy szét tudja választani a kettőt, de általbáan azért ez a jellemző).



Az, hogy megcsal e egy férfi egy nőt nem szerelem kérdése, hanem hűségé. A hűséges típus azt a csaj sem csalja, akibe már nem szerelmes, aki meg nem hűséges az, minden lyukba belerakja, ettől még élete társa lehet egy konkrét nő



F

2023. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%
Igen lehet szerelmes, attòl függetlenül, hogy szexel más nővel. A férfiak külön tudják választani az érzelmeket a testi vonzalomtòl. A nők többsége nem és ezért nagyon gyakran ùgy gondolják, a férfiak sem.
2023. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
61%

A férfiak igen külön választják a szexet és szerelemből történő szexet/szeretkezést. Némelyik olyannyira, hogy bár szerelmes, akkor is félredug.

Számukra a szerelem nem jelenti azt, hogy más nőt ne döntsenek meg ha vevő rá.

Totál úgy érzi, hogy szerelmes hiába gondolja a többség (én is), hogy nem szerelmes.

Induljunk csak ki abból, hogy bár szerelmes az exbe, vagy olyan nőbe, akinek ő nem kell, vagy barátnője/felesége van attól még nyugodtan megdug más nőt/barátnőt/feleségét.

2023. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
4# ezzel vitatkoznék. Az utolsó bekezdésedben, amit írsz, az más helyzet. Ha nőként szerelmes vagyok valakibe, de az nem viszonozza, kvázi nem alkotunk egy párt, akkor én is tudok más férfival szexelni, mert nem fogadtam cölibátust. Viszont, ha együtt vagyok a szerelmemmel, akkor nem kell más férfi!
2023. ápr. 1. 19:11
 6/47 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező: képzeld el az egészet úgy, mintha elmész nőként egy masszőrhöz a nyaralásod alatt. Kellemes amit csinál veled, jól érzed magad közben, de miután eljöttél nem azon jár a fejed, hogy a masszőr milyen helyes volt, nem gondolsz rá lehet, vége a nyaralásnak, lehet, hogy többé sosem mész abba az országba, soha többé nem fogod látni, és 1 hét múlva ha megkérdeznek, hogy milyen volt arra nem emlékszel, hogy milyen frizurája volt, vagy viselt e szemüveget.


Na férfiként annyi a különbség, hogy a masszőr/masszázs szavakat behelyettesítheted a szex szóval.

2023. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
6# nem tudom, aki engem megfog, arra évek múlva is emlékszem. Nincs olyan, hogy 5 perc múlva el is felejtem.
2023. ápr. 1. 19:14
 8/47 anonim ***** válasza:
72%

7: de ez a lényeg! nem fog meg! mármint gondolom nem emlékszel minden masszőr/fodrász/ki tudja mi minden pasasra, akivel az évek során összefutottál.


Nyilván egy férfi is emlékszik az alkalmi szexpartnerre, ha az megfogja. De általában egy férfi enélkül is tud szexelni egy nővel, elég ha fizikailag ott és akkor egy pillanatra vonzónak találja.

2023. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudnék mással még csókolózni sem ha még szerelmes vagyok az exembe hiába nem szeret már.

Számomra a kettő ugyanaz, hiába nem megcsalásról van szó én akkor is úgy érezném, hogy hűtlen vagyok hozzá, mert az érzéseim nem múltak el.

Természetesen ha párkapcsolatban lép félre az hűtlenség, csak annyi, hogy néhány férfi megteszi annak ellenére, hogy szerelmes. Lehet pont azért amit írtál, mert nem gondolja, érzi, hogy hűséget kellene fogadnia.

2023. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg ha őrülten szerelmes egy férfi az nem fog más nővel intim helyzetbe kerülni…


Velem csaltak már meg nőt úgy hogy nem szex volt és ott ha az a pasi szerelmes lett volna tuti nem ér úgy hozzám ahogy…

2023. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!