Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető helyett miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető helyett miért nem válsz? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 05:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak. 49-es: A férjed 80 éves? Te hány éves vagy? Van egy gyanúm :D
2021. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
69%
80 éves férfiről beszélünk könyörgöm, ne várjuk már el, hogy úgy döngessen, mint a nyulak :D. Van egy érzésem, hogy a 80 éves férfi felesége jó pár évvel fiatalabb, talán még a gyereke is lehetne. Ha ez így van, akkor pedig újabb bizonyíték, hogy miért nem működik egy generációs korkülönbséggel egy kapcsolat.
2021. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
25%
51-52: Jól gondoljátok, 25 évvel vagyok fiatalabb. És ezért nem akarok válni, marad a házasság és a titkos kaland, mert -az impotenciától eltekintve -a házasság teljesen OK 20 éve.
2021. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%
En szerelmes voltam a szeretombe. ( fel eve vege) Boritottam is volna miatta de o nem. Ezt tiszteletben tartottam.
2021. máj. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
64%
53-as: Na erről beszélek. Jönnek itt az okos emberek, hogy a megcsalás nem fekete-fehér, ez nem olyan egyszerű, aztán kiderül, hogy dehogynem, csak a kapcsolatuk alapja el van cseszve, mert apakomplexuos kisasszony hozzáment egy jóval idősebb pasihoz. Az ilyen emberek komolyan nem gondolkodnak? Persze elhiszem, hogy a pénz és az egzisztencia vonzó, de azért ne alázzuk már magunkat ennyire könyörgöm. Mégis mit vártál, ha hozzámész egy 25 évvel idősebb pasihoz, később mi lesz? Eszméletlen :D
2021. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
Bocsánat, apakomplexusos:)
2021. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
65%
#55 : Jaj, már megint jön valaki, aki megszakért dolgokat távolból, ismeretlenül. 35 évesen nem 'apakomplexusos kisasszony' az ember: 35 évesen mentem férjhez egy 60 éves férfihez, tudatosan , vállalva az összes következményt. Viszont ez a 60 éves 15 évet akkor is és most is simán letagadhat érzelmileg, értelmileg, pszichésen és külsőben is, tehát igen boldog 20 évünk volt együtt. Ebben a kapcsolatban nem játszottak szerepet az anyagiak, 35 évesen én maximálisan stabil egzisztenciával rendelkeztem és most az azzal rendelkezem, tehát én nem a pénzhez, hanem a személyiséghez mentem hozzá, függetlenül a korától. Akkor is úgy gondoltam és most is: mindig az adott szitut kell megoldani, és nincs jelentősége a 25 évnek, hiszen egy 5 évvel idősebb férfi is lehet beteg, szenvedhet balesetet, stb.stb, szóval bármi lehet. És bármi lehet akkor is, ha 25 év a korkül. Nos , ez a bármi most bejött az impotencia képében, ezt a helyzetet kell megoldani. És én ezt titokban, szeretővel oldom meg... Ennyi. Ezt vállalom, de az 'apakomplexusos kisasszony' definíciót kikérem magamnak.:)
2021. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
55%

"Titokban, szeretővel oldom meg 😁"


Ez aztán a problémamegoldás, párkapcsolati tanácsadónak azért ne menj 😂

2021. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem célom, van megfelelő szakmám.:) Egy problémának nem csak olyan megoldása lehet, amit a nagy átlag vagy akár személyesen Te elfogadsz:)


Más téma, de remekül illusztrálja, hogy mire gondolok: van a közelemben egy 20 éves lány, aki vidékről költözött Pestre, csendes, visszahúzódó. Rászállt a szomszédja, egy nagy dumás, pesti vagány. A lány panaszkodott a bátyjának, aki elkapta a vagányt és elmagyarázta- egyelőre csak szóban- hogy merre hány méter. A srác nem nyugodott, ezért a báty tudatosan, megfelelő helyre célozva bemosott neki párat, majd besétált a legközelebbi rendőrőrsre. Most emelkedett jogerőre az ítélet, 500e Ft a bünti. A báty kicsengette, részéről a dolgo végetért. Éppen most mondta:több elintézési módja lehetett volna a dolognak, de ez volt a leggyorsabb és megérte az 500e-t... Szóval nem csak a sablon megoldások léteznek:)

2021. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
38%
59, még mindig nem érted. Az, hogy a neked kedvező megoldást kerested és találtad meg, még mindig nem jelenti azt, hogy a házasságodban fennálló problémát oldottad meg. Írhatsz regényt róla, ez akkor is megcsalás. Nyilván ez volt a könnyebb út, én nem ítélkezem, mindenki a saját életéért felelős, de meggyőzni sem fogsz, hogy ez normális. 20 év házasság után érdemelt volna annyit a párod, hogy leülsz vele és átbeszélitek a dolgot. Gondolom értelmes ember lévén tisztában van a szükségleteiddel.
2021. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!