Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető helyett miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető helyett miért nem válsz? Mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 05:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
49%
Szeretem a férjem, az az oka. A szerető csak a szex miatt kell. Ugyanazt nem is tartom sokáig, csak bonyodalmakat szül.
2021. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
35%

Mint az egyes.

Imadom a parom tokeletes vele minden de o inkabb az intimitast szereti a szexet nem. Mondanam h aszex de nem az. Regen kuzdottem ezzel de megbeszeltuk h nyitunk a kapcsolaton.

O parhavonta kezdemenyez szexet akkor isteni vele. En max utalok ra de a dontest meghagyom neki h mikor erzi ugy h szuksege van ra.

Egyebkent nekem van egy szeretom evek ota akit ismer a parom. Heti 1-2 alkalommal szexelunk atlag. Van h kimarad 1-1 het a munkaja miatt. O singli, nem akar parkapcsolatot neki megfelel ez a felallas. Karrierista munkanak el csak.


Szerelmes csak a paromba vagyok a szeretobe nem. Jovore hazasodunk. A gyerek (max1) majd kesobb, o is szeretne tudja h akkor nem lesz eleg a 3havonta 1 szex. De majd akkor megoldjuk ezt is.

2021. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
66%
Hitel és gyerekek. Plusz egyébként semmi gondunk, bajunk egymással, azon kívül, hogy szexuálisan nem kívánom. 29 éves kapcsolat. F
2021. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
74%

Milyen érdekes az 1-es és 2-es válasza. Szereti a párját, de megcsalja ezért meg azért. Itt is megfigyelhető az a jelenség, hogy amit a "de" előtt mondunk, nem érvényes, azt csak a saját megnyugtatásunkért tesszük, jobbal alszol tőle.


Becsapjátok saját magatokat. Ha szeretnéd a párod, akkor nem csalnád meg, ez ilyen egyszerű. Ha szeretnéd a párod, akkor őszintén elmondanád neki a problémát, hogy ez és ez a bajod, nem pedig a háta mögött járnál össze mással. Ha szeretnéd a párod, akkor megbecsülnéd legalább annyival, hogy közlöd vele, neked ez így nem jó, nyitott kapcsolatban szeretnél élni és megadnád a lehetőséget neki, hogy eldöntse, ő továbbra is folytatni szeretné-e veled. Egy kapcsolatban a játékszabályok ugyanazok, jobb esetben ugyanaz vonatkozik a másik félre. Ahol megcsalás van a másik háta mögött ott ez felborul.


Tudjátok mi a nagy büdös igazság? Persze biztos fel lesztek háborodva és fájni fog, az igazság mindig fáj. Azért csalod meg a párod és azért a háta mögött csinálod, mert tudod, ha kiderülne, ott hagyna téged, mert neki ez nem fér bele a kapcsolatba (más játékszabályok). Nem akarod, hogy elhagyjon, mert önzően csak magadra gondolsz, hogy az neked fájna. Nem adod meg neki az esélyt, hogy olyan kapcsolatot válasszon, ahol őszinteség van és amiben ő is boldog. Ha szeretnéd a párod, akkor nem önzően csak magadra gondolnál. Ti baromira nem szeretitek a párotokat, csak felnőtt ember létetekre baromira nem tudtok különbséget tenni a dolgok között. Gratulálok, igazi felnőtt emberek vagytok!

2021. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
49%

2es vagyok


Szinte aszexualis a parom 3-4 havonta van igenye a szexre. De intimitasra szuksege van. Vagyis az oleles csok simogatas okes. De a tobbi nem.


Nekem szulsegem van szexre is, behatolasra, dugasra , orgazmusra. Majdnem ramnet a kapcsolat erre. Volt par nagy beszelgetes es egy coach aki segitett. A nyitott kapcsolat letta megoldas mert mindketten ragaszkodunk a masikhoz.


Szoval a nyitott kapcsolat nem megcsalas! Tud rola, ismeri a szeretom. Igy ennyi ido utan elfogadta h mi igy tudunk mukodni. Nem mondom h konnyu volt sem neki sem nekem. De mara erzi tudja h a szereto es a szex nem fog minket szetszedni.


Szoval ha nem latsz bele a kapcsolatba es csak egy kiragadott reszletet nezel akkor valoban negativ a dolog szamodra. De ha latnal minket es reszt vennel a minden napjainkban aklor mar ertened a dolgokat es a mozgatorugokat.

2021. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 4es

Azert orulnek neki ha ertelmezned is amit leirtam.

Nem csak vagdaloznal.

Ott van benne h nyitottuk akapcsolatot. 😂

2021. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
23%

Imádom ezeket a prédikációkat... Kb mintha egy középszerű amerikai sorozatból vetted volna. De ki kell ábrándítsalak: az élet nem ilyen egyszerű.


Mi a baj az önzőséggel? A világon minden és mindenki magának akar jót. Mindenki próbálja kihozni a lehetőségeiből a legtöbbet. És mivel sajnos keveseknek adatik olyan pár, akivel évtizedeken keresztül minden jó, ezért az embernek muszáj néha vétkeznie.


Úgyhogy én csak abban az esetben ítélném el az 1-es és 2-es válaszolókat, ha lebuknak.


Amúgy meg a kérdés a szeretői viszonyban lévőkhöz szólt, senki nem kíváncsi az erkölcsi bullshit dumáidra. De ha te ennyire önzetlen vagy, adj nekik egy lakásravaló összeget, hogy újra tudják kezdeni. Mert tudod, a csúnya anyagiak is léteznek a világon.

2021. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
92%
Írtam is, ha nyitott kapcsolatról van szó és a másik fél is tud a dolgokról, akkor okés, akkor nem szóltam. Az őszinteség a lényeg.
2021. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
75%

"Imádom ezeket a prédikációkat... Kb mintha egy középszerű amerikai sorozatból vetted volna. De ki kell ábrándítsalak: az élet nem ilyen egyszerű."


De, képzeld, az élet pont ilyen egyszerű. Minden más csak mellébeszélés.

Akkor ítélnéd el őket, ha lebuknak? Miért? Csak akkor lesz aljas a tett, ha lebuknak, amúgy nem az? Milyen beteg gondolkodás ez? :D:D:D


Mire fel adjak neki pénzt? Nem ismerem, nem szerettem, nem családtagom, semmi közöm hozzá. Olyan érvekkel próbálsz meg védekezni, ami nem ide való és nem állja meg a helyét, totál hülyeség. A párom felé teljesen önzetlen vagyok, pont erre irányult a mondandóm, de úgy látszik ez nem ment át.


A te gondolkodásodból látszik kedves válaszoló, hogy önismereted nulla, ahogy az emberek többségének. Ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba, de fingjuk sincs, hogy mit keresnek, mit akarnak. Ez a legnagyobb baj.

2021. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
36%

Persze, őszinteség. Mégis miért is annyira fontos mindig, minden körülmények között??? Talán a gyermekednek megmondanád, hogy úgy rajzol, mint egy bekokózott orángután? Vagy a terhes feleségednek megmondanád, hogy akkora, mint egy tehén? A férjednek megmondanád, hogy az expasijadnak nagyobb volt a farka és ő csak közepes szerető? A főnöködnek megmondanád, hogy olyan a feje, mint egy lángos, és olyan a szaga, mint egy kirohadt akvárium?


Had mondjak egy bölcsességet:

"A hazugság az olaj, amely a társadalom kerekeit forgatja."

2021. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!