Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 Andi80018 ***** válasza:
84%
Pont a múltkor voltam a gyerekemmel játszóházban, és elképedve láttam, hogy a mai 40-es palik mennyire lelakottak, elhízottak. Természetesen a nők se néztek ki túl jól, viszont én azt gondolom, hogy sok helyen ezt nem látják, szóval azt gondolják, ez a normális. Viszont amit még megfigyeltem, hogy ha valamelyik szülő elhízott, de főleg az anyuka, ott a gyerek is az. Szerintem mind a két részről elég rossz a helyzet.
2019. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
22%
Itt sírnak az olyanok, mint a 71%-os hogy semmire nincs idejük, de a gyakorit teleszemetelni bezzeg van...
2019. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
19%

Pontosan 72-es,meg ócsárolni tud szép lányokat meg kifogás dömping, legilisztázz csinos nőket,ès ha neki odamondják,hogy egy mangalica akkor meg támad.

Nem tudsz neki eszet adni csak hájat max.

2019. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nö hizik meg szülés után.A boldogtalan emberek van,hogy az evésben találnak örömöt,vagy stressz levezetés.Aztán rájön,hogy le kellene fogyni,de ahhoz nincs elég lelki ereje.
2019. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
33%
Harmincakárhány %-os, 69-es válaszoló! 34-es vagyok. Olyannyira elbújtam most magamba, hogy a mérleg ma 9,2 kilóval kevesebbet mutat, mint 7 hete. Puszi ;)
2019. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
Én meg pont a szex-és figyelemhiány miatt kezdtem el enni (és netezni), mert egyszerre megcsappant az "apanázs" és mivel az istennek sem tudtam rajta változtatni, bármit is próbáltam, így hát enni kezdtem, végre kaptam egy kis boldogsághormont. Nem híztam meg de nem vagyok már 55 kiló.
2019. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!