Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
96%

31%

Te egyébként miért vettél el egy ilyen nőt? Ez mind nem zavart, amíg feszes volt a hasa, és 50 kiló alatt maradt?

Vagy fegyverrel kényszerítettek? Nem te választottad?

Te csak egy újabb példa vagy arra, hogy addig nem számít, milyen hisztis, pénzéhes pi.csa valaki, amíg elég jól néz ki.

És most sírsz, hogy nem egy feszes testű tinilány, ÉS pont olyan hisztis pi.csa, mint amikor elvetted és teherbe ejtetted. Azt ugye tudod, hogy a gyerek hogy készül? Tudtad, hogy van összefüggés a szex és a terhesség között?

2019. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
97%
Nincs gyereke. Nője is csak egy kirakatbaba. De jól menő informatikus (almaiban) és egyszer architect lesz. Itt tölti a fél napját és munka helyett masoknak osztja az észt arról, mit jelent jó nőnek lenni. Igen, szanalmas.
2019. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
4%

#37


Jót mosolyogtam a válaszodon.

Nen kell olyan embernek szülni, aki gyerekvállalás előtt is lusta volt a házimunkához.

A férj miatt kövérek a nők??? :D

Ez kész vicc és b..romság.


A kövér anyukáknak igényük sincs arra, hogy lefogyjanak, különben nem keresnének állandóan kifogásokat.


Különben is, a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

2019. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
85%
Én is jót nevettem rajtad. Hány gyereked is van?
2019. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
16%

#44


És mi van ha nincs? Engem is felneveltek Szüleim. Írtam, anyukám 20kg-t hízott, mikor terhes volt velem. Mégis leadta és vissza fogyott 42 kg-ra 149 centijéhez.


Párom házias, nem lusta. Én meg mindig is mozgékony voltam és vagyok. Engem a szülés utáni plusz kg-k nem fenyegetnek, pluszba azért sem, mert mindig is hiú voltam az alakomra.


De tudom, kifogásokat keresni a legkönnyebb.

2019. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 érdekel0 ***** válasza:
100%

Gyerekkènt könnyű volt vèkonynak lenni.Nem azért ettem,mert valami olyan nagyon finom volt (elèg szegênyek voltunk,így erre esèly sem volt),hanem az "èletbenmaradàsért".Nem volt kísèrtês,ìgy könnyű volt.

Fiatal felnőttkènt màr megengedhettem magamnak a finomat,kívànós is voltam 1000rel,de mivel rengeteget mozogtam,így szintèn nem kellett aggódnom a kilók miatt.Pedig ettem bősêgesen.

A 2.gyerekkel megviselt a terhessèg,DE NAGYON.Rengeteget fàjt a hasam vagy êpp êgett,akkor volt egy kis csillapodás,ha ettem.7 hónaposan abbahagytam a munkàt,utàna mèg többet ettem,mert minden bajom volt.Így jött fel 25kg.

Igen tudom,nem jár érte elismerès.

Aztàn kezdődött a neheze.

Nyűgös,rengeteget síró baba volt.

Pàrom munkahelyet vàltott,hajnalban ment,kèső este jött.

Èn is hamar visszamentem dolgozni,ÜLŐMUNKA.

"Sakkozni" a 2 gyerekkel.

Megoldani a munka-gyerek-hàztartás hàromszöget.(Igen a párom is tette a dolgát,nem arról szól a vàlasz,hogy ő egy here.)

Ha màr nàla tartunk sajnos hordta haza a nasit.Ha nincs az orrom előtt megàllom,èn nem vettem SOHA.De ha szabàlyosan az ember szâjàba dugjàk.Ès igen,gyere anya kóstóld meg.

Vagy nem ette meg a gyerek a reggelit,bekapom,ebèdet bekapom,stb...

Nagyobb lett a család,illik làtogatni (ès persze szeretetből is) na mi az ebèd?Rântott hús,sült krumpli,gulyás,szóval jó olajos,zsíros,têsztás,kalóriadús.De felneveltek minket,egyszerű emberek.Ez a menü.Igen tudom,àlld meg,vegyêl csak fèl szeletet.

Nagyszülők mèg rosszabbak.Ők azt hiszik,csak akkor megyünk,ha 3 fèle süti is van ebèd utân,amiből 2kgot már be is dobozoltak,hogy hazavihessük.

Igen tudom,nemet kell mondani,legyen tartás benbem,amikor az èn KEDVEMÈRT kèszült az ên kedvencem.

Èn vásárolok be ,így làtom mi pènz az étel.Èn főzöm meg,így làtom,hogy mi idő!

ÊS MARAD BELŐLE?

KIDOBJAM?

Na ezen túlkendülni hatalmas meló.

Kisgyerek mellett az ember mindig menetel.Na de meddig?

Az 1. csillogó kavicsig,amit néz 10 percig.

Aztàn a bogyós bokorig,amit fèl óràig vizsgál,majd tovàbbi fèl órát simogatja a macskàt.

Ez alatt èn?Âllok egyik lábamról a másikra ès jobvan fáradok,mint a kmes sétáktól!Megtettünk vagy 200mt?Az nem sok kalóriàt èget!

Sorolhatnâm kèső estig!

Nem kell nekiàllni engem sajnàlni,mert dolgozok magamon,nem tunyulok bele,PEDIG Kra nehéz!

2019. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
87%
Az van, hogy nem kell olyasmirők nyilatkozni, amit nem éltél át. Én sem mondom, hogy nem fáj, ha tökönrúgnak, csak a pasik túlérzékenyek és hisztiznek miatta. Mert nincs tököm és soha nem rúgtak meg. Arról beszélj, amit ismersz!
2019. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
12%

#47


Juj, most azt hiszed, hogy megmondtad a tutit?

Szóval pl. alkoholistává kell válnom ahhoz, hogy tudjam és megmondjam, hogy az alkoholnak milyen káros hatásai vannak a szervezetre?


Bocsika, azt annélkül is tudom.


Ahhoz meg nem kell Einsteinnek lenni, hogy tudjam, hogy terhesség után hogyan fogyjam le.

Ha van egy kitűzött célod, akkor mindent elkövetsz azért, hogy azt megvalósítsd. Akaraterő, kitartás és motiváció.

2019. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
0%

Magyarország lakosságának a többsége paraszt. Most egy falusi származású/genetikájú nőtől ne várja már el senki, hogy jól nézzen ki. Lehet hogy fiatalon még valahogy kinéz, de később igazi asszonyos teste lesz, vastag tuskó lábak, hízott arc, zsíros karok. A stílusról nem is beszélek inkább. Ez értendő a férfiakra is.


Felesleges ezen vitatkozni, polgári családból, polgári értékrendeket követő igényes nők nagy része nem lesz proli 40-50 évesen sem. Valahogy a genetikájuk sem az a széles csípő, nagy s*gg, vaskos végtagok.

2019. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
85%

"Ha van egy kitűzött célod, akkor mindent elkövetsz azért, hogy azt megvalósítsd. Akaraterő, kitartás és motiváció."


Mindez állati romantikus álom, amikor a napi 24 órádból 2-3 tiéd és persze 10 részletben és ez az alvással együtt van!


Tudod, ez tipikus esete annak, hogy nem akarod elismerni, hogy fogalmad sincs arról, milyen az élet gyerekekkel, anyaként. Ne aggódj, majd megtanít az élet! Addig meg álmodozz arról, hogy te szuper jól fogod nyomni!

2019. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!