Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
88%
Genetika,elhagyja magát,nem érdekli a férje így is biztosan szeret engem,szültem neki egy gyereket,megérdemlek egy kis lazítást jelmondattal.Szoptatnom kell,ahhoz meg jó sokat kell enni.Nincs időm,mert egész nap a gyerekkel vagyok,takarítok,sütök,főzök.
2019. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
90%

Azok a nők, akiknek szülés előtt se volt arra igénye, hogy vigyázzon az alakjára, ők szülés után meg pláne nem fognak ezzel törődni.

Az anyaság mögé bújnak, veszítenek nőiességükből és aztán csodálkoznak, ha a párjuk már nem kívánja úgy.


Sok férfi is elhagyja magát, hosszú távú kapcsolatban.


28N

2019. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
90%

Ezek az emberek alapvetően igénytelenek, csak kellett a külcsíny a "beetetési időszakba", tudták, hogy csak így tudnak partnert szerezni. Nekem is nem egy ilyen ismerősöm van. Azzal takaróztak, hogy a gyerek a gyerek. Csak éppenséggel a gyereknek nem nutellás kenyérre van szüksége hanem fontos tápanyagokra.

Nekem a volt párom (férfi) hízott meg nagyon hosszú kapcsolatban. Hiába főztem egészséges kajákat, hiába mutattam jó példát (jártam edzeni, jól néztem ki) hiába beszéltem Vele erről, minta a falnak...szakítás lett a vége.

2019. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
43%

Ne általánosíts.

Két gyerek után most jobb nő vagyok, mint 10 éve

2019. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

4!

Örülök ha jobb nő lettél, de most az elhízásról van szó.

2019. jan. 16. 09:38
 6/76 anonim ***** válasza:
43%
Én nem bíztam el, ugyanis terhesség alatt és után se kötelező 2 ember helyett enni! ( Szoptatás alatt meg a folyadékbevitel a fontosabb igazából, de ezt is félreértelmezik) .Igényesség magunkra nézve, és nincs ilyen probléma.
2019. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
91%

Azok a csodálatos, sportos férfiak! És még csak nem is szültek!


"Magyarországon tavaly a felnőtt lakosság 65 százaléka túlsúlyosnak vagy elhízottnak számított, a nők 62 százalékának, a férfiak 67 százalékának, összesen mintegy 5 millió embernek volt súlytöbblete."

2019. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
98%
A 7-es választ kiegészítem, hogy hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.
2019. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy meg igen azokat csodálatos, sportos f3rfiak....

nem egy olyan ismim van, hogy bemegy a kapcsiban 60kg + vasággyal, aztán jön a habzsidőzsi, anyós isteni töltött káposztája, a párja fini rántotthusikája, meg minden....aztán hirtelen 90kg, nahát :)

2019. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
11%
Azért ez a 4.hely a listán szereplő országok nagyságától,és népességétől is függ.(1)
2019. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!