Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
83%
Azért olyan vicces, hogy miután a statisztikák is megállapítják, hogy több az elhízott férfi nálunk, mint nő (annak ellenére, hogy a nőknek eleve nagyobb a testszír százaléka, fizikailag gyengébbek és a szülés mizériáján is ők mennek át)itt mindenki a kismamákat alázza és próbálja beadni nekik hogy babakocsival kell futni a Margit szigeten. Empátia zéró, és igazságtalan módon a kérdés fel sem merül, vajon a férfiak miért híznak el egy kapcsolatban, ha nem is szülnek?
2019. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
3%
Statisztikáknak kik hisznek? Csináljak én is egy statisztikát? Nézzél már szét az után könyörgöm! Vagy menjél ki egy strandra. Egy elhízott férfire jut 2 elhízott nő! A férfi elhízás egyik oka, a sok koksz, és amikor abbahagyják a gyúrást, szednek fel. Azt is tudni kell, hogy a kondi-hype is a nők miatt van, mert hát "jól kell" kinézni ahhoz, hogy nője legyen az embernek.
2019. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
87%

#60 te 32/f,mongolidióta

A magzat 3,5 kg.A méh lesz plusz 1 kg.Olyan is van,hogy méhlepèny,terhessèghez kell,az is 700g.Ilyenkor van extra 1,5 vízvisszatartàs.Nem tudom,hogy hallottàl-e olyanról,hogy magzatvíz,az is 0,8kg.A megnövekedett emlőàllomàny kb. 0,5 kg.A 10.hétig ideális esetben is 100 g-ot kell hízni hetente,a 11.-től a 40. hétig pedig 300g-ot KELL hízni. És némi extra zsírra is szüksèg van. Bocs,de nem birtam ki

2019. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
14%

57,60-as hagyjátok hiába mondtok bármit,sajnos ismerem 59-est tudod aki szerint egyik válaszadónak kirakatbaba barátnője van,dagi megmondta most.

Tudod 59-eske nem kirakatbaba a párom,és ne merd a szádra venni mégegyszer,mert a lábanyomába se érhetsz dagikám neki,kedves aranyos,jószívű,gyönyörű tündér nő,mellette igényes szexi,sz_r irigykedni kisanyám.Nézzél magadba.

Ne foglalkozz vele,kifogások mennek sajnos.

Szép lehetsz okos nem ezt jegyezzétek meg.

Kifogások na azok mennek látom,csak olvasd el 51-es válaszát.

Igen a célokon,ambícióon múllik minden csak ezen múllik,inkább Szabó Petikét olvasnának itt sokan rájuk férne,de tudom ahhoz szembe kellene nézni saját magunkkal és arra a MAGYAR 90%-a nem képes ezért tart itt,legelhízottabb nemzet vagyunk,mellette kifogások meg mindig más oldja meg(lásd tüntetések,szánalmas).

2019. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
7%

Ott már eleve baj van, ahol egy szabó petike féle nyugati majom klón mondja meg mit kell csinálnod. Tudod, neki ez marha jó biznisz, kihasználja ezt a sok emberileg analfabéta lúzert, akik arra nem vették a fáradságot hogy használják az eszüket. Ahhoz tényleg szabó petike kell, hogy ne taposs a másikon, mosolyogj, adj energiát a környezetednek, mert a szeretet csodákra képes. Ehhez tényleg 50EFt-os szeánszokon kell részt venni. Amúgy elmondanám, a legtöbb szabó petike hívő a velejéig egpista, mert az 5Ft-os lózungjaiban a saját, azaz az önön boldogságát nézi mindenekfelett. Van jópár ismerősöm a szektájából, csak kicsit fura összeegyeztetni, a felvett kötelező "örök optimista és szeretek mindenkit" álarcot azzal, ahogy cselekednek. Viszont ez már más kérdés. El kell fogadni, hogy az emberiség 80%-a csak egy fogyasztó, különösebb célok nélkül. Ez van. Azért mert petike kedves mindenkivel elhiteti hogy megtalálhatja a Szent Grált, az nem jelenti azt, hogy ez így is lesz. Nagy lelkesedéssel mindenki fejest ugrik ebbe a mű boldogságba, mű célokba, mű motivációkba, majd egy idő múlva ott találja magát ahonnan indult. Tudod a Szent Grált vannak akik megtalálják, de maguktól. Ahogyan Albert Einstein féle emberből is csak nagyon kevés volt, blődség lenne azt hirdetni, hogy holmi iskolák elvégzésével bárkiből lehet olyan. Kicsit nézz szét magad körül: azt fogod látni, hogy egy átlag embernél csak ideig-óráig tart a nagy lelkesedés, céloktól függetlenül. Nekem annyian osztották az észt a boldogságról, a motivációról, a célokról, aztán csak azt veszem észre hogy már régen hallgatnak. 1-2 yt-os videó, meg sikerkalauz, meg hogyan legyünk sikeresek könyv elolvasása után még semmi sem fog történni. Maximum szembesültünk a vágyainkkal, és azt hisszük hogy ha felkelünk és a tükörbe mondjuk magunknak 10X hogy szeretem magam, onnantól kezdve megváltozik minden. Mindez csak mű. Onnan változik meg minden, amikor csendet teremtünk az agyunkban, és elkezdünk gondolkozni magunkon. A helyünkön a világban, ha tisztán szembenézünk a gyengéinkkel, a hiányosságainkkal, ha felismerjük a tiszta önmagunkat. Innen kezdve lehet milliméterről-milliméterre haladni előre. Aztán elkezded figyelni a környezeted és önmagad kapcsolatát. Rájössz az összefüggésekre, megtanulod kezelni az impulzusokat. Beengedni és kizárni embereket, információkat. Felismered a jó erejét, elkezded használni, érzed az apró változásokat. Viszont mindez idő.


Az, hogy sok "guru" kihasználja az emberek tehetetlenségét, a kellemes utáni vágyakozását, a valahová tartozni akarását, és erre egy látványos, hollywood-i giccsparádéval nyakon öntött iparágat húznak fel, nem több mint pénzforrás a számukra, biznisz. Nem kell velem egyetérteni, nem igazán érdekel hogy ki mire költi a pénzét és idejét. Egy műanyag világnak műanyag a társadalma is, amit sok sok műanyag ember alkot. Ezek ki vannak éhezve a műanyag ideológiákra, amiktől elhiszik hogy ők igazi individiumok. Ezzel párhuzamosan nő az egó, majd megy a széthúzás, az elidegenedés. Mit is kapunk? A sok műanyag, mű gondolatokkal és ideológiákkal teletömött egoista ember, tárgyként néz a másik műanyag, mű gondolatokkal és ideológiákkal teletömött egoista emberre, majd egyszerre felkiáltanak, hogy micsoda szörnyű világban élünk. Majd jön egy messiás, pl. szabó petike, aki megmondja ezeknek az önálló gondolkodásra képtelen masszának, hogy mitől is lesznek sikeresek, boldogok. Ekkor elkezdenek egymásra mosolyogni, mert hát az előre csomagolt és emésztett utasítás ezt mondta. Majd jön a mű összeborulás, de miánt már nincs meg a napi utasításhalmaz, összedől megint minden.


Nos, ilyen ez az előírt szeretet, ilyen az előírt sport, az egészség, az emberi kapcsolatok stb. Ezért van ennyi elhízott ember, ezért van ennyi boldogtalanság, butaság. Mert az emberek 80%-a csak egy dolgozó-fogyasztó. Ideig óráig bekajálják a műanyag reményeket, de az van, hogy aki a 20%-ba tartozik, az eleve másra hivatott. Nekik valahogy nem kell az előrecsomagolt szemét, ők valahogy zsigerből tudják az igaz utat.

2019. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
10%

#59

5 éve alig alszol valamit? Gondolom akkor kb 2 gyereked lehet. Minek kellett 2. gyereket szülni? Nálatok nem is létezik a közös étkezés? Ez nagy probléma!

Te is csak kifogásokat gyártasz, de nem vagy minta anya, ahol pl. nincs közös étkezés, nem neveled egészségtudatosságra a gyerekedet.

Játszótérre azért ugye leviszed őket és tollasozol meg labdázol velük, ugye?

Te csak egy házirabszolga vagy. Nem tudlak sajnálni, ha olyan férfinak szültél gyerekeket, aki nem hajlandó neked segíteni. Bocsi, te választottad őt, viseld is érte a következményeket.

"Selyemgyerek"?? :D :O Úristen. Mi van, fáj az igazság? Nem neveltek téged egészségtudatosságra?

Gondolom a gyerek utáni futás is keservesen megy neked. Na, ezért se ártana lefogynod.

A gyerekkel otthon is lehet együtt tornázni, őt is be lehet vonni a mozgásba.


"Nem mindenkinek van Margitszigeten sportbabakocsival kocogós kv a kényelmes élete!"

Ez a megjegyzés is csak téged minősít.


De látom, hogy a kifogásokkal már tele van a padlás. Nem baj, majd a te egészséged látja kárát, de kérlek, a gyerekeidet ne hizlald fel, legalább ők ne növeljék a túlsúlyos országos statisztikát.


#65

Te mit teszel azért, hogy az életed jobb legyen? Mert válaszodból arra következtetek, hogy nagyon sz..r életed van, negatív pesszimista a hozzáállásod, mindenki hibás a te szerencsétlen életedért, de te nem.

Mindenki saját sorsának a kovácsa.

Nem a szüleid tehetnek arról, hogy egy munkás robotgép vagy. Gondolom egy szakmunkás képzőbe jártál, és az érettségid is alig lett meg.

Tanulni kellett volna. Önszorgalom.

A magyar emberek 80%-a rettentően irigy a másikra. Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is. De az, hogy saját magában keresné legelőször a hibát, az már luxus.


A saját életedért te egyedül vagy felelős.

Én pl. Szabó Pétertől sokat tanultam, az elején, mikor még nem ment el az oltári anyagias világ felé.

Ugyanakkor Csernus Imrétől, Bagdi Bellától, Almási Kittitől, Osho-tól, Allan és Barbara Peas-től, Kurt Tepperwein-től..stb. is rengeteget tanultam.

Tudom, ma már egyeseknek luxus a könyv olvasása, könyvtárba járni meg...ki a fene megy oda címszóval.


Ha fejlődni szeretnél, akkor minden lehetőséged meg van rá, kérdés az, hogy szeretnél-e vagy csak picsogni akarsz, és mindenkit hibáztatni.

2019. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
15%

ui.: #59


A jógát tudnám ajánlani neked, ellazít, oldja a stresszt és megmozgatja az egész testet. Nézz utána.

2019. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
3%

#63. Ja bocs. Én azt hittem, hogy a szülést megelőzően elfolyik a víz és a méhlepényt is "megszüli" a nő. A vízvisszatartás annyira meg nem hinném, hogy számít, hiszen az aztán tényleg baromi hamar leszakad az emberről. Ha kalóriapluszban kreatint vagy több sót eszek, akkor egy hét alatt feljön rám 3 kiló, ami egy hét alatt ugyan úgy le is jön rólam, ha nem biztosítom magamnak a kalóriapluszt.

A te számaiddal +9 kiló terhesség végére, a méh is legyen akkor 1 kilóval nehezebb és az emlőállomány is + 0,5 kiló. Ezzel ott tartunk, hogy én saccoltam anyura +10 kilót, te pedig 10.5-öt, ami rajta marad szülés után. "És némi extra zsírra is szükség van." Az mennyi ? Még tíz kiló ? Hagyjuk már. :D

Elmeséled hogyan jutottál arra, hogy down-szindrómám van ? o_O

32/f

2019. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
0%
34! Nálad totál elmentek otthonról! Gondolkodj mielőtt mást szidsz az önértékelesi problémád miatt. Biztos van oka hogy ennyire kiakadtál! Bújj magadba...
2019. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
96%

#62

Én ahányszor kimegyek az utcára, sokkal több igénytelen, lepukkant pasit látok 30-40 fölött, mint nőt...

2019. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!