Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
95%
#11es! Ha lehetne, duplán , sőt triplájával felpontoználak! Én értem benne a mondanivalót, és teljesen igazad van.
2019. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a kérdés, mások miért híznak el. Egy sztereotípiáról beszéltek itt, nem konkrét emberekről. Átlagokról és általánosításról. Én meg arról, hogy minden ember más, minden ember élete más, mást hozott, máson ment keresztül és másképp él. És nem lehet csak a súlya alapján általánosítani az 50kg-s fenekeddel otthon, csak azért, mert neked pont ezzel nincs problémád. Van száz más dologgal, de ezzel pont nincs. Ezért könnyű támadni azt, akinek igen, pedig nem is ismered, sőt ebben a kérdésben neve sincs, csak egy jelenség. De lehet gusztustalanságokat összehordani és jókat pöfögni rajta, lenézni ezáltal egy elképzelt átlagot, ahelyett, hogy szembenéznél vele, hogy mi bajod is van valójában. Mert nem azért van benned lenézés a kövér anyukákkal szemben, mert kövérek. Hanem más miatt. Hogy mi miatt, azt neked kell tudnod, ha van benned bátorság szembenézni vele.
2019. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
59%

Én ismerek ilyet is olyat is.


Azok a nők akik tettek azért, hogy ne hízzanak el azok nem is híztak el.


Azok akik sz**ärtak bele, azok elhíztak. Ezek általában rohadtul lusták.

2019. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
85%
#11. Imádat vagy. :) Köszönöm és írjál még, bearanyoztad a napom. :) Na, megyek elrágok egy répát... :))
2019. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
98%

#17

Naiv, tapasztalatlan lànyként estem abba a hibába, hogy rossz pasival voltam.

Tetszett neki, hogy jó alakom van, szép a bőröm, szép a hajam, a körmöm, csinosan öltözök.

Összeköltöztünk.

Munka után otthon a helyem, mert vár a mosogató. Ő salátát nem eszik, főzzek. De én se salátázzak, mert az igazi nőnek jó az étvágya. Ne menjek sportolni, mert pasizni fogok. A ruha, a fodrász, a kozmetikus dràga.

Aztán jött a hiszti, hogy felszedtem 5 kilót, nem kell csodálkozni, ha nem kíván.

Két év alatt lepusztultam mellette testileg, lelkileg.

Persze, hogy megcsalt, és elköltöztem.

Szakítás után kivirultam. Akkor kezdtem kapisgálni, hogy van összefüggés.


A férjem nem hisztizett, amikor hormonokat zabáltam, hogy terhes lehessek, és feljött 10 kiló. Nem féltékenykedik, ha sportolok, hanem főz a gyereknek és gyurmáznak. Nem -sajnálja tőlem a pénzt ruhára vagy fodrászra. Udvarol, flörtöl velem, randizunk, érezteti, hogy szeret és kíván.

És láss csodát: sose néztem ki olyan jól, mint mellette.


Akinek a felesége szürke, lepukkant, és nem akar szexelni, az elsősorban nézzen magába.

2019. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
72%
Én azért elhízott férfiakat is látok szép számmal. Ez nem attól függ, hogy férfi vagy nő az illető, hanem mennyire igényes önmagára. Nyilván egy terhességel benne van a pakliban néhány plusz kiló, de nem kötelező 30 kilót hízni terhesség alatt. Másrészt valószínűleg sokan vannak úgy, hogy amikor már minden biztos szépen elhagyjak magukat.
2019. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
92%

#26. Most is ittam szavaid, teljesen így látom/tapasztaltam én is. Az utolsó mondatodban emeljük ki sztem az "elsősorban" szót. Igen, ok okozat, is itt mindegy, h férfi-e az illető, evagy nő-e. Azok a bizonyos "bánat" kilók szinte párkapcsolati minőségi mércék is lehetnek.

De, azoknak is igazuk van akik itt többen írták, h igényesség jelző is.

Illetve, mint kedves #24-es hszólónál, sajnos egészségügyi problémák is lehetnek a háttérben.


Sztem, inkább fogadjuk el egymást, úgy ahogy vagyunk, aztán, ha a másiknak igénye, lehetősége van akkor támogassuk a fogyásban, de sohase szóljunk meg senkit.

Az ember belül van.

2019. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
64%

Nem az a probléma ha valaki meghízik, hanem az, amikor a vékonyakra, önmagukra, párjukra, még a pápára is fújnak.

Kismillió egészségügyi tv műsor is van, hogy olyan emberekből faragtak normális alkatú embert, akikben már annyi erő se maradt, hogy kijárjanak a wc-re.

Segítség kell nekik, de legfőképp az, hogy belássák önmaguk hibáit.

2019. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
94%
Na de most már tényleg húzok répát enni, nem haladok sehova... :))
2019. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
8%

Konklúzióként megint levonhatjuk, hogy megint a férfiak hibásak. Most pl. azért, hogy a nők elhíznak a kapcsolatban. Aztán meg azért, hogy nem akar szexelni a nő.

SZÁNALMAS


29F

2019. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!