Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért híznak el a nők házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el a nők házasságban, párkapcsolatban, esetleg gyerekszülés után?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám annak idején ezért vált el. Megszületett a baba. Utána közel 30 kg-ot hízott az asszony. Leadni nem akarta. Szex már évek óta nem volt. Másik ismerősöm 10 éve él úgy együtt a feleségével hogy már nem kívánja, átölelni se tudja, nem is akarja már, mert nem tartja vonzónak. Elhidegültek.

Mi az oka annak hogy ezek a nök eligénytelenednek, nem élnek egészségesen és nem akarnak leadni pár kilót sem? Nem kell vékonynak lenniük. Nem erről van szó. Csak nem értem. Aztán ök vannak kiakadva ha megcsalják őket, nem néz úgy rájuk a férjük mint a kapcsolatuk elején.


2019. jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok múlik a férjen is!! Nekem az exem sosem volt kocka hasú, sőt hatalmas hasa volt de sosem vetettem a szemére. Ellenben ő! Mikor meg szültem bizony volt rajtam is felesleg. Minden második nap azt kaptam hogy hogy nézek ki nagyon gáz stb stb.. Nagyon fájt hisz pár hetes volt a babám. Nagy ívben tojtam rá. Ennek az embernek meg felelni. De mikor én vetettem a szemére higy hogy néz ki és még gyereket sem szült. Na abból volt balhé! Viszont! Most 23 hetes terhes vagyok a jelenlegi férjemtől idáig 5 kiló van rajtam. Minden nap elmondja a férjem hogy nem számít mennyi marad rajtam csak minden rendben legyen velem és a babával. Segít amiben csak tud.. Na ezzel a hozzá állásával azt érte el hogy ha meg lesz a baba és meg erősödök akkor bizony neki állok és rá megyek a futógépre amit már be szereztem. Hisz ez az ember meg érdemli hogy vissza kapja a feleségét. A férfiak hozzá állása is közre játszik hogy a felesége milyen lelki állapotban van. Nekem a férjem a tudta nélkül motivál arra hogy jól akarjak kinézni.. Tehát kedves férfiak talán hasonló képpen kellene motiválni a nőket akik világra hozták a gyereküket. Igen el vinni sétálni hogy a feleség el tudjon menni fodrászhoz, kozmetikushoz, akár edző terembe. Amelyik nő meg csak saját lustasága miatt nem akar tenni magáért hát az magára vessen...
2019. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
87%

#30

Ezt hol olvastad?

Csak mert én pl úgy értelmezem a fentebb írtakat, hogy ilyen probléma esetén ÉRDEMES MAGÁBA NÉZNIE a másik félnek. NEM jelenti azt, hogy automatikusan ő a hibás. Viszont lehetséges, hogy hozzájárul a problémához.

Van pl egy ismerősöm, aki folyton piszkálja a feleségét, amiért van rajta némi plusz kiló, de a világért se vállalná, hogy délutánonként vigyáz ő a gyerkőcre, hogy addig anyu el tudjon menni mozogni valamit.

A férfi tehet a problémáról? Nem.

Hozzájárul a férfi ahhoz, hogy meg legyen oldva a probléma? Nem.

Tehetne valamit a férfi azért, hogy megszűnjön a probléma? Igen.

Csak rajta múlik? Nem. De ettől még rajta IS.

2019. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
88%

Miért híznak el a férfiak a házasságban gyerekszülés nélkül is?

[link]

2019. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
88%

Biztos lepontoznak ezért, de mivel ez a kérdés, így válaszolok a SAJÁT szemszögemből. Hangsúlyozom saját, tehát más nevében nem beszélek, nem is beszélhetek. Nos, szültem egy ikerpárt. Mindig is hízásra hajlamos voltam, de voltak időszakok amikor ezt senki meg nem mondta volna rólam. A terhesség alatt elég sok kiló felszaladt, főleg, hogy 30.héttől nem csak veszélyeztetett terhes lettem, hanem szigorú ágynyugalomban kellett lennem, így nem mehettem sehova, csak orvoshoz. Nos, a hízást érted. Eligénytelenedés... Nekem ez a szó annyira nem tetszik, de legyen. Mikor megszülettek az ikrek, a férjem ugyan rengeteget segített, de ő dolgozott, a nagyja rám maradt. Azt sem tudtam mi van a lábam között, annyira K. O. voltam. Max onnam jöttem rá a dologra hogy szoptatok, szóval elvileg nőnek kell lennem. A két újszülött mellett főzni nem bírtam (tudom, a szuperanyuk nyolcasikrek mellett is háromfogásos menüt raknak a férjük elé este munka után, de ugrojunk, ez nem én vagyok). Gondolhatod kérdező, hogy a hasfájós(0-24-ben ordító babát jelent) gyerekem (csak az egyikőjük volt az szerencsére), és az ugyan nem hasfájós, de szintén teljes embert kívánó baba mellett tornázni akkor sem tornáztam volna, ha azon nyomban fejbelőnek.

Mivel a babák nem két perc alatt nőnek fel, így hónapok teltek el. Kövéren. És ebből te azt látod, hogy nem akartam lefogyni. Óóó de bizony ám hogy le akartam! Csak éppen senki nem csinálta helyettem 0-24 egy ikerpárral a dolgokat. Most, hogy elmúltak egy évesek, már könnyebb velük, annyira, hogy minden nap végig nyomok egy Rubint Rékát. 6 hét alatt két ruhaméretet biztos fogytam már. Ez így is marad, beleépítettem a mindennapjaimban.

Csak tudod az a dühítő egy "kissé" hogy amíg ezt nem tudtam megtenni (a fent leírtak miatt), és mondjuk esetleg láttál egy bevásárlóközpontban pelenkát venni, vagy gyógyszertárban receptet kiváltani, anélkül hogy végiggondolnád a dolgokat, ítélkezel úgy, hogy fogalmad nincs a háttérről. Elítélsz, és lenézően elmondasz magadban minden tehénnek, zsírdisznónak.

2019. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
0%

Mert onnantól kezdve átváltanak anya üzemmódba. A gyerek az első (még ha csak tervbe is van), te másodlagos. A te dolgod h elő teremtsd nekik a szükséges pénzt, minnél kevesebbet akarj szexelni és ne zavard őt az ezoterikus anyukává válásában.

Ha ezek után el akarsz válni akk majd megkapod h te tetted tönkre a családot/házasságot amit ő "önfeláldozóan" igyekezett összetartani. Válás után összeköltözik egy balfékkel, ha van gyereked azt ellened neveli míg megköveteli h fizesd a tartásdíjat.

A megoldás: ne házasodj.

2019. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
100%

Csak a sajat tapasztalatomat tudommegosztani

Amikor hozzamentem, akkor en is vagy 30 kgt hiztam. Mert magamnak se akartam bevallani, de boldogtalan voltam vele es az evesbe menekulnek.

Nem kifogas tudom, de akkor is ez volt

2019. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
85%
Átváltanak anya üzemmódba? Mintha ez döntés kérdése lenne és nem azért tennék, mert más nem csinál meg helyettük semmit. Viszik a háztartást, a gyerekeket, saját munkájukat, és miért nem csinik mellé? Talán mert a férjüknek nem változott semmit az élete, csak van mint előtte is, a nő meg 3 ember munkáját végzi el. Ha meg elmosogat vagy napi 1 órát a gyerekkel van akkor már mintaapa pódiumra van emelve. Lószrt. Tudod miért kövérek a feleségek? Egy egy lusta barom a férjük!
2019. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen k...a nagy áldozat, ne vállaljon gyereket csak azért h utána a családja orra alá dörgölje. Három ember munkáját? Tudtommal gyed, gyes van, meg azért kell gazdag pasi, h eltartsa a nőt míg az otthon van (a gyakorin írták szintén okos nők), tehát a munkahely kilőve. A gyerekekkel meg be szoktak segíteni a nagymamák legalábbis normális helyeken.


MEg a legjobb, mikor még csak tervbe a gyerek de már indul hízásnak anyuka, szex csak peteéréskor, fogantatást elősegítő pózban, órákat lóg a babamamam fórumokon, a férjet bankkártyának meg spermadonornak nézi max.

2019. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
2%

Ja meg: Háztartás! Napi öt óra "láthatatlan munka!" :D

Amikor úgy számítják h "beteszem a szennyest az automata mosógépbe, nézem másfél órán át a Mónika showt, kiszedem a ruhát öt perc alatt, az másfél óra munka!" akkor tényleg nehéz...

2019. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
96%
Hány gyereket neveltél fel? Tudom, egyet se, Gábor. Neked a házimunka is kimerül a műanyag doboz kidobásában. Nem is baj, te jobb ha nem szaporodsz!
2019. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!