Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja van állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van állandóan a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim válaszára lennék kíváncsi.

Szóval közel 11 éve vagyunk együtt, majdnem 7 éve házasok. Van három gyerkőcünk 6, 4, 2 évesek. Én reggel fél6kor elmegyek dolgozni és általában este fél8 mire hazaérek. Ilyenkor lezuhanyzok, megvacsorázok és leülök egy kicsit netezni. (mivel nekem csak ekkor van időm rá), majd megyek lefeküdni. Ő otthon van egész nap, ő látja el a gyerekeket, a háztartást. Mire hazaérek elég gyakran igen feszült már, türelmetlen a gyerekekkel is. Az hogy én leülök a gép elé, az szószerint főben járó bűn. Van hogy a mosogatógépet nekem kell megpakolni mert halmokban állnak a mosatlanok. Vasárnap szinte programszerűen kiveri a balhét azért, mert napközben le merek feküdni. Megbeszéltük azt is hogy hetente kétszer legalább együtt leszünk, hát lassan 2-3 hete hogy semmi. Én nem értem mi lehet a baja! Pláne hogy kérdezem és az utóbbi időben nem is mond semmit.


2016. nov. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 Titusztitusz ***** válasza:
57%
Valami miatt az utóbbi időben akkor KISZERETETT belőled...És azóta jól érzékelhetően A TERHÉRE van a közös élet veled...Hosszútávon az ilyesmi tarthatatlan dolog szokott lenni,úgyhogy vagy megpróbáljátok egy őszinte beszélgetéssel tisztázni az okokat,és orvosolni,vagy előbb-utóbb válás lesz a dolog vége,attol tartok...
2016. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
91%

42%-os mert a te érveid annyira logikusak mi?

Nézzük csak? Mert nő, mert femináci, mert van ideje netezni, mert olvas....Leszel szives kiszedni a saját szemedből a gerendát, mielőtt az én szemembe keresgéled a szálkát. Lehet hogy leostobáztalak (mert meg is érdemled) de nem én vagyok kettőnk közül a részrehajló. Nem én mondtam olyat hogy mindig az egyik fél a hibás mert nő. Te hirdeted itt az igét miszerint mindenről a nők tehetnek, még akkor is ha megcsalják őket. MINDIG. Aki meg mást mond az femináci...szóval mielőtt az én érveimet boncolgatod talán nézz mélyen magadba. Jah és tanulj meg kommunikálni a pároddal, ha meg olyan ostoba hisztis tyúk akivel nem lehet, akkor meg ne vele kösd össze az életed :)

Röhöghetsz meg igazából amit akarsz az csinálsz, nem én vagyok aki fordítva ül azon a bizonyos lovon.

2016. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
94%
A 43%-os még életében nem látott nőt közelről (ezért is ír ekkora ostobaságokat), ez egyértelmű. Egyike a lúzereknek, akik mindig mindenért csakis a nőket hibáztatják, egyszerűen azért, mert őket semmibe veszik. Kérdező! Ne hallgass rá, nagyon rossz irányba vinne.
2016. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
0%

#64 "A teljes bizonyosság, az ostoba ember kiváltsága..." Örülök, hogy te tudsz ilyen magabiztos lenni. Engem sajnos állandó kétségek gyötörnek. :-(

20 éve nős vagyok. puszi. :-)

2016. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne. Én pedig most jöttem le a falvédőről. :)
2016. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
21%
Pont ezert nem vallalnek gyereket sem csaladot. Kinek hianyzik ez most oszinten? Sokat dolgozik a ferj, hazaer es kapja a lebaszast, hogy mer a gep ele leulni meg kivsit magaval foglalkozni ha mar ennyit dolgozik. Kellenne a fa$znak egy ilyen elet. En teljesen mas szemszogbol kozelitettem meg az eletet. Jol keresek, mindenre van penzem. Meg baratno mellett is azt csinalhatok amit akarok ha uszik a haz hivok takaritonot es le van tudva. Gyerek helyett kiskutyaink vannak akik tokeletesen kielegitik a szeretetehsegunket. En azt mondom: a mai vilagban a hazassag kilove, gyerek kilove, aki jobb eletet akar az eljen az elvezeteknek. Nem is ertem, hogy lehet 3 gyereket bevallalni. 3 gyerek= non stop aggodalmaskodas es rengeteg ido energia es penz. Mi is 3-n vagyunk megis utaljuk az egyik szulonket szoval meg az sem garantalt, hogy a gyerek szeretni fog teged mint szulot.
2016. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
38%
#66 Jól teszed, sose hagyd, hogy férjül vegyenek!
2016. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
87%

66-os, szerintem teljesen igazad van.

DE ha egy férfi mégis fogja magát, és legyárt 3 gyereket, akkor nem teheti meg hogy minden este leül netezni, a feleség meg egyedül csináljon este mindent, a gyerekek rendezésétől kezdve a háztartáson át minden terhet a feleség cipeljen egyedül.

Tényleg nem kötelező a 3 gyerek és nem is való mindenkinek, nagyon helyes, hogy Te belátod, és nem is csinálsz. A baj ott van, ahol megcsinálják, EGYÜTT vállalják, és a férj átveri a feleséget, mert kihártál egy közösen vállalt kemény melóból. Olyan munka ez, amihez anyagiaktól függetlenül két ember kell. Az, hogy van pénzed, édes kevés, akármennyi pénzed van, a gyerek maga megterhelő, és ha nincs társad a gyereknevelésben, anyagiaktól függetlenül belebolondulsz.


Nem tudom, figyele-e a mai tinédzser fiúkat, a zömükön nagyon erőteljesen látszik az apai jelenlét hiánya. Nagyon nőiesek, puhányok..stb. egyszerűen nincs jelen az apjuk az életükben, és lehet, hogy apuka ott is laptolja apénzt, de attól a fiából nem lesz férfi, ha az apja nem törődik vele, csak netezik minden áldott este. Ezért a sz.rért nem éri meg gyereket vállalni!

2016. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg egy apa törődik a gyerekeivel, eljár szülőikre, óvodába, iskolába, akkor meg rászállnak, és a gyerekre is. Kiutálják, és megtanulja, hogy akkor jobb a gyereknek ha nem csinál semmit. Mindenhol nők vannak. Az apukák ma már a munkán, és tejelésen kívül semmit sem tehetnek. Azért ilyenek a gyerekek. Meg a "liberális" "nevelési" elvek miatt, amit a nők csinálnak, és kényszerítenek, szervezetten az apára is. Sok anya, nem az anyja a gyerekeknek, hanem a csicskája. Apa meg nem tehet ellene semmit, mert ő "nem tudhatja". Vagy ha szólni mer, azonnal erőszakkal vádolják, és a hivatalok hordában támadják, még akkor is, ha csak nem vett új telefont.

Ez a baj a mai gyerekekkel, de sokkal inkább a szemellenzős, álszent, valóságtól elrugaszkodott, nők irányította, "liberális" rendszerrel.

2016. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!