Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a felesegemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a felesegemnek? Teljesen ki van akadva, haragszik, kiabál. Mindezt azért, mert sétáltunk és megnéztem az előttünk levő feneket, max 2mpig, nem bámultam, sőt.

Figyelt kérdés
Neki nagyon rosszul esett és vegig cirkuszolt az utcán, hogy milyen bunkó, undoritó dolog az ilyen. Szegyelljem magam, erre van eszem stb. Sosem csaltam meg,4eve vagyunk együtt es 1honapja hazasok. Most mit csinaljak vele?

2016. okt. 3. 13:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2%
Van annak jelentősége, hogy leírtad 1 hónapja vagytok házasok? Előtte talán nem hisztizett?
2016. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%

Igen, igaza van.

Megalázó tud lenni a másik számára, hogy miközben a kezét fogod más nők fenekét nézed.


Persze a fordított esetet úgy sem értenéd, hiába mondanám, mert még nem történt veled ilyen.


Nem csak a saját fejeddel kéne gondolkodnod, hanem kicsit a másikéval is, aki elvileg életed párja!

2016. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Jó csak gondoltam leírom...

És a te válaszodnak van vmi ertelme?

Nem hiszem...

2016. okt. 3. 13:55
 4/27 A kérdező kommentje:
2es. Koszonom szepen
2016. okt. 3. 13:56
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, egy hisztis p_csát vettél feleségül..
2016. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Egyebkent mas teren nem hisztis. Nincs vele gond,kicsit nagyszaju es ennyi.
2016. okt. 3. 14:03
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Azt hiszem, lesz még problémátok:(

Igen csak féltékeny a párod, kicsi az önbizalma.

Az a nő, aki biztos benne, hogy ő kell neked, azt ilyesmi nem érdekli.

2016. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon önbizalomhianyos. Pedig igazan szep,csinos. 175cm,65kg,hosszu barna haju,barna szemű. Nagyon szep :)

Most az a baja hogy hizott 5kgt...neki szinte semmi nem tetszik magan...

2016. okt. 3. 14:11
 9/27 anonim ***** válasza:

Ettől csak rosszabb lesz. Ha már most ilyen, mi lesz ha gyereketek lesz és esetleg megnyúlik a bőre vagy valami? Akkor annyira önbizalomhiányos lesz hogy már más nőre rá se nézhetsz?

Nekem se tetszik ha párom ezt csinálja mikor mellette vagyok, de na pasi. +èn is megnézem a jó pasikat.

2016. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Na hát ő is megnézi,mèg meg is mondja h jol nez ki.

Sajnos hiaba dicserem mindig nem hiszi el

2016. okt. 3. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!