Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a felesegemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a felesegemnek? Teljesen ki van akadva, haragszik, kiabál. Mindezt azért, mert sétáltunk és megnéztem az előttünk levő feneket, max 2mpig, nem bámultam, sőt.

Figyelt kérdés
Neki nagyon rosszul esett és vegig cirkuszolt az utcán, hogy milyen bunkó, undoritó dolog az ilyen. Szegyelljem magam, erre van eszem stb. Sosem csaltam meg,4eve vagyunk együtt es 1honapja hazasok. Most mit csinaljak vele?

2016. okt. 3. 13:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Koszonom. Mindenkinek zold :)

Hat elvalni biztos h nem fogok,foleg nem emiatt.

2016. okt. 3. 16:35
 22/27 anonim ***** válasza:
4%

nem emiatt az egy kiakadásáért kell elválni, hanem ez rosszabb lesz.

De majd a magad kárán megtanulod. le lehet élni egy életet úgy is,hogy nem élvezed, és folyamatos megfelelésben vagy, és görcsölésben, nehoy olyat tegyél, amire megharagudhat. egy egészséges lelkületű ember nem ilyen, mint ez a nő.

2016. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Nincs igaza a feleségednek. Hűséget fogadtál, nem vakságot. Én is megnézem a nők fenekét..nőként.. meg az öltözködésüket. Meg a férfiakat is nagy ritkán.


Van amikor egyszerűen elkerülhetetlen, mert szimplán csak megakad rajta a szemed, aztán nézel is tovább.

Miután nem nyálat csorgatva bámultad, szerintem semmi gond ezzel.


Valószínű nem elégedett magával, utálja, hogy felszedett 5 kilót és most elkezd majd fejben kombinálni, hogy biztos az a csaj jobban tetszett, mert mondjuk nem hízott a fenekére 5 kilót..

2016. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Koszonom

Akkor megnyugodtam. Nem bamultam egyaltalan. Szerintem is inkabb magaval van baja :/

2016. okt. 3. 20:43
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
magával van baja, de rajtad fogja levezetni. bírod, amíg bírod. ez papucsférj gyanús már most. később meg majd minden füttyre ugrassz, nehogy kiakadjon, mert hát "szereted", de ez inkább félelem, mert ha nem mersz őszintén beszélni vele arról, amit érzel,ahogy gondolkodsz, nem mered vállalni amit szeretnél, akkor megette a fene a dolgot.
2016. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Sose értettem az ilyen nőket...

Én nő létemre felhívom a barátom figyelmét, ha látok egy formás popsit vagy egy szép cickót, pedig most nem igazán vagyok magammal megelégedve... :/ Mért ne lehetne valami szépet megnézni? Ilyenen hisztizni, megsértődni, főleg nyilvánosan. Nonszensz. :D Ez olyan, mint megnézni egy szép autót, vagy egy cuki kutyát.

27/N

2016. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ide nem írnak nők? Én voltam mindkét oldalon, akit megnéztek, és a párom nézett meg mást. Férfiak, ti el sem tudjátok képzelni, milyen megalázó ez egy nőnek.

Ha meg engem néz meg egy pár férfi tagja, komolyan mondom sajnálom a nőt, látom az arcán mennyire szégyenli a dolgot.

Láttátok már azt a tekintetet, ahogy az a nő ránéz arra, akinek a párja őt stílöli?

Akkor most képzeljétek el fordítva. Hogy nézne rátok az a 2 méteres néger, akit éppen a feleségetek mustrálgat?

2016. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!