Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem semmi bunkóság nincs benne.
2016. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
81%
2-3 kiló nem látszik...
2016. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem attól függ, hogy ez hogyan történt, hogy mondtad, milyen stílusban, szoktatok-e ilyenről beszélni, stb.

Mondjuk szerintem 2-3 kiló annyira kevés, szinte láthatatlan, hogy ilyenért szólni úgy, hogy felkéred, hogy fogyjon le, nekem elég fura.

Én is volt, hogy híztam, nem is 2-3 kg-t, hanem 6-ot. A férjem ugyanúgy szeretett, sose mondta, hogy fogyjak le. Neki úgy is ugyanolyan jó voltam. Magam miatt adtam le. Neki mindegy lett volna. Attól még ugyanaz voltam és szinte ugyanolyan.

Azért ezek nem 10-20 kiló feleslegek.

Belőled hiányzik a teljes elfogadás, ami egy kapcsolatban alap.

2016. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
64%
Hát, attól függ. Én nem örülnék, ha ezt mondaná a férjem. Nem szeretném, ha bárki is beleszólna, hogy milyen az alakom. Szerintem az európai kultúra szerint se illik senkit a súlyával cseszegetni, ez tabu téma. De biztos van, akit ez nem bánt. Ez lenne igazából az ideális eset, de az ember nem maga választja meg, hogy mi esik neki rosszul, és ezt illik figyelembe venni, pláne, ha az a dolog amúgy is tabunak számít.
2016. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
31%
Nem bunkóság, csak éppen az ilyet a nők nem szeretik. Az meg, hogy elhízik vagy nem, nem attól függ, hogy szeretnéd vagy nem, hanem elsősorban attól, hogy mit örökölt a felmenőitől (ha már bankbetétet nem). Tudomásul kell venni, hogy az öregedés során bekövetkeznek olyan biológiai és életmódbeli változások, amelyek szinte mindenkinél testsúly növekedéssel járnak. Ezt ellensúlyozni ismét csak életmódbeli változással lehet: többet kell mozogni és jobban kell figyelni az étkezésre (pedig ez éppen ellentétes az addig megszokottal szemben).
2016. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Tabu? Lehet hogy a vállások 90% emiatt van, mert nem mondta meg a férj a feleségének, hogy figyeljen az alakjára. Aztán a férj talált helyette olyat, akinek olyan az alakja, mint a feleségének eredetileg volt. Na ez már nem tqbu.
2016. jan. 30. 21:02
 7/71 anonim ***** válasza:
87%

6: Nehogy már azt akard elhitetni, hogy plusz 2 kilótól megváltozott az alakja és ezért már nem tudtál úgy ránézni, mint korábban?

Ha így van, akkor a ti házasságotok egy kalap sz_ar és még sok gondotok lesz.

2016. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Én ahelyett hogy félrekacsintanék megmondom, hogy mit szeretnék. Ja és én is edzek rendszeresen.
2016. jan. 30. 21:04
 9/71 anonim ***** válasza:
71%
igen bunkó vagy
2016. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted a feleséged hülye és nem tudja, hogy feljött rá pár kiló? Nyilván tudja. Nem ettől fog elhízni.

És az gáz, ha a házasságotok a feleséged súlyától függ.

2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!