Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha at akarnak...

Mit tegyek ha at akarnak iratni masik iskolába?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán osszevesztem a szüleimmel egy buli miatt ami igazából indokolatlan volt.. És ezt mas felnőttek is megmondtam mar. Annyira osszevesztem hogy at akarnak iratni masik iskolába mert ugy gondoljak elzullottem es a barátaimat okolják folyamatosan. De ha elveszitem oket nem tudom mit csinálok.. Mellesleg az atlagom megvan négyes semmiből nem bukok és az osztalyfonokom utal mert nem kenem vagom a reál tantárgyakat. Anyamek a házból is ki akarnak rakni.. Azt mondjak vagy az lesz amit ok mondanak es maradok vagy menjek a szemuk elől.. Szóval az osztalyfonokomtol nem kerhetek segítséget a baratimmal nem talalkozhatok es igy sok km-rel távolabb nehéz megbeszélni, szüleimmel egyáltalán nem tudok mar megbeszélni semmit, a testvérem meg meg fiatal.. Akinek mindene megvan es az egesz család korberajongja.. A baratimmal nemreg szakítottunk mert megtudtam hogy megcsalt.. Nem tudom mar hova sullyedhetek es meddig tart ez az egesz.. Félek.. Hogy elveszitek mindenkit.. Főleg a barátaimat.. Rajtuk kivul senkim nincs. Segítsetek. Mit tudnék tenni? Kérlek ezt a beszéljetek meg temat hanyagoljuk.. Barátnőm anyukája jelenlétében is képes volt anya ugy megszoritani a kezem hogy két napig látszott a nyoma.. Segitseg

2016. jan. 10. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Elszöksz otthonról, max a rendőrök majd haza visznek. Várd meg míg 18 leszel, aztán mehetsz utadra, és nem kell többet foglalkoznod velük Ennél többet senki nem fog tudni mondani szerintem.
2016. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?

Amúgy az én taktikám végül az lett, h otthon félre vonultam. A saját hülyeségükkel vágtam vissza, folyton azt mondtam h tanulnom kell. És feléjük próbáltam azt az embert mutatni, amit elvártak. Aztán 18 évesen elköltöztem, 150 km -re élek tőlük.

Az ilyen szülők nem fognak változni, ha nem érzik h szükséged lenne arra hogy biztosítsanak arról,h feltétel nélkül szeretnek.

A szökés nagyon rövid távú"megoldás". Sajnos a kiváráson kívül mást nem tudsz tenni. Ha nem bírod az állandó cseszegetest, színészkedni kell egy kicsit előttük.

2016. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Szegényke sajnállak. Az összeveszés előtt milyen volt a kapcsolatotok?

Mert ha jó, akkor azért még javítható a dolog.

2016. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk mostantól "jókislány" leszel?


Azért elég komoly ok kell ahhoz, hogy a szülő ilyen drasztikus lépésre szánja el magát, hogy kiszakít a jelenlegi környzetedből és máshova írat.

2016. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne veszekedj a szüleiddel, hanem mondd el nekik, hogy változtatni fogsz azon, ami nem tetszik nekik.

Gondolom, azért van valami alapja annak, hogy féltenek attól, hogy elzüllesz. A buliban sem tudom, hogy mi történt, mert nem írtad le.

Így csak a te oldaladat ismerjük.

Azt nem írod le, hogy miért is alakult ki ez a helyzet.

2016. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben a buliban nem történt semmi es ez most tényleg igy volt az időjárás miatt nem tudtam hazamenni mert nem indult a buszjaratom es igy nem ertem el az atszallasos buszt.. De szoltam nekik elotte és mondtam melyikkel megyek es tényleg azzal is mentem.. Ezelőtt ketszer volt probléma az ivászat. De azok se voltak komolyak hiszen hétköznap nem ittam.. Hétvégén colt az osszes ilyen eset.. Mar atirattak nem tudok mar mit tenni.. De azert koszonom a gyors válaszokat.. De nem tudom mi lett most jobb hiszen most napokat bogok majd at hiába eszek kihanyom mert étvágyam sincs.. Nem tudok mit tenni már..
2016. jan. 11. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szóval az a gond, hogy nem tolerálták a szüleid a hétvégi berúgásokat? Jujj, de gonoszak!
2016. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!