Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nem azzal van a baj, ha szóváteszed, hogy a változása nem teljesen van az előnyére, de egyrészről nem mindegy, hogy milyen stílusban adod elő, másrészről ha ez a 2-3 kilo így kiborított, akkor mi lesz veled, ha a feleséged nem tud vmiért szőrteleníteni 2 hétig, vagy egy rosszul elkészített bélszín után hangosan telefossa a wc-t?!
2016. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjuk már ezt az álszent hülyeséget. Igenis szólni kell. Mert ha most nem , akkor ez így megy tízszer és lesz egy nagy disznó felesége. Mi is így voltunk. megsértődött ha szóltam. Mindíg megmagyarázta. Most ezért , most már fogyózok, most meg lement egy pár kiló. Ma már egy kerek hordó a feleségem. Nyugodtan szólj neki . Bár azt hiszem nem lesz értelme.
2016. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
87%

Talán modell? Vagy profi sportoló?

Szerintem a feleséged keressen egy normális pasit, te meg bújd a szexújságokat, abban az elvárásaidnak megfelelő nők vannak.

2016. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 Gy.Vivi;-) válasza:
46%
Szerintem igaz hogy csak öszinte vagz de ezzel lehet hogy nagyon megsértetted.
2016. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
19%

Muszáj ennyire hülyének tettetni magát mindenkinek? Nyilván nem 2 kilóról van szó, de valamiért nem lehet a nőknek mondani, hogy 10 kilót felszedtél, valamit kellene csinálni. Ezért finomítja mindenki.


Egyébként meg pont a kommunikáció hiánya szokott váláshoz vezetni, szóval mond meg, még ha kínos is. Csak megfelelően kell közölni.

2016. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
71%
A feleséged helyében én 80 kilótól szabadulnék meg. Azaz tőled. Én 112 kiló vagyok, de a férjem soha nem lenne ilyen bunkó velem.
2016. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
70%

Nem azért, de 1-1,5 kiló lehet egy jó nagy szarás is. Ezért nem értem a 2-3 kilót. (Amiről miért hazudna nekünk a kérdező?)


Pláne ha ünnepek alatt. Az ünnepeknek vége, nem kell kötelezően disznókodni, pár hétig normálisan eszik, és lemegy az a 2 kiló.

2016. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
38%

Sztem nem problema h megmondod neki, sot, hasznos mert nem varod meg amig 10 kilot hizik.


En pl 2 kilot szedtem fel, de le is adtam, nem szolt a ferjem vagy ilyesmi csak en nem erzem jol magam a boromben ha van rajtam felesleg, szoval vissza is fogytam a normal alkatomra, egyebkent heti 5 szor edzem.


Engem pl ha mondjuk a ferjem megmondana h van rajtam ket kilo az motivalna, de neki mindenhogy gyonyoru vagyok, szoval eszebe sem jutna ilyesmi:-)En viszont megmondtam neki h szeretnem ha ledobna 15-20 kilot mert ez mar sok.


Sztem kimeletesen mondd el neki, h ne sertodjon meg.

2016. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
Nos. Azt tudom leszűrni, hogy a kommentelők 80%-a túlsúlyos ès a genetikára, az idő múlására ès a szülèsre fogja az elhìzást, holott csak annyi a probléma, hogy nem tud cipzárt húzni a szájára ès zabál, illetve lusta odafigyelni magára. A felesègem szült már egy gyermeket 5 éve. Simán visszahozta a súlyát. Sose lennék képes elhagyni, még ha lenne 80 kiló sem. Nem, nem ezen múlik a házasságunk. De ki felé legyenek elvárásaim , ha nem felé. Én is rajta vagyok , hogy tetszek neki. Nem hanyagolom el magam. Ès reggel mérjük a súlyt, kakkantás után okoskák! Ìgy már számìt az a 3 kiló főleg, akkor ha csak egy kis úszógumid van. Kérem aki ezek után kommentel a magasságát ès a súlyát ìrja meg. Ellenkező esetben tanubizonyságot tesz, hogy kövér és lusta. De ugye csak a belső számìt :) köszi az eddigi pozitiv válaszokat.
2016. jan. 31. 01:39
 30/71 A kérdező kommentje:
Ja ès mèg annyit, hogy a férjed persze nem mondja, hogy kövér vagy, mert szeret és nem akar megbántani. De hidd el gondolja ès ez belül emèszti. ! Ès te vagy a bunkó, hogy tudod, hogy gondolja, de nem mondja ès tudos is magadról, hogy kövér vagy, de lusta vagy megtenni érte, hogy lefogysz.
2016. jan. 31. 01:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!