Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként meg itt a legnagyobb barom te vagy kedves kérdező. Ha ez az alapjáraton lévő stílusod...a feleséged kiakadása még inkább érthető. Mit vártál mit írunk majd? Jóvan kisfiam, jól csináltad, a feleséged a hisztis pi.csa, vagy mi?? Miért nem bírod beismerni azt, hogy gyökér voltál? Annyira fáj vagy mi?
2016. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus példája vagy a mai "legyünk vékonyak, sportosak,még 40 évesen 10 gyerek után is, mert csak az a tuti!" felkiáltású...külsőre LEHET (de csak lehet), hogy előnyös...azonban belsőleg..emberileg, személyiségileg hulladék gyökér embernek...

Hát..én azt mondom..inkább legyen valaki 120 kiló, de intelligens, kedves, értelmes, szeretnivaló ember..mint egy vasággyal együtt 80 kilós, önelégült, felszínes, tudálékos, bunkó, ostoba pö.cs!

Megjegyzés: Jó példa ez arra, miért mondom mindig..gyerekek, SOHA NE ÁLLJATOK BE A BIRKÁK KÖZÉ BÉGETNI!!!! Ne hallgassatok a divatra és a mai korhülyítő maszlagra! Így is van elég genetikai génselejt, és lelki hulladék...ne kell gyarapítani...

2016. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
90%

És a család hogy tálalta neki? Mindenki egyesével félrehívta, vagy az volt a program, hogy kiröhögik?


Nekem volt ilyen élményem, igaz, akkor felszedtem pár kilót, 20 éves voltam, és a családom szó szerint azon poénkodott, hogy milyen kövér vagyok. Egyrészt, annyira kövér nem voltam, másrészt, ha az lettem volna is megérdemeltem volna az emberhez méltó tiszteletet, és végül a leghangosabban azok röhögtek, akik szinte gurultak. De nekik megengedett, mert vagy férfiak, vagy szültek. (Az utolsót akkor 14 éve.)


2-3 kiló... nem tudom, ha 80 centi magas, talán. De hogy mindenkinek feltűnik? Testépítő család? Nekem mindig lesnem kell, amikor mondják a barátnőim, hogy híztak 3 kilót, mert rohadtul nem látom, és nem égi meszelők.

2016. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
5%

Nem olvastam a válaszokat.


Alapvetően nem szabadna, hogy probléma legyen. De csak akkor méltányolható, ha te sem vagy kövér.


Amúgy meg a te feleséged is nő, és ezáltal felsőbbrendűnek érzi magát nálad, és nagyon megsértődik a kéréstől. Mert ugye azt tukmálják a férfiakba, hogy a nő úgy szép, ahogy van, és ezt ők már el is hiszik. Erre azt mondod neki, hogy mégsem. Tartok tőle, hogy nem fog fogyni, sőt csak azért, hogy ne legyen igazad, még hízni is fog, miközben ellened fordít mindenkit. Majd jön a szexmegvonásos büntetés, mert rosszat szóltál. Ezt meg te nem fogod bírni, és megcsalod. Ekkor meg majd elválik tőled, ellopja minden vagyonodat, és és téged állít majd be hibásnak. De remélem, hogy tévedek.


Csak mondják, hogy őszinteséget akarnak, de valójában nagyon nem szeretik.

2016. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
61%
54-es, pont azért sértődik meg, mert minden nőnek ez a gyenge pontja. Mert a kövér nő nem nő. Minden nő tudja, hogy a pasiknak a vékonyak kellenek. Ovitól halálig ezt látjuk.
2016. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
#55 ez egy olyan dolog, ami ellen tehettek. Mi nem tudjuk megnöveszteni a péniszünket, de ti le tudtok fogyni. Akkor most mi a siránkozás tárgya?
2016. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

szerintem mind a ketten férfiak vagytok (én is)

másrészt a túlsúlyt nem hasonlítanám a péniszhosszhoz... ez eléggé buta egy párhuzam. ha muszáj lenne párhuzamot állítani akkor szerintem így lenne péniszhossz = mellméret, túlsúly = túlsúly (mindkét nem esetében).

2016. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

Van olyan, akinek olyan csapnivalóan van összerakva a szervezete, hogy bármitől hízik. Akkor ő éljen egész életében salátán, mert nem nézel rá?


Nem gondolod, hogy elég gáz, hogy ez elő van írva az egyik nemnek? Ha a férfiaknál is elterjedt lenne, hogy csak sportos testtel kapok nőt, nem lenne bajom, de így?


Bár látom, te már nem tudsz elvonatkoztatni, igazat sem adnál soha.

2016. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

50 es


Az en ferjem 15 kilot hizott de en veled ellentetben raszolok, mert szerintem ez nem normalis. Itt elsosorban nem esztetikai, hanem egeszsegugyi dologrol van szo, ha igy folytatja akkor hatvan evesen majd nem tud felmenni egy lepcson, gondok lesznek a legzesevel.


Ugy egyebkent nem kover mert rogbizett, tehat ha nem lenne hasa nem mondanam meg h hany kilo, de ez akkor sem oke. Ma raallt a merlegre es 108 kilo, amikor megismertem kb 90 volt.


Na most en azt a ferfit valasztottam kulsoleg, belsoleg es sztem eleg unfair h elhagyja magat. Ez olyan mint azok a nok akik elhiznak egy hazassag utan.


Persze nem arrol van szo h nem szeretem, vagy nem latom szepnek de a szeretet nem az h nezem h halalra zabalja magat, hanem az h megprobalok segiteni rajta.

2016. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

59!


Persze. Én sem mondom, hogy le ne fogyjon...de mikor megismerkedtünk számomra vékony volt a 88 kilójával. A testfelépítése nagyon jó, széles hát-váll, izmos. Ehhez kevés volt az akkori súlya. (számomra...én nem szeretem az átlagos vagy vékony testfelépítésű embereket. Szeretem az izmot, a husit... :D )Most is csak pocakja van...senki meg nem mondja, hogy 128 kiló! Ettől függetlenül ő is szeretne fogyni és én is támogatom őt ebben. Ez már valóban sok. Nem egészséges , ezért sem tetszik neki sem. De így is imádom őt! Emiatt semmiféle ellenérzések nincsenek bennem irányába...

2016. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!