Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:

De ha reggelente méredzkedtek, ő is tudja, hogy hízott, nem hiszem, hogy külön kell figyelmeztetni.


És azt nem is írtad, hogy ő megsértődött volna, akkor hol itt a probléma? Szerintem jó dolog, hogy vannak egymás felé elvárásaitok.


Szerintem nincs olyan, hogy genetikai kövérség, de sajnos az öregedéssel tényleg lassul az anyagcsere, mint ahogy a ráncok is mélyülnek.


Azt viszont ne állítsd, hogy tudod, más mit gondol. Nem tudhatod, hogy annak a válaszolónak a férje mit gondol.


Azt nem írtad le, hogy hogyan említetted meg neki.

"Szívem, szerintem felszedtél egy pár kilót." vagy "Te büdös zsírdisznó, takarodj a hűtőtől!"

2016. jan. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel nekem, teszteld le. Mondd meg neki, figyelj elhatároztam, hogy leadok X kilót. Ès figyeld a reakciót! Abból minden kiderül ;)
2016. jan. 31. 01:59
 33/71 A kérdező kommentje:
Passzos rucikat hord. Ès sokan mondták neki hogy hìzott. Családi kör. Ezt elpanaszolta nekem. Èn csak annyit mondtam: szivem csatlakozz hozzám, figyelj oda mit eszel. Kicsit mozogjunk együtt. Szeretném ha ujra 54 kilo lennél. Ès ennyi. Rögtön jön a reakció: ìgy már nem is szeret stb. De nem erről van szó. Csak nem akarom hogy duci legyen. Majd max 50 èvesen. Nem 30.
2016. jan. 31. 02:05
 34/71 anonim ***** válasza:
18%

Nem leszek nepszeru, de a feleseged hozzaallasa nagyon gyerekes... o is tudhatna, hogy ha el van hizva, az egeszsegugyi szempontbol is rossz es azt nem szabad hagyni. Nem is voltal vele bunko, ez meg nem egy teljesithetetlen elvaras. Nyilvan szereted ot, de azert ne hanyagolja mar el magat, aztan meg van sertodve, ha plusz kilokkal mar nem olyan szexi. Persze, hogy nem ugyanolyan mar es el tudom kepzelni, hogy ez zavarja a kerdezot.


23L

2016. jan. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: Én meg el tudom képzelni, hogy épp megpróbálsz benyalni a kérdezőnek. Valószínűleg te is itt vinnyognál, ha a pasid azt mondaná, adj már le 3 kilót, duci vagy.


Kérdező, te meg egy tahó vagy és ezzel nem arra célzok, hogy szeretnéd, ha lefogyna a feleséged... amilyen stílusban itt írtál, nem csoda ha megsértődött. Én biztos nem lennék melletted egy percig sem. Utálom, ha szabályoznak és bunkók velem.


Ja és tessék: 154 cm vagyok és 49 kg. :) Tudom, tudom duci vagyok meg alacsony, dehát van párom és így szeret és azt is hidd el, hogy nem gondolja azt, hogy bár lefogyna már ez a zsírdisznó. :-)

2016. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
34%
Na itt minden nő ellened van. Nem baj ez. Én is igy voltam. Szóltam a feleségemnek de ő megvolt sértődve . Most már régóta nem szólok. Most már minek szólnék. Egy idő óta van egy barátnőm.
2016. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök ducika, hogy téged igy szeret. De duci voltál már mikor összejött veled?
2016. jan. 31. 08:10
 38/71 anonim ***** válasza:
84%

Édesanyukád a ducika. :-)

Nem vagyok duci, de amúgy ugyanilyen voltam, amikor összejött velem.

A paraszt stílusod nem vezet sehová. Remélem a feleséged elhagy és talál valami értelmes FÉRFIT, nem egy síró-pityogó kisfiúcskát.

Amúgy, ha úgy gondoltad meghat a sértegetésed.. el kell szomorítsalak, engem nem abból a fából faragtak. Monjduk olyanból sem, aki ezt eltűrné neked.

2016. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
89%

Tudod az a baj, hogy Te túl sok jelentőséget tulajdonítasz a külsőségeknek, holott az annyira huszadrangú egy kapcsolatban, hogy említésre sem méltó, de neked lényegében az a fontos, hogy a külvilág előtt tökéletesnek látszódjatok. Biztos a drága autódban, vagy az Adrián nem mutatna jól egy elhízott feleség...


Engem például sosem érdekelt még 10-20 kiló plusz sem, nem az alapján osztályoztam a barátnőimet, pedig 35 éves koromig én is izmos, sportos fickó voltam, de nem azért, mert olyan akartam lenni, hanem inkább a genetikának és a munkámnak volt köszönhető. Nekem nem egy túlsúlyos barátnőm volt, és imádtam őket. Valakinek kifejezetten előnyös egy kis fölösleg. És ha tetszik, ha nem, idővel megereszkedik majd a feleséged bőre, lógni fognak a mellei, ráncosodik majd stb., úgyhogy 10-15 év múlva vége lesz az amerikai álomnak. Már sajnállak, hogy mi lesz veled akkor...


45/F 173/67 (bocsi, de napi 10 óra munka után nincs kedvem edzeni, és nem is érdekel ilyen hülyeség 😉 )

2016. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Nekem nem áll össze a kérdés. Most akkor te mondtad vagy a család? Egyébként hogy bunkó voltál-e, az attól függ, pontosan mit, mikor és hogyan mondtál. A szavak, a szituáció és a hangsúly is befolyásolja.


Egyébként egy megfelelő időben mondott tárgyilagos kijelentés nem bunkó. Nekem nemrég mondta a párom ugyanezt, normális stílusban. Mit mondjak, igaza van. Úgyhogy most figyelek az étkezésemre és járok edzeni. Bár nem amiatt, hogy mondta, hanem mert én is igénylem.


Apró megjegyzés: az őszinteség és a bunkóság nem egymást kizáró fogalmak. Az egyik az üzenet tartalmát, a másik a stílusát írja le. Mondhat az ember őszinteséget bunkó stílusban is.

2016. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!