Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem kérek tőle ilyet. Elhagyom... Ennyi. Ès bunkó vagyok. Nameghát a házasságunk egy kalap szar lesz.
2016. jan. 30. 21:07
 12/71 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, ha ezen múlik hogy a feleségeddel maradsz vagy se, az már nagyon régen rossz... :( - Gondolj bele, szül, öregszik, megereszkedik... tovább megyek, Te is öregedni fogsz... - A külső változása borítékolva van...

Arra már gondolni se merjünk, hogy ne adj Isten, beteg lesz majd, vagy nem kívánja pár hónapig a szexet... - Ha NÁLAD A "JÓBAN-ROSSZBAN" csak a jóra terjed ki, akkor ideje lenne beavatnod Őt is...


De hogy az eredeti kérdésre is reagáljak, - sok múlik a tálaláson...

2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
86%
Talán inkább egy guminő. Azt mindig olyanra fújod, ami neked az ideálod. 2-3 kilón ki vagy akadva, szerintem nem őt, hanem egy neked ideális női alakot szeretsz. Gondolom én, mint nős pasi.
2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi mit gondolunk, nem számít. Az számít, hogy ezt ő hogy vette.
2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
75%
mintha érdekelne minket, hogy elhagyod-e vagy sem :D ezt a hisztit
2016. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy jobban járna, ha elhagynád :)
2016. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
75%
Jó nagy tahó vagy, hiába próbálod meg őszinteségnek beállítani.
2016. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem semmi bunkóság sincs benne. De a legjobb ha még segítőkész is vagy, veszel neki egy kondibérleted, vagy kocogsz vele.
2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
78%

Van okod arra, hogy azt gondold, hogy ő nem akarja leadni és külön kell neki szólni ezért? Csak mert írod, hogy az ünnepek alatt szedte fel. Nekem ebből úgy tűnik, hogy egyébként odafigyel magára, és ez csak egy kivételes alkalom volt. 2-3 kiló elég kevés, nem hiszem, hogy ne tudná leadni könnyen.

Én nem szólnék neki ezért. Jobb, ha megvárod, hogy ő magától adja le.

2016. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
91%

Hát bocs, de 2-3 kg annyira minimális súlygyarapodás, hogy ha a feleséged nem egy kiéhezett afgán agár volt amúgy, akkor az a pár kiló nem látszik. Ha meg emiatt elhagyod a feleséged, akkor ezzel teszed vele a legnagyobb szívességet. Kinek kellenél ezután?

Btw: az átlag ember 2-3 kilót egy hét alatt is ingázik a mérlegen. Van, hogy reggel 51, este meg már 53 kiló vagyok... De nem is tudom miért írom ezeket, téged nem ez a pár kiló zavar, ez csak egy igen gyenge kifogás.

2016. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!