Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
28%

#34-es vagyok. Szerintem nem vinnyognek, en itthon azt tanultam, hogy legalabb a szeretteinkkel legyunk oszintek, ha mar mashol a vilagban ezt az ember nem kapja meg, mert mindenhol csak a kepebe hazudnak, es szepitenek a valosagon. Azt meg el nem tudom kepzelni, hogy 7 ev hazassag meg ki tudja, mennyi jaras utan nem lehet ezt megmondani a parodnak, hanem rogton azzal jon, hogy "jaj, te biztos nem szeretsz". A hatam borsodzik ezektol a tipikus buta nos kijelentesektol. Ha mar valaki erre vetemedik, ott mas bajok vannak a kapcsolattal.

+ en nem azt a stilust vettem alapul, amit itt nyom a kerdezo a valaszadokkal szemben, mert az mar tenyleg offenziv es bicskanyitogato. Hanem azt, hogy az egyik kommentjeben leirta, hogyan szolt a felesegenek errol es az egyaltalan nem volt bunko. Persze kerdes, hogy mi az igazsag; talan a sok negativ hozzaszolas hatasara nem csak tamadni kezdett, hanem jobb szinben feltuntetni, ami valojaban tortent. Mert azt mar en is nehezen kepzelem el, hogy normalis kapcsolatban, 7 ev hazassag utan valaki ilyen infantilis modon reagal a segitsegnyujtasra, mint ahogy azt a feleseg tette.


23L

2016. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy átsiklottam egy-két válaszon, de jól értem, hogy a barátok/család megjegyezte, hogy hízott, mire te azt mondtad neki négyszemközt, hogy igen, drágám, valóban feljött pár kiló, mi lenne, ha dolgoznál rajta?

Én ebben nőként semmi kivetnivalót nem találok. Hozzáteszem, valszeg nem esne jól, ha a párom ilyent mondana, titkon bíznék abban, hogy bár tudom, hogy híztam, talán ő észre sem vette, vagy neki ugyanúgy tetszem. De inkább szóljon most, 3 kilónál, minthogy én magam se veszem észre, és már 10nél járok. A nővérem és egy barátnőm is voltak így, tök jó alakjuk volt a kapcsolat elején, aztán néhány évvel később feljött pár kiló, majd még pár. Mostanra mindketten kövérek, van egy 15-20 kiló súlyfeleslegük, és nem értem, miért nem szólt nekik a párjuk néhány kiló után, hogy héé, vmit kezdj magaddal (persze normáalis hangsúlyban).

Szóval szerintem jól tetted, még ha erre a többség kapásból nem is reagálna jól.

30n (51/156)

2016. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesek a hozzászólások. Sok mindenbe belementetek. De itt csak egy dologról kellene, hogy szó legyen. Bunkóság megkérni a feleségedet, hogy adjon le pár kilót vagy sem? Normál stìlusban tálalva. A házzasságunk teljesen rendben van. Ès ezen nem fog semmi sem múlni. Nem érdekel ki milyennek szereti a párját meg ilyesmi. Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok és nem magatokról kezdenétek el mesélni, mert nem vagyok rá kiváncsi. Ha nem tetszik lehet odébb kattintani. A lényegretörő válaszokat köszönöm előre ès utólag is!
2016. jan. 31. 10:52
 44/71 anonim ***** válasza:
76%

A hozzászólásaidból kiindulva, nem gondolnám, hogy képes vagy normális stílusban közölni bármit is.


Ha nem tudsz a sorok közt olvasni, és nem érted a finom célzásokat, akkor leírom tömören is: igen, bunkó vagy! .

2016. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Nem voltál tömör. Sok a rizsa. Megtanìtalak: a válaszod tömören igy kellett volna kinèzzen: igen.
2016. jan. 31. 11:14
 46/71 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj kérdező, hogy ez így egy irányított kérdés, amivel befolyásolni kívánod a válaszolókat. Erre értelmes ember nem ad egyszavas választ.


Alapból azt mondanám, hogy nem, normál stílusban nem bunkóság ilyet mondani. De ahogy a hozzászólásokra reagáltál, plusz ahogy előre mosakodtál ("én csak őszinte vagyok"), szinte egészen biztos, hogy nem erről van szó.

Én írtam egyébként hogy a stílus és a tartalom két külön dolog. A kérdésben összemosod őket.

2016. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
76%

Igen, probléma.

Majd ő eldönti, hogy hízik, vagy fogy-e.

Nem írhatod elő neki attól, hogy a feleséged.


Sajnálom, hogy olyan házasságban él, ahol pár kiló már válóok. Mondd meg neki, hadd tudja ő is.

2016. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező. Ha te csak és kizárólag egy választ tudsz pozitívan értékelni és akceptálni, azt már a kérdésedbe is bele kellett volna írni. "Csak olyan válaszok érkezzenek, akik nemmel tudnak válaszolni".

Egyszerűen ez a 2-3 kg annyira minimális, hogy kizárt dolog, hogy neked csak ez legyen a bajod. Az nem létezik. 2-3 kg pluszt mutat a mérleg este, kakilás előtt, egész napos járkálás után, mikor tiszta ödéma az ember lába. Vagy nagyon nem vagy tisztában a számokkal, vagy direkt leegyszerűsítetted a kérdést, mert tudtad pontosan, hogy 2-3 kg nem a világ, én egy hét alatt le tudnám adni, komolyabb erőfeszítés nélkül (könnyen fogyok).

2016. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Ennyi barmot egy helyen.. De olyan szórakoztatóak vagytok! :D Na most az a feladat, hogy tilos igennel vagy nemmel válaszolni! Jöjjön csak a rizsa!
2016. jan. 31. 12:22
 50/71 anonim ***** válasza:
61%
Nem probléma, de akkor az se legyen az számodra, ha ezen besértődök a feleséged. A nők különösen érzékenyen reagálnak a testsúlyukkal kapcsolatos kérdésekre, beszólalásokra...akár van ezeknek alapjuk, akár nincs. 2-3 kilóért hisztizne meg iszonyat felszínesnek tűnik számomra... A férjem 40 kilót hízott mióta együtt vagyunk...de soha egy rossz szót nem szóltam rá! IMÁDOM a pocakjával együtt is! Ha meg szeretne, majd fogy belőle...nekem mindegy, így is, meg úgy is imádom őt. (Bár azért túl sokat ne fogyjon, mert nem szeretem a gilisztás embereket)
2016. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!