Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan nagy probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy probléma, hogy megmomdom a feleségemnek, hogy adjon le 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
7 éve házasok vagyunk. Nem szeretném ,hogy elhìzzon. Egy picit felszedett az ünnepek alatt. Azt kértem tőle, fogyjon le egy pár kilót. Mit gondoltok bunkó vagyok? Én szerintem csak őszinte vagyok.
2016. jan. 30. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

Röviden a válaszom: normális hangnemben alapvetően nem.


Na csak megtaláltam a 33-as válaszban, hogy hogyan történt a beszélgetés. Nekem nem tűnt bunkónak az, ahogy ezt mondtad neki, amennyiben tényleg így zajlott. Azt mondjuk furának találnám, ha a férjem konkrétan meg akarná mondani, hogy hány kiló legyek, de alapvetően megkérni, hogy egy kicsit fogyjak, amennyiben tényleg elhízásról van szó, és már tart egy ideje, szerintem rendben van.


Az azért mondjuk szintén fura lenne, nekem, hogy az ünnepek kb. most voltak, és ez már probléma, szerintem adhattál volna neki egy kicsivel több időt, mielőtt megjegyzed ezt. Arról nem te tehetsz, hogy nem úgy adta elő a kérdést, hogy ,,figyelj szívem, azt mondták, felszedtem egy kicsit. Én is látom, rosszul is érint, csak annyit szeretnék hallani, hogy neked azért még így is tetszem. Előbb-utóbb úgyis összeszedem magam, és leadom, de ahhoz jól jönne egy adag önbizalom, aminek most híján vagyok, légyszi, mondd egy kicsit, hogy tetszem neked."


Utóbbit persze arra értem, hogyha kiakadt azon, amit mondtál (ami felteszem, így történt, ezért írtad ki a kérdést, nem?). Mi nők, márcsak ilyen indirekten kommunikálunk, aztán így járunk ilyen esetben :D


Tök mindegy amúgy, hogy kinek mekkora probléma itt a válaszadók között, ha a feleségednek az. Mindenki máshogyan reagál egy ilyenre, a legtöbb nő bunkóságnak veszi, vagy csak szimplán elbizonytalanodik önmagában, és ilyenkor egyáltalán nem segít egy ilyen jellegű válasz, még ha őszinte is. Nem kell hazudni, meg megerősíteni abban, hogy így jó minden, ahogy van, mert ő is érzi, hogy nem, hiszen, ha rendebn lenne önmagával, akkor nem akadna ki ilyenen. Érdemes inkább beszéltetni erről, mondja el az érzéseit, hogy mi bántja, megnyugtatni, hogy jobb lesz, és szívesen segítesz neki benne (utóbbit a segítséggel kapcsolatban te mondtad is neki, hogy menjetek együtt).


Nekem egy őszinte, egyenes férjem van, rendszeresen sportol, egészségesen eszik. Mikor megismerkedtünk, 8 kilóval több voltam, mint mikor hozzámentem, sokkal egészségesebb lettem mellette, és rendszeresen sportolni kezdtem én is. Voltak nassolósabb időszakaim, ő pedig nem fogta vissza magát, ha én is előjöttem hasonlóval, mint a feleséged. Nem volt bunkó, de kb. úgy megmondta, ahogy te. Sokáig engem is rosszul érintett a fentebb említettek miatt, de eljött egy pont, ahol rájöttem, hogy egyrészt direktebben kell kommunikálnom vele, másrészt nekem is fontos lett, hogy egyikünk se hízzon el, egészségesek, fittek legyünk, mert még sokáig akarok vele együttélni, és 40 évesen nem orvostól orvosig akarok mászkálni, stb. Szóval én megértelek.


Ha eredményt is akarsz, akkor picit olvass a sorai között, és esetleg kipróbálhatod azt, amit írtam.

2016. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó hozzászóló!

Sok sikert kívánok nektek is és jó egészséget!

Èn azt mondom amíg tud az ember sportoljon és figyeljen oda magára. Ha kell húzzon cipzárt a szájára.

3 müszakban dolgozok, atomhízékony vagyok mégis odafigyelek magamra. Mert nem egy hájpacnihoz jött hozzá a feleségem.

A lustaság fél egészség!

(Egyébként azóta eljött velem kocogni is. :o) )

2016. febr. 1. 18:34
 63/71 anonim ***** válasza:

"Köszönöm kedves utolsó hozzászóló!

Sok sikert kívánok nektek is és jó egészséget! "



Haha... Most nem sok a rizsa, csak ha nem tetszik a válasz? 😂

2016. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
Szerinted èrdekelsz? :D
2016. febr. 2. 12:53
 65/71 anonim ***** válasza:

szerintem ket kilotol nem hizott meg. es nem is ertem,hogy miert zavar ez teged annyira. mert mi van,ha meghizott? semmi. nem ertem a csaladjat sem,hogy ket kilot hizott szegeny lany es mar kapja az ismerosoktol is az ivet. azert ket kilo nem a vilag vege.

Ja,es 166 cm 51 kilo vagyok,a sulyom heti szinten ingadozik 1-2 kilot,es sosem latszik semmi.

2016. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
63%
Én a 112 kilós hozzászóló vagyok, aki szerinted nem teszi meg a férjéért, hogy lefogy. Na akkor elárulom neked drágám, hogy amikor megismert a férjem, még kövérebb voltam! majdnem 120 kg. Akkor is szeretett engem, és áll neki, mint a cövek :) Lehet, hogy meleg vagy és ez a bajod a feleségeddel, nem a 3 kg...
2016. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Igen..... lehet,hogy őszinte vagy, DE ILYET NEM MONDUNK EGY NŐNEK!!!
2016. febr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

#67 Miért is nem?

A nők kegyetlenül a férfiak képébe vágják a gyűlöletüket, akkor egyenjogúság alapon, amit ők hírdetnek, tűrjék is!

Csakazért a férfiaknak nem muszáj hazudozniuk, mert a nők még maguknak is hazudnak!

Ha valakinek nem tetszenek a kövér nők, annak nem tetszenek! A nők elvárják, hogy mindenki fogadja el őket olyannak, amilyenek. A nők is fogadják el a férfiakat olyannak, amilyenek.

Ha egy férjnek nem tetszik, hogy kövér lett a felesége, és ezt ráadásul normálisan szóvá is teszi, akkor a minimum, hogy nem megsértődik, hanem megbeszélik!

Csak a nők hazudják maguknak, hogy mindenhogyan szépek, de nem várhatják a férfiaktól hogy ők is hazudjanak maguknak!

2016. febr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%

"még kövérebb voltam! majdnem 120 kg. Akkor is szeretett engem, és áll neki, mint a cövek"


Örülj, hogy kifogtad azt az egy szem nyomoroncot, akinek nem jutott normális kinézetű nő, és már kínjában egy 120 kilónyi zsírtömegre is rágerjed!

2016. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

#69 Ez azért durva volt.

Nagyon sok férfi van, aki a kövér nőket (is) szereti. Bennük is meg lehet találni a szépséget, mert van is bennük. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen férfiaknak a sovány nők is örülnének, tehát nem az általad írt okból van kövér csajuk. Hanem azért, mert neki ők tetszenek.

2016. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!