Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a felesegemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a felesegemnek? Teljesen ki van akadva, haragszik, kiabál. Mindezt azért, mert sétáltunk és megnéztem az előttünk levő feneket, max 2mpig, nem bámultam, sőt.

Figyelt kérdés
Neki nagyon rosszul esett és vegig cirkuszolt az utcán, hogy milyen bunkó, undoritó dolog az ilyen. Szegyelljem magam, erre van eszem stb. Sosem csaltam meg,4eve vagyunk együtt es 1honapja hazasok. Most mit csinaljak vele?

2016. okt. 3. 13:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4%

Hát igen, az önbizalomhiányból fakad a dolog. Nos, elmondom, az én párom mit szokott tenni... őszintén elmondja, ha lát egy neki tetsző nőt, majd hozzáteszi, hogy hiába olyan az alakja, amilyen, nem én vagyok... és neki én tetszem úgy, ahogy vagyok. Nagyon jól tud esni.


(Megjegyzem, egy formás női popsit még én is meg szoktam nézni, hetero nő létemre, mert ami szép, az szép!)

2016. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
En is pont azt mondtam neki rogton,amit a te parod szokott neked :) nem banja...nem erdekli.
2016. okt. 3. 14:22
 13/27 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom mikor ő bámulja a sporteseményen az afrikai csapat ágyékát az "nem ér"...
2016. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinálj vele? Dicsérd többet, meg ne bámuld más seggét, ha vele sétálsz.
2016. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem lehet ahhoz köze, hogy egy hónapja vagytok házasok. Sok nő megváltozik esküvő után - kicsit jobban kimutatja a foga fehérjét, mert úgy érzi, nincs vesztenivalója.


Persze, senki nem örül, ha a párja más nőket néz, de 2 mp miatt ekkora hisztit bevágni, ráadásul nyilvánosan! Beszélgess el vele, hogy ez nem normális. (És lehetőleg innentől ne nézz más nőket, csak ha nem látja.)

2016. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az exem pont ilyen volt szép volt formás csak mindenterületen hisztis de leírhatatlan szinteken, volt hogy azért zsörtölödött 1 napig mert halotta ahogy egy 50éves nő azt mondta rám a saunában hogy milyen jó csávó vagy valami hasonlo. Ő meg kattogott (20 évesek voltunk).

Szakítottunk is 1 év után mert már nem bírtam, elmondhattam neki akár 20x is egy nap hogy milyen bombán nézki hogy szeretem meg minden de eggyik fülén be a másikon ki. Ha 3percig nem vele foglalkoztam hanem a saját dolgommal már hisztizett hogy leszarom, bezzeg ha valami csináltam neki órákig akkor megse szolalt.... Ne csinálj semmit mivel nem is csináltál semmi nézelődni szabad bármit és bárhol, nem megcsaltad vagy probálkoztál be a másiknál. Se semmi mond neki hogy túlreagálja te őt szereted és punktum más nem is érdekel.

2016. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Mondtam neki,valamilyen szinten hibas vagyok mert o is ott volt,most megnyugodott ugy xsinal mintha misem tortent volna.
2016. okt. 3. 16:00
 18/27 anonim ***** válasza:
3%

Válj el még most. Minek vettél el egy lelki roncsot? Az önbizalmamért én felelek. Nem más.

Most ő erre használ téged,hogy te tápláld az önbizalmát, ami már a nevében is benne van "ön"bizalom. saját magam felé. Aztán majd jön,hogy milyen nő ismerőseid vannak fbon, kit lájkolsz, ha előre engedsz egy nőt bárhol, minden kedves és ártatlan dolog hisztivé válik.

2016. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, mi az hogy lelki roncs? Ez eleg bunko beszolas :(

Kerdezo: szerintem tulreagalta a feleseged,de neked sem illik ezt csinalni.

Biztos hogy kibekul mèg ma/holnap szerintem! :) lehet most amugy is rossz napja van vagy bantja vmi. :)

2016. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem is válj el amíg nem késő. Ha már most így uralkodik feletted, akkor mi lesz később? Ha gyereketek is lesz majd, úgy még nehezebb lesz dobnod őt. Addig hagyd ott még nincs gyereketek. Így még kevés veszteséggel kiszálhatsz a házasságból.
2016. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!