Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja van állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van állandóan a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim válaszára lennék kíváncsi.

Szóval közel 11 éve vagyunk együtt, majdnem 7 éve házasok. Van három gyerkőcünk 6, 4, 2 évesek. Én reggel fél6kor elmegyek dolgozni és általában este fél8 mire hazaérek. Ilyenkor lezuhanyzok, megvacsorázok és leülök egy kicsit netezni. (mivel nekem csak ekkor van időm rá), majd megyek lefeküdni. Ő otthon van egész nap, ő látja el a gyerekeket, a háztartást. Mire hazaérek elég gyakran igen feszült már, türelmetlen a gyerekekkel is. Az hogy én leülök a gép elé, az szószerint főben járó bűn. Van hogy a mosogatógépet nekem kell megpakolni mert halmokban állnak a mosatlanok. Vasárnap szinte programszerűen kiveri a balhét azért, mert napközben le merek feküdni. Megbeszéltük azt is hogy hetente kétszer legalább együtt leszünk, hát lassan 2-3 hete hogy semmi. Én nem értem mi lehet a baja! Pláne hogy kérdezem és az utóbbi időben nem is mond semmit.


2016. nov. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a gyerekeiddel mikor foglalkozol?
2016. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
95%

Te tényleg reménytelen vagy, komolyan.

NEM KELL 14 órákat eltölteni a... ahol vagy most! Ledolgozod a nyolcat (hetet) és hazajössz.

De te nem AKARSZ foglalkozni a gyerekekkel, kényelmesebb letespedni a net elé és nyomkodni azt a szart.


A feleséged helyében RÉG elváltam volna, élne együtt a halál olyannak éveket, aki egy jó szót nem szól hozzá, mondván "fáradt" - meg a nagy lóf...

2016. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
89%

Ja, mit dolgozol?


Apa víz-gáz- kp. fűtés szerelő, elmegy fél 7-kor és sokszor 8, mire hazaesik. Naponta radiátorokat cipel, árkot ás, bojlert szerel, vagy épp a betonon térdel padlófűtésezni, stb. mégis fürdés után a családjával foglalkozik. játsazik a srácokkal, kedveskedik a párjának, sőt néha hozzám is eljön (bár már alapból leszar, de ez mellékes), vagy anyához a temetőbe.

2016. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Elég egyöntetűek a válaszok, már látom, hogy nekem kell változtatni!
2016. nov. 4. 10:04
 55/69 anonim ***** válasza:
6%

Nem olvastam végig, de biztos hogy alaposan leszóltak téged a feminácik, és a nőről csak álmodó fiúcskák. Tűzbe teszem a kezem, hogy téged okolnak mindenért, és csak te vagy egyedül a hibás minden rosszért.


Csak egyetlen egy baja van neki. Annyira jó dolga van, hogy van ideje, tv-t nézni, féjszbúúúkozni, "női" szennylapokat olvasgatni. Olvass te is sok női magazint, és megérted. Átbillent az élete, egy álomvilágba, ahol a férfiak szolgálják a nőket, a semmiért, megalázásért cserébe, ahol minden csak az udvarlásról, és a luxusról szól. Ezekbe beleéli magát, és már be is beszélte magának, és biztos is benne, hogy őneki tulajdonképpen nagyon rossz. Röviden: Olyan jó dolga van neki, hogy már azt érzi, hogy neki nagyon rossz.


Ugyanezt a hibát követtem el én is, és még sokan mások is, amit te. Mindent megadtunk nekik, és azt hittük, hogy ez elég lesz. Hát nem! Nekik mindig több kell, és mindig mindent a férjüktől várnak, és minden rosszért a férjüket okolják.

A következő években, kínodban, még többet fogsz dolgozni, már nem fogsz beszélgetést kezdeményezni (megtanulod, hogy felesleges), még kevesebbet jársz majd haza, otthon még kevesebbet fogsz tevékenykedni, hagyod leamortizálódni a házat, és ha tönkremegy valami, az sem fog érdekleni, és a sok szexhiány miatt, már nem is fogod kívánni őt, majd kénytelen leszel megcsalni.

Utána meg majd elválik tőled, mert sosem vagy otthon, és még meg is csaltad. Persze a hibás akkor is majd te leszel egyedül. Sosem fogja belátni, hogy ő kergetett a sok munkába, és a másik nő karjaiba.


Most engem is jól le fognak szólni, de ez is csak az igazamat bizonyítja. :-)

2016. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
94%

"Most engem is jól le fognak szólni, de ez is csak az igazamat bizonyítja. :-)"


Érdekes logika. Ha 50 válaszolóból 48 neked ad igazat, akkor természetesen igazad van, viszont ha 50 válaszból 48 leszól, az viszont a te igazadat bizonyítja :-)


"Mindent megadtunk nekik, és azt hittük, hogy ez elég lesz. Hát nem!"

Ebben viszont igazat adok neked. Hát tényleg nem elég, hogy "mindent megad" egy férfi, ha ez alatt azt kell érteni, hogy megcsinál 3 gyereket, majd hajnaltól késő estig dolgozik, hogy mindent megadjon. Ez valóban nem elég ahhoz, hogy egyáltalán családról beszéljünk. Tolhatod te talicskával haza a pénzt, az bizony nem elég, ha nem vagy jelen a családban. Igen kevés az a nő, akinek elég csupán a pénz, bármennyi is legyen az, ha cserébe 7/24-ben magára van hagyva 3 pici gyerekkel.

Az meg már tényleg szomorú, hogy valakinek "olyan jó dolga van, hogy még olvasni is ráér". Kicsit szégyenkezve írom, hogy mióta a betűket ismerem, átlagosan hetente, kéthetente kiolvasok egy könyvet. Nekem is túl jó dolgom van :-D

2016. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
83%

55-ös, elmondom, mi a helyzet.

Az a helyzet, hogy a házasságok zöme az első vagy második gyerek után megy tönkre. Lehet elemezni, hogy a nők mit rontanak el (elhíznak, nem törődnek a férjükkel), de a nagy büdös helyzet az, hogy ahogy a nő sem, úgy a férfi sem tudja, mit vállal a gyerekkel. Amint megszületik a gyerek, a férfi egyre később és később ér haza a munkából, de nem azért, mert a családjáért dolgozik, és nem is azért, mert nincs otthon szex, hanem azért, mert szeret elszökni a feladatok elől. Sokkal könnyebb este 6 helyett este 8-ra hazaérni a munkából, arra, hogy a gyerek már le van rakva aludni és kész a vacsora. Ha este 6-ra hazaérne a férfi, akkor nagy valószínűséggel be kéne segítenie a fürdetésbe, vagy a nagyobbal leckét kéne írni, vagy nem is kéne semmit se csinálnia, csak éppen hallaná, ahogy rózsaszín kis gügyögő édes baba helyett egy lila fejű csecsemő ordít. És ez kimerítő, fárasztó. Jobb elücsörögni az irodában még egy-két órát, és inkább hazamenni akkor, amikor már az egész esti rutin kész és csend van.

Ezt a nők cserbenhagyásként élik meg. Elvileg a gyereket együtt vállalták a férfival, gyakorlatilag mindent egyedül visznek a hátukon. Szórakozni, kimozdulni, kollégákkal sörözni csak a férfinek lehet, hisz ő dolgozik, neki jár. A mő egyedül 0-24-ben egy soha otthon nem lévő, vagy ha igen, bezárkózó netező apukával.

Így megy tönkre aházasság.


Ezért mondom minden nőnek, szülni csak olyan férfinek szabad, aki igazán, pont úgy akarja a gyereket, mint ők, és akkor is csak annyit, amennyit egyedül, a férfi nélkül is el tudnak tartani, mert még ha úgy tűnik, akarja is a gyereket, akkor is menet közben rájöhet, mégsincs kedve vele foglalkozni.

Te is 55-ös, azt mondod, egyre később értél haza, és az sem érdekelt, hogy lerohad a lakás???

Mert ? Mert kötődtél a gyerekedhez? Attól, hogy a feleségeddel megromlott a viszony, attól még a gyereket akarhattad volna látni, vele akarhattál volna időt tölteni,nem?? A házban nem csak a feleséged élt, hanem a gyereked is, az őkedvéért törődhettél volna a házzal,nem??


Egyszerűen a férfiak egy jelentős hányada nem tud mit kezdeni a gyerekével, ezért mennek tönkre aházassgok, semmi másért. Minden egyéb mellékes.

2016. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
93%

55-ön te egy ostoba idióta vagy. Ha te tegyük fel így is jártál aki a kapcsolatában az áldozat lett végül (brühühü még meg is kellett csalnod a párod), a nő meg egy sárkány akkor is mivan?? Azt hiszed akkor minden kapcsolatban csak az a felállás lehet mint nálatok. Csak a nő ronthat el mindent a férfi pedig a megtestesült jóság, és ártatlanság?

Rosszul vagyok már a nőgyűlölő feminácizós fajtátoktól, ahol a nő egyenlő a rettenettel, de az ingyen p.nci az bezzeg kéne. Kb neked is arra volt jó gondolom a saját nőd.

Kérdés:

Mi a lótúróért nem kommunikáltál? Ha valóban olyan fogyaték volt az a nő akkor el kellet volna hagyni a francba (vagy össze sem kellett volna vele jönni). Nem szánalmasan félrekurogatni. Minden más esetben meg le kellett volna ülni és átbeszélni, hogy ha nem vagy otthon mert elvileg hajszol a munkába (meghallgattam volna a másik felet is), akkor nem jut minőségi idő rá, illetve kettőtökre, így magányosnak érzi magát? Jó ez neki? Nem? Jó akkor kevesebb lesz a pénz. És kb meg lehet beszélni.


De nem tudom miért is írtam le mindezt, egy olyan "férfinek" aki ezt a szót használja: femináci...Annyira szánalmasak vagytok mind ti ebben a rém okos táborban. Sok ostoba IQ nullás akinél fennakadt valami lemez és ha kell hanem ezt az értelmetlen szót skandáljátok. Mondjuk javaslom nézzetek utána először a szó eredeti jelentésének. (Segítek feminista), aztán kb rájöttök, hogy semmi köze az esetek 98%-ában az idehányt hisztiteknek.

2016. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
54%

55,56



Csak egyet tudok veled érteni.

Főleg ezen az oldalon, ahol az érvnek számít, hogy hülyézed a másikat meg gúnyolódsz.

No comment.

2016. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
8%

"e nem tudom miért is írtam le mindezt, egy olyan "férfinek" aki ezt a szót használja: femináci...Annyira szánalmasak vagytok mind ti ebben a rém okos táborban. Sok ostoba IQ nullás akinél fennakadt valami lemez és ha kell hanem ezt az értelmetlen szót skandáljátok."


Egy igazán logikusan felépített, érveket sorakoztató, lényegretörő és frappáns válasz :D

Jah, nem.:D

2016. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!