Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja van állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van állandóan a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim válaszára lennék kíváncsi.

Szóval közel 11 éve vagyunk együtt, majdnem 7 éve házasok. Van három gyerkőcünk 6, 4, 2 évesek. Én reggel fél6kor elmegyek dolgozni és általában este fél8 mire hazaérek. Ilyenkor lezuhanyzok, megvacsorázok és leülök egy kicsit netezni. (mivel nekem csak ekkor van időm rá), majd megyek lefeküdni. Ő otthon van egész nap, ő látja el a gyerekeket, a háztartást. Mire hazaérek elég gyakran igen feszült már, türelmetlen a gyerekekkel is. Az hogy én leülök a gép elé, az szószerint főben járó bűn. Van hogy a mosogatógépet nekem kell megpakolni mert halmokban állnak a mosatlanok. Vasárnap szinte programszerűen kiveri a balhét azért, mert napközben le merek feküdni. Megbeszéltük azt is hogy hetente kétszer legalább együtt leszünk, hát lassan 2-3 hete hogy semmi. Én nem értem mi lehet a baja! Pláne hogy kérdezem és az utóbbi időben nem is mond semmit.


2016. nov. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne? O csinal mindent, kozben 3 gyerek, te meg hazajarsz aludni es kesz.
2016. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
91%

A szokásos nagycsaládosok betegsége. Anyuka becsavarodott a három ördögfióka és a háztartás között, alig várja, hogy hazajöjjön a férje, és odaböfögjön neki valamit, és végre valami inger érje. Apuka meg eljár dolgozni, nagyrészt eltartja a családot, hallgatja a hülyeséget meg a baszlatást a munkahelyén, utána hazamegy, otthon a három ördögfióka, meg egy besavanyodott, lelakott sárkány, aki folytatja a baszlatást.


Szóval az a baja a feleségednek, hogy bekattan a non-stop szüléstől és gyerekezéstől az ingerszegény környezetben. Megoldás: gyerekek oviba-bölcsibe, asszony vissza dolgozni (legalább részmunkaidőbe), te sem lógatod a töködet otthon látványosan, hanem besegítesz, és csináltok közös programokat.

2016. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked a netezés fontosabb, minthogy a feleségeddel beszélgess, nem csodálom, hogy kivan. A vacsit azért be tudtad nyomni. Tudod az nem panzió, ahol laksz (fizetés leadva kapod a kaját, tiszta ruhát, takarítanak utánad), hanem az otthonod. Azok az emberek pedig, akiket ott látsz, a feleséged és a gyerekeid, akikkel törődnöd kellene. A szex pedig nem járandóság egy házasságban, hanem a szeretkezés része, aminek nemcsak testi de lelki része is van, elvégre a feleséged nem callgirl.


7 év házasság és 3 gyerek után ideje lenne felébredned, mert,ha így folytatod, arra rámehet a házasságod.

2016. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól értem, te otthon csak eszel, netezel, alszol, az asszony meg ingerült és nincs türelme/kedve sem a hites urához, sem pedig a gyerekeihez....

Mondd, mi a fenének kellett nektek három gyerek?

2016. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem 7 éve nonstop 24 órás szolgálatban van tök egyedül, ha jól értem. Ettől ki nem csavarodna be? Te vagy neki a megváltás, hogy lesz valami amikor hazaérsz. Erre be a gép elé, és alvás. Hát ez nem nagy segítség.
2016. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
93%
Ja, azt csak úgy mondom, hogy most csapta agyon a gyerekét egy 7 hónapos terhes nő, tehát ennyire komoly az ilyen becsavarodás otthon a gyerekekkel. Nem egészséges ez, a gyerek 1-1,5 éves kora után az anyának legalább egy részmunkát biztosítani kéne.
2016. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy a többiek írják. Ne csak elvárásaid legyenek az asszony felé, tegyél is valamit érte. Segíts neki, legyél vele kedves, passzoljátok le a gyerekeket, vidd el ide oda. Emlékezz rá, hogy ő elsősorban a szerelmed, utána anya.
2016. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
5%
Épp szeretőt tart, az a baja :)
2016. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
97%
Jol tenne, ha tartana, de szerintem se ideje, se energiaja...ha lenne, nem csodalnam, a ferjet eltavolodonak erzi.
2016. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
89%

A feleséged főállású anya szeretett volna lenni, és nem preferálta a bölcsit a leírtakból. Megbeszéltétek gondolom, hogy te dolgozol és övé a házimunka hisz napközben otthon van de pedig korán reggel mész és késő este érkezel.


A dolog érthető, azért a srácokkal is játszhatnál meg foglalkozhatnál velük, talán innen is az ingerültség.

Vasárnap lefekvés helyett megpróbálhatnál egy elviszem a srácokat a játszótérre/sétálni akármi pihenj drágámot.


Jól ellehet játszani a gondolatokkal, hogy néz ki a munkamegosztás gyerek után, de látod, nem működik egy idő után. Ne ragaszkodj a rosszhoz hanem változtass raja, és ezt pasiként mondom.


Értem én hogy dolgozol egész nap, de a vacsi gondolom minden este ott várt. Az hogy épp halomban áll a mosatlan... Hát lehet ruhát mosott, vagy porszívózott egyebek, arra meg már nem volt ereje...

Néha szerintem ilyennel is besegíthetsz, elhisszük munka után eleged van, és csak pihenni szeretnél ha már asszony jelenleg gyesen van és háztartásbeli.

De valamennyit azért még így is ki kéne venni látod :)

2016. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!